Motorri Kerkimit

Bileta Trageti Online

Bileta per Evenimente Sportive dhe Kulturore

Makina me Qera 25%

Newsletter
Për më shumë informacione rreth sistemit të njoftimeve, klikoni këtu.
eTour ne Facebook

eTour ne Twitter
Festat e Marsit ne Bianca Resort Mëngjes dhe Darkë

Kodi Ofertës: O-ETR-331 Hoteli Ofertës: Bianca Resort & Spa
Kategoria Ofertës: Bianca Resort, 3Dite 135€, 6-8Mars,7-9Mars Vendi: Kolashin, Mali Zi
Udhëtimi Radhës: Data të Papërcaktuara || Qëndrimi Papërcaktuar
Transporti: Individual
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment Komente
Për momentin nuk ka asnjë datë të paracaktuar për këtë udhëtim. Nëse jeni të interesuar për këtë paketë turistike, ju lutemi të na kontaktoni për detaje të mëtejshme! Klikoni këtu për të na kontaktuar.
Festat e marsit ne Bianca Resort 5*, 2 Nete dhe 3 Dite 
*Person i rritur ne dhome dyshe 135€ 
*Femijet 0-2.99 vjec falas (paguajne vetem taksen e turistit 1.50€ dite/ femija)
*Femijet 3-11.99 vjec 28€ per femije


Ne cmim perfshihet:

  • Akomodim 2 nete ne hotel 
  • Nje gote vere ne darken e 8Marsit
  • Mengjes dhe darka ne Chives Restaurant
  • Perdorimi falas i  pishines, hamamit, sauna, banjo turke, palestres.
  • Parking falas
  • Internet WiFi falas
Shenim: 
  • Extra pagese : Taksen dhe siguracionin e detyrueshem 1.50 € dite/personi
Oferta e vlefshme nga data 06.03.2020 deri ne 09.03.2020 

Shenim: Udhetimi eshte individual
Detajet e Kontaktit
Agjensia Turistike
eTour.al
Telefon :
+355 67 20 300 10
E-mail :
info@etour.al
    
Orari Punës :
Hënë - Premte :
08:00 - 18:00
Të Shtunë
09:00 - 17:00
Të Djelë :
10:00 - 16:00
Informacion Përmbledhës
Emri Ofertës :
Festat e Marsit ne Bianca Resort
Kodi Ofertës :
O-ETR-331
Tipi Ofertës :
Mëngjes dhe Darkë
Kategoria Ofertës :
Bianca Resort, 3Dite 135€, 6-8Mars,7-9Mars
Kohëzgjatja :
Qëndrimi Papërcaktuar
Nisja e Radhës :
Data të Papërcaktuara
Transporti :
Individual
Shteti, Qyteti/Zona :
Mali Zi
Cmimi Ofertës :
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment për këtë ofertë
eTour.al 2011 - 2020© Te gjitha te drejtat e rezervuara! Fotografite jane ilustrative dhe jane e drejte e subjekteve ne fjale. Te drejtat e rezervuara per fotografite me logon e eTour.al dhe per te gjitha tekstet ne kete faqe. Perpara se te perdorni keto tekste apo fotografi, duhet te merrni aprovimin tone.
Kontrata për paketat turistike | Mbrojtja e të dhënave | Të Drejtat dhe Detyrimet |
Developed and Designed by Albmania