Motorri Kerkimit

Bileta Trageti Online

Bileta per Evenimente Sportive dhe Kulturore

Makina me Qera 25%

Newsletter
Për më shumë informacione rreth sistemit të njoftimeve, klikoni këtu.
eTour ne Facebook

eTour ne Twitter
Amsterdam Tour Mëngjes

Kodi Ofertës: O-ETR-505 Hoteli Ofertës: hotel standart
Kategoria Ofertës: Amsterdam, 29Nentor, 4Dite 359€ Vendi: Amsterdam, Hollande
Udhëtimi Radhës: 29/11/2019 - 02/12/2019 || 3 Net dhe 4 Ditë
Transporti: Avion
Nga 359 Euro/Personi
Lini një koment Komente
Nisja Kthimi Qendrimi Cmimi Femijet Koncepti
29/11/2019 02/12/2019 4 Dite / 3 Net 359 € 0€ Mëngjes

☘️ A M S T E R D A M , 4Dite,359Eur  p/person ne dhome dyshe
Dita 1:

Fluturimi direkt për në Amsterdam. Nisja në orën 20:30. Mbrritja në Amsterdam në orën 23:20. Transferimi në Hotel. Sistemimi dhe Fjetje në Hotel.
Dita 2:
Mëngjesi në Hotel. Vizitë panoramike e qytetit. Duke udhëtuar me autobus do te keni mundësinë te vizitoni pjesën e vjetër dhe të re të Amsterdamit. Vizitohet Sheshi Magna. Veshja e jashtme e Pallatit mbreteror eshte fasada më e bukur e Sheshit Magna. Vizitë në muzeumin Rijks në Amsterdam, Shtëpitë tregtare të shekullit të 17-të dhe kishat me kembanat e tyre te shek 16 dhe 17. Pasdite e lirë për të vizituar qendrat komerciale të Amsterdamit.
Dita 3:
Mëngjesi në Hotel. Nisja për vizitë në Hagë dhe Rotterdam, ku vizitohen: Parlamenti, Pallati i Paqes dhe monumente të tjeratë këtyre qyteteve. Kthimi në Amsterdam.
Dta 4:
Nisja heret ne mengjes per ne aeroport. Fluturimi me avion direkt ne oren 07:20. Mberritja në Tiranë në orën 09:55.

Ne cmimin 359eur p/person ne dhome dyshe perfshihen:
1. Udhëtimi vajtje-ardhje me avion 
2. Transfertat dhe shëtitjet me autobus. 
3. Akomodim në hotel për 3 netë qëndrimi. 
4. Mëngjeset për të gjitha ditët e udhëtimit. 
5. Shoqërues shqiptar gjatë qëndrimit jashtë Shqipërisë. 
6. Lejohet të merret me vete në avion një bagazh me përmasa deri në 55 x 40 x 20 cm. (Kujdes - Mbi këto përmasa dhe Bagazh për checkin ka shpenzime ekstra).

Ne cmimi nuk perfshihen:
  1. Gjithshka që nuk është përmendur në këtë program. 
  2. Hyrjet në monumente dhe muzeume.
  3. Shtese per dhome teke 100Eur.
Detajet e Kontaktit
Agjensia Turistike
eTour.al
Telefon :
+355 67 20 300 10
E-mail :
info@etour.al
    
Orari Punës :
Hënë - Premte :
08:00 - 18:00
Të Shtunë
09:00 - 17:00
Të Djelë :
10:00 - 16:00
Informacion Përmbledhës
Emri Ofertës :
Amsterdam Tour
Kodi Ofertës :
O-ETR-505
Tipi Ofertës :
Mëngjes
Kategoria Ofertës :
Amsterdam, 29Nentor, 4Dite 359€
Kohëzgjatja :
3 Net dhe 4 Ditë
Nisja e Radhës :
29/11/2019 - 02/12/2019
Transporti :
Avion
Shteti, Qyteti/Zona :
Hollande
Cmimi Ofertës :
Nga 359 Euro/Personi
Lini një koment për këtë ofertë
eTour.al 2011 - 2019© Te gjitha te drejtat e rezervuara! Fotografite jane ilustrative dhe jane e drejte e subjekteve ne fjale. Te drejtat e rezervuara per fotografite me logon e eTour.al dhe per te gjitha tekstet ne kete faqe. Perpara se te perdorni keto tekste apo fotografi, duhet te merrni aprovimin tone.
Kontrata për paketat turistike | Mbrojtja e të dhënave | Të Drejtat dhe Detyrimet |
Developed and Designed by Albmania