Motorri Kerkimit

Bileta Trageti Online

Bileta per Evenimente Sportive dhe Kulturore

Makina me Qera 25%

Newsletter
Për më shumë informacione rreth sistemit të njoftimeve, klikoni këtu.
eTour ne Facebook

eTour ne Twitter
Avala Resort festat e marsit Mëngjes dhe Darkë

Kodi Ofertës: O-ETR-443 Hoteli Ofertës: Avala Resort
Kategoria Ofertës: Avala Resort, Budva, 5,6,7,Mars, 3dite, 90€ Vendi: Budva, Mali Zi
Udhëtimi Radhës: Data të Papërcaktuara || Qëndrimi Papërcaktuar
Transporti: Individual
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment Komente
Për momentin nuk ka asnjë datë të paracaktuar për këtë udhëtim. Nëse jeni të interesuar për këtë paketë turistike, ju lutemi të na kontaktoni për detaje të mëtejshme! Klikoni këtu për të na kontaktuar.
Festat e marsit ne Avala Resort & Villas 4*, 2 Nete dhe 3 Dite 

*Person i rritur ne dhome dyshe 90€  
*Femijet 0-6.99 vjec falas (paguajne vetem taksen e turistit 1.50€ dite/ femija)
*Femijet 7-11.99 vjec 40€ 
*Personi i trete ne dhome 72€ 

Ne cmim perfshihet:

  • Akomodim 2 nete ne hotel 
  • Nje gote vere ne darken e 8Marsit
  • Mengjes dhe darka ne Bruno Lounge Bar & Restaurant
  • Perdorimi falas i  pishines, hamamit, sauna, banjo turke, palestres.
  • Parking falas
  • Internet WiFi falas
Shenim: 
  • Extra pagese : Taksen dhe siguracionin e detyrueshem 1.50 € dite/personi
Oferta e vlefshme nga data 05.03.2020 deri ne 09.03.2020 
Detajet e Kontaktit
Agjensia Turistike
eTour.al
Telefon :
+355 67 20 300 10
E-mail :
info@etour.al
    
Orari Punës :
Hënë - Premte :
08:00 - 18:00
Të Shtunë
09:00 - 17:00
Të Djelë :
10:00 - 16:00
Informacion Përmbledhës
Emri Ofertës :
Avala Resort festat e marsit
Kodi Ofertës :
O-ETR-443
Tipi Ofertës :
Mëngjes dhe Darkë
Kategoria Ofertës :
Avala Resort, Budva, 5,6,7,Mars, 3dite, 90€
Kohëzgjatja :
Qëndrimi Papërcaktuar
Nisja e Radhës :
Data të Papërcaktuara
Transporti :
Individual
Shteti, Qyteti/Zona :
Mali Zi
Cmimi Ofertës :
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment për këtë ofertë
eTour.al 2011 - 2020© Te gjitha te drejtat e rezervuara! Fotografite jane ilustrative dhe jane e drejte e subjekteve ne fjale. Te drejtat e rezervuara per fotografite me logon e eTour.al dhe per te gjitha tekstet ne kete faqe. Perpara se te perdorni keto tekste apo fotografi, duhet te merrni aprovimin tone.
Kontrata për paketat turistike | Mbrojtja e të dhënave | Të Drejtat dhe Detyrimet |
Developed and Designed by Albmania