Motorri Kerkimit

Bileta Trageti Online

Bileta per Evenimente Sportive dhe Kulturore

Makina me Qera 25%

Newsletter
Për më shumë informacione rreth sistemit të njoftimeve, klikoni këtu.
eTour ne Facebook

eTour ne Twitter
Bangkok - Pattaya Tour Mëngjes

Kodi Ofertës: O-ETR-781 Hoteli Ofertës: Jasmine Grand Residences
Kategoria Ofertës: Bangkok - Pattaya ,25 Nentor, 8Dite 999€ Vendi: Bangkok, Thailand
Udhëtimi Radhës: 25/11/2019 - 02/12/2019 || 7 Net dhe 8 Ditë
Transporti: Avion
Nga 999 Euro/Personi
Lini një koment Komente
Nisja Kthimi Qendrimi Cmimi Femijet Koncepti
25/11/2019 02/12/2019 8 Dite / 7 Net 999 € 0€ Mëngjes

Tajlandë ( Bangkok-Pattaya)

Dita e Parë: Nisja me Autobus nga Tirana në Aeroportin e Shkupit. Fluturimi Shkup - Doha - Bangkok. Nisja nga Shkupi në orën 11.55, Mbrritja në Doha në orën 18.50. Fluturimi me kompanine Ajrore Qatar Airways. Nisja nga Doha më 20.10

Dita e Dytë: Mbërritja në Bangkok në orën 06.55. Fluturimi Doha - Bangkok me kompanine ajrore Qatar Airways. Pritja në Aeroportin e Bangkokut. Transferimi me autobus komod për në hotel. Sistemimi në Hotel. Darkë Speciale në një Restorant Tajlandez me Vallëzim Klasik.

Dita e Tretë: Mëngjesi ne hotel. Vizitë panoramike e Bangkokut. Vizitohen: Pallati Mbretëror, Tempujt e Famshëm të qytetit, si dhe Lagja Chinatown. Drekë Bufe në një Restorant Karakteristik. Fjetje në Hotel.

Dita e Katërt: Mëngjesi në Hotel. Të lirë për Shopping, ose Opsionale: Vizitë gjithë ditën ne Ayutthaya, Ish Kyeqyteti i Mbretërisë në Tajlandë, shëtitje panoramike, hyrje ne Pallatin Veror Bang Pa-In, Drekë dhe shëtitje me Krociere në kthim në Bangkok.

Dita e Pestë: Mëngjesi ne Hotel. Vizitë në Tregun e Famshëm Lundrues të Damnoen Saduak dhe Chinatown. Pasdite, Nisja me autobus për në Plazhin e Pattayas. Gjatë Rrugës, ndalesë dhe vizitë në Fermën e Krokodilëve. Mbërritja ne Pattaya dhe Sistemimi në Hotel.

Dita e Gjashtë: Mëngjesi ne Hotel. Të lirë për plazh ose Opsionale: Vizitë dhe Drekë në Ishullin e Koraleve Opsionale: Në Darkë, Hyrje në Kompleksin Art Paradise Pattaya, kompleksi i shumeperfolur me piktura 3D.

Dita e Shtatë: Mëngjesi në Hotel. Të lirë për plazh ose Opsionale: Vizitë dhe shfaqje në Kopshtet tropikale të fshatit Nong Nooch. Në mbrëmje vone, Transferimi për në Aeroportin e Bangkokut.

Dita e Tetë: Nisja nga Bangkok në orën 01.20, Mbrritja në Doha në orën 05.25. Fluturimi Bangkok - Doha është me Qatar Airways. Nisja nga Doha në orën 07.15, Mbrritja në Shkup në orën 10.55. Fluturimi Doha - Shkup me Qatar Airways. Nisja me autobus nga Shkupi në Tiranë. Mbërritja në Shqipëri.

Nisja më 25 Nëntor
Hotelet ku do te qendroje grupi

Jasmine Grande Residences 5* Rama IV, Bangkok, Tajlande; Linku - https://bit.ly/33CwwNW

Centara Grand Phratamnak 5*, Phratamnak Pattaya, Tajlande; Linku - https://bit.ly/2Pg9YP7

Në pagesë përfshihen:
-Bileta e avionit vajtje – ardhje Shkup - Bangkok nëpërmjet Doha me Qatar Airways.
-Akomodimi në hotele 5*.
-Mëngjeset për të gjithë ditët e qëndrimit.
-Shëtitjet në Tajlandë me autobus (sipas programit)
-Shoqërues dhe guidë shqiptare, dhe Guidë Tajlandeze për të gjithë ditët e qëndrimit
-Transferta Vajtje - Ardhje nga Tirana për në Shkup.
-Hyrjet sipas programit në Monumentet në Bangkok: Pallati Madh, Tempujt e Qytetit. Lundrimi me Varka në Tregun lundrues. Hyrje në Fermën e Krokodilëve.
-Darkë Speciale në një Restorant Tajlandez me Vallëzim Klasik dhe Drekë Bufe në një Restorant Karakteristik.

Në pagesë nuk janë përfshirë:
1. Gjithshka që nuk është përmendur në këtë program.
2. Programet Opsionale.
3. Bakshishet për Shoferin e autobusit dhe Guidën në Tajlandë.

OPSIONALE:
1. Vizitë gjithë ditën ne Ayutthaya, Ish Kyeqyteti i Mbretërisë në Tajlandë, shëtitje panoramike, hyrje ne Pallatin Veror Bang Pa-In, Drekë dhe shëtitje me Krociere në kthim në Bangkok. - 59€
2. Vizitë dhe shfaqje në Kopshtet tropikale të fshatit Nong Nooch. - 30€
3. Hyrje në Kompleksin Art Paradise (Piktura 3D) - 29€
4. Vizitë dhe Drekë në Ishullin e Koraleve. - 40€
5. Viza Tajlandeze 35€
Detajet e Kontaktit
Agjensia Turistike
eTour.al
Telefon :
+355 67 20 300 10
E-mail :
info@etour.al
    
Orari Punës :
Hënë - Premte :
08:00 - 18:00
Të Shtunë
09:00 - 17:00
Të Djelë :
10:00 - 16:00
Informacion Përmbledhës
Emri Ofertës :
Bangkok - Pattaya Tour
Kodi Ofertës :
O-ETR-781
Tipi Ofertës :
Mëngjes
Kategoria Ofertës :
Bangkok - Pattaya ,25 Nentor, 8Dite 999€
Kohëzgjatja :
7 Net dhe 8 Ditë
Nisja e Radhës :
25/11/2019 - 02/12/2019
Transporti :
Avion
Shteti, Qyteti/Zona :
Thailand
Cmimi Ofertës :
Nga 999 Euro/Personi
Lini një koment për këtë ofertë
eTour.al 2011 - 2019© Te gjitha te drejtat e rezervuara! Fotografite jane ilustrative dhe jane e drejte e subjekteve ne fjale. Te drejtat e rezervuara per fotografite me logon e eTour.al dhe per te gjitha tekstet ne kete faqe. Perpara se te perdorni keto tekste apo fotografi, duhet te merrni aprovimin tone.
Kontrata për paketat turistike | Mbrojtja e të dhënave | Të Drejtat dhe Detyrimet |
Developed and Designed by Albmania