Motorri Kerkimit

Bileta Trageti Online

Bileta per Evenimente Sportive dhe Kulturore

Makina me Qera 25%

Newsletter
Për më shumë informacione rreth sistemit të njoftimeve, klikoni këtu.
eTour ne Facebook

eTour ne Twitter
Udhetim turistik ne Berlin Mëngjes

Kodi Ofertës: O-ETR-97 Hoteli Ofertës: Hotel standart
Kategoria Ofertës: Berlin, 29Mars, 4 Dite, 329€, 27Prill, 5 Dite, 379€ Vendi: Berlin, Gjermani
Udhëtimi Radhës: 29/03/2020 - 01/04/2020 || 3 Net dhe 4 Ditë
Transporti: Avion
Nga 329 Euro/Personi
Lini një koment Komente
Nisja Kthimi Qendrimi Cmimi Femijet Koncepti
29/03/2020 01/04/2020 4 Dite / 3 Net 329 € 0€ Mëngjes
27/04/2020 01/05/2020 5 Dite / 4 Net 379 € 0€ Mëngjes
PROGRAMI UDHETIMIT 4 DITE/ 3 NETE 
Dita e Parë: Nisja me Autobus nga Tirana në Aeroportin e Prishtinës. Fluturimi direkt Prishtinë - Berlin. Nisja nga Prishtina në orën 09.25. Mbrritja në Berlin në orën 12.00. Transferta me Autobus për në Hotel Sistemimi dhe Fjetje në Hotel.
Dita e Dytë: Mëngjesi në Hotel. Vizitë në Monumentet e Berlinit, si: Porta e Bradenburgut, Reichstag, Katedralja e Berlinit, Flea Market, Pallati Charlottenburg etj. Fjetje në Hotel.
Dita e Tretë: Mëngjesi në Hotel. Vizitë në: Potsdamer Platz, Jewish Muzeum, Checkpoint Charlie, Alexander Platz, Muri i Shembur i Berlinit, Pasdite, Të lirë për shopping.
Dita e Katërt: Mëngjesi në Hotel. Transferimi me autobus për në Aeroportin e Berlinit. Flutuimi për në Prishtinë, Nisja në orën 12.15. Mbrritja në 14.45. Transferimi me autobus nga Prishtina në Tiranë.

PROGRAMI UDHETIMIT 5 DITE/ 4 NETE 
Dita e Parë:Nisja me Autobus nga Tirana në Aeroportin e Prishtinës. Fluturimi direkt Prishtinë - Berlin. Nisja nga Prishtina në orën 09:25. Mbrritja në Berlin në orën 10:00. Udhëtimi me Autobus për në Dresden. Mbrritja në Dresden. Vizitë rreth 2 orë në Monumentet e Dresdenit. Sistemimi dhe Fjetje në Hotel.
Dita e Dytë: Mëngjesi në Hotel. Nisja për në Leipzig. Mbrritje në Leipzig. Pasdite, Vizitë rreth 2 orë e Monumenteve të Leipzigut. Nisje për në Potsdam, Mrritje në Potsdam. Vizitë e Monumenteve tè Potsdamit. Vazhdimi udhëtimit për në Berlin. Sistemimi dhe Fjetje në Hotel.
Dita e Tretë: Mëngjesi në Hotel. Vizitë në Monumentet e Berlinit, si: Porta e Bradenburgut, Reichstag, Katedralja e Berlinit, Flea Market, Pallati Charlottenburg etj. Fjetje në Hotel.
Dita e Katërt: Mëngjesi në Hotel. Vizitë në: Potsdamer Platz, Jewish Muzeum, Checkpoint Charlie, Alexander Platz, Muri i Shembur i Berlinit, Pasdite, Të lirë për shopping.
Dita e Pestë: Mëngjesi në Hotel. Transferimi me autobus për në Aeroportin e Berlinit. Flutuimi për në Prishtinë, Nisja në orën 12.15. Mbrritja në 14.45. Transferimi me autobus nga Prishtina në Tiranë.

 Në pagesë përfshihen:
1. Udhëtimi vajtje-ardhje me avion Prishtinë - Berlin - Prishtinë.
2. Transferta dhe Shëtitjet me autobus.
3. Akomodimi në hotel për 3 ose 4 netë.
4. Mëngjeset për të gjitha ditët e udhëtimit.
5. Shoqërues shqiptar gjatë qëndrimit jashtë Shqipërisë.
6. Transferimi me autobus për në Aeroportin e Prishtinës.
7. Lejohet të merret me vete në avion vetëm një bagazh me përmasa deri në 56 x 45 x 25 cm. (Kujdes - Mbi këto përmasa dhe Bagazh për checkin ka shpenzime ekstra).


Paketa nuk perfshin :
1. Gjithshka që nuk është përmendur në këtë program.
2. Hyrjet në monumente dhe muzeume.

Detajet e Kontaktit
Agjensia Turistike
eTour.al
Telefon :
+355 67 20 300 10
E-mail :
info@etour.al
    
Orari Punës :
Hënë - Premte :
08:00 - 18:00
Të Shtunë
09:00 - 17:00
Të Djelë :
10:00 - 16:00
Informacion Përmbledhës
Emri Ofertës :
Udhetim turistik ne Berlin
Kodi Ofertës :
O-ETR-97
Tipi Ofertës :
Mëngjes
Kategoria Ofertës :
Berlin, 29Mars, 4 Dite, 329€, 27Prill, 5 Dite, 379€
Kohëzgjatja :
3 Net dhe 4 Ditë
Nisja e Radhës :
29/03/2020 - 01/04/2020
Transporti :
Avion
Shteti, Qyteti/Zona :
Gjermani
Cmimi Ofertës :
Nga 329 Euro/Personi
Lini një koment për këtë ofertë
eTour.al 2011 - 2020© Te gjitha te drejtat e rezervuara! Fotografite jane ilustrative dhe jane e drejte e subjekteve ne fjale. Te drejtat e rezervuara per fotografite me logon e eTour.al dhe per te gjitha tekstet ne kete faqe. Perpara se te perdorni keto tekste apo fotografi, duhet te merrni aprovimin tone.
Kontrata për paketat turistike | Mbrojtja e të dhënave | Të Drejtat dhe Detyrimet |
Developed and Designed by Albmania