Motorri Kerkimit

Bileta Trageti Online

Bileta per Evenimente Sportive dhe Kulturore

Newsletter
Për më shumë informacione rreth sistemit të njoftimeve, klikoni këtu.
eTour ne Facebook

eTour ne Twitter
Amsterdam Tour Mëngjes

Kodi Ofertës: O-ETR-505 Hoteli Ofertës: hotel standart
Kategoria Ofertës: Amsterdam, 29Nentor, 4Dite 439€ Vendi: Amsterdam, Hollande
Udhëtimi Radhës: 29/11/2019 - 02/12/2019 || 3 Net dhe 4 Ditë
Transporti: Avion
Nga 439 Euro/Personi
Lini një koment Komente
Nisja Kthimi Qendrimi Cmimi Femijet Koncepti
29/11/2019 02/12/2019 4 Dite / 3 Net 439 € 0€ Mëngjes

☘️ A M S T E R D A M , 4Dite,359€, nisje ne 20 & 27 Shtator
⛔️Zbritje 100€ per rezervime deri ne 31Gusht. Cmimi ishte 459€ u be 359€

Dita 1:

Fluturimi direkt për në Amsterdam. Nisja në orën 08:50. Mberritja në Amsterdam në orën 11:40. Vizitë e shkurtër në Utrecht-it. Me pas transferimi në Hotel. Sistemimi dhe Fjetje në Hotel.
Dita 2:
Mëngjesi në Hotel. Vizitë panoramike e qytetit. Duke udhëtuar me autobus do te keni mundësinë te vizitoni pjesën e vjetër dhe të re të Amsterdamit. Vizitohet Sheshi Magna. Veshja e jashtme e Pallatit mbreteror eshte fasada më e bukur e Sheshit Magna. Vizitë në muzeumin Rijks në Amsterdam, Shtëpitë tregtare të shekullit të 17-të dhe kishat me kembanat e tyre te shek 16 dhe 17. Pasdite e lirë për të vizituar qendrat komerciale të Amsterdamit.
Dita 3:
Mëngjesi në Hotel. Nisja për vizitë në Hagë dhe Rotterdam, ku vizitohen: Parlamenti, Pallati i Paqes dhe monumente të tjeratë këtyre qyteteve. Kthimi në Amsterdam.
Dta 4:
Nisja heret ne mengjes per ne aeroport. Fluturimi me avion direkt ne oren 05:30. Mberritja në Tiranë në orën 08.05.

Ne cmimi perfshihen:
1. Udhëtimi vajtje-ardhje me avion 
2. Transfertat dhe shëtitjet me autobus. 
3. Akomodim në hotel për 3 netë qëndrimi. 
4. Mëngjeset për të gjitha ditët e udhëtimit. 
5. Shoqërues shqiptar gjatë qëndrimit jashtë Shqipërisë. 
6. Lejohet të merret me vete në avion një bagazh me përmasa deri në 55 x 40 x 20 cm. (Kujdes - Mbi këto përmasa dhe Bagazh për checkin ka shpenzime ekstra).

Ne cmimi nuk perfshihen:
  1. Gjithshka që nuk është përmendur në këtë program. 
  2. Hyrjet në monumente dhe muzeume. 
Detajet e Kontaktit
Agjensia Turistike
eTour.al
Telefon :
+355 67 20 300 10
E-mail :
info@etour.al
    
Orari Punës :
Hënë - Premte :
08:00 - 18:00
Të Shtunë
09:00 - 17:00
Të Djelë :
10:00 - 16:00
Informacion Përmbledhës
Emri Ofertës :
Amsterdam Tour
Kodi Ofertës :
O-ETR-505
Tipi Ofertës :
Mëngjes
Kategoria Ofertës :
Amsterdam, 29Nentor, 4Dite 439€
Kohëzgjatja :
3 Net dhe 4 Ditë
Nisja e Radhës :
29/11/2019 - 02/12/2019
Transporti :
Avion
Shteti, Qyteti/Zona :
Hollande
Cmimi Ofertës :
Nga 439 Euro/Personi
Lini një koment për këtë ofertë
eTour.al 2011 - 2019© Te gjitha te drejtat e rezervuara! Fotografite jane ilustrative dhe jane e drejte e subjekteve ne fjale. Te drejtat e rezervuara per fotografite me logon e eTour.al dhe per te gjitha tekstet ne kete faqe. Perpara se te perdorni keto tekste apo fotografi, duhet te merrni aprovimin tone.
Kontrata për paketat turistike | Mbrojtja e të dhënave | Të Drejtat dhe Detyrimet |
Developed and Designed by Albmania