Motorri Kerkimit

Bileta Trageti Online

Bileta per Evenimente Sportive dhe Kulturore

Makina me Qera 25%

Newsletter
Për më shumë informacione rreth sistemit të njoftimeve, klikoni këtu.
eTour ne Facebook

eTour ne Twitter
Ski ne Bianca Resort ne Kolashin Mëngjes dhe Darkë

Kodi Ofertës: O-ETR-334 Hoteli Ofertës: Bianca Resort & Spa
Kategoria Ofertës: PAKETA DIMERORE Vendi: Kolashin, Mali Zi
Udhëtimi Radhës: 20/01/2020 - 22/01/2020 || 2 Net dhe 3 Ditë
Transporti: Individual
Nga 126 Euro/Personi
Lini një koment Komente
Nisja Kthimi Qendrimi Cmimi Femijet Koncepti
20/01/2020 22/01/2020 3 Dite / 2 Net 126 € 0€ Mëngjes dhe Darkë
22/01/2020 24/01/2020 3 Dite / 2 Net 126 € 0€ Mëngjes dhe Darkë
24/01/2020 26/01/2020 3 Dite / 2 Net 158 € 0€ Mëngjes dhe Darkë
Cmimet per periudhen 3-12 Janar 2020
Akomodim ne dhome standarte dyshe- 89€/personi/nata
Akomodimi ne dhome superiore dyshe- 99€/personi/nata
Akomodimi ne dhome ekzekutive dyshe- 109€/personi/nata

Cmimet per periudhen 13 Janar-12 Mars (Nga e diela deri ne te enjte)
Akomodim ne dhome standarte dyshe- 63€/personi/nata
Akomodimi ne dhome superiore dyshe- 73€/personi/nata
Akomodimi ne dhome ekzekutive dyshe- 84€/personi/nata

Cmimet per periudhen 13 Janar-12 Mars (Nga e premte deri te djele)
Akomodim ne dhome standarte dyshe- 79€/personi/nata
Akomodimi ne dhome superiore dyshe- 92€/personi/nata
Akomodimi ne dhome ekzekutive dyshe- 102€/personi/nata

  Femijet 0-2.99 vjec – falas
  Femijet 3-11.99 vjec paguajne 15€ femija/nata dhe mund te akomodohen vetem ne dhomat superiore/ekzekutive ose suitat junior/ekzekutive.
Ne cmim perfshihet :
 • Akomodimi ne hotel minimumi 2nete
 • Mengjesi dhe darka ne restorantin e hotelit 
 • Perdorimi i faciliteteve te hotelit
 • Check -in i hershem dhe check out i vone ne varesi te vlefshmerise se dhomave ne hotel 
 • Parking
  Shenim: Udhetimi eshte individual . Taksa e turistit ekstra pagese 1.3Eur/dita/personPAKETA 3NETE dhe 4DITE , E VLEFSHME NGA DATA 5 JANAR DERI NE 10MARS 2020
Dhoma dyshe - mengjes dhe darke 399Eur /CIFTI (200Eur/person)
Femijet 0-6.99 vjec falas
Femijet 7-11.99vjec -42€/per femije 

Ne cmim perfshihet :
 • Akomodimi ne hotel per 3 nete ne dhome standarte ose superiore
 • Mengjesi dhe darka ne restorantin e hotelit Chives 
 • Perdorimi i faciliteteve te hotelit
 • Check -in i hershem dhe check out i vone ne varesi te vlefshmerise se dhomave ne hotel 
 • Parking
  Shenim: Udhetimi eshte individual . Taksa e turistit ekstra pagese 1.3Eur/dita/person
Detajet e Kontaktit
Agjensia Turistike
eTour.al
Telefon :
+355 67 20 300 10
E-mail :
info@etour.al
    
Orari Punës :
Hënë - Premte :
08:00 - 18:00
Të Shtunë
09:00 - 17:00
Të Djelë :
10:00 - 16:00
Informacion Përmbledhës
Emri Ofertës :
Ski ne Bianca Resort ne Kolashin
Kodi Ofertës :
O-ETR-334
Tipi Ofertës :
Mëngjes dhe Darkë
Kategoria Ofertës :
PAKETA DIMERORE
Kohëzgjatja :
2 Net dhe 3 Ditë
Nisja e Radhës :
20/01/2020 - 22/01/2020
Transporti :
Individual
Shteti, Qyteti/Zona :
Mali Zi
Cmimi Ofertës :
Nga 126 Euro/Personi
Lini një koment për këtë ofertë
eTour.al 2011 - 2020© Te gjitha te drejtat e rezervuara! Fotografite jane ilustrative dhe jane e drejte e subjekteve ne fjale. Te drejtat e rezervuara per fotografite me logon e eTour.al dhe per te gjitha tekstet ne kete faqe. Perpara se te perdorni keto tekste apo fotografi, duhet te merrni aprovimin tone.
Kontrata për paketat turistike | Mbrojtja e të dhënave | Të Drejtat dhe Detyrimet |
Developed and Designed by Albmania