Motorri Kerkimit

Bileta Trageti Online

Bileta per Evenimente Sportive dhe Kulturore

Makina me Qera 25%

Newsletter
Për më shumë informacione rreth sistemit të njoftimeve, klikoni këtu.
eTour ne Facebook

eTour ne Twitter
Krishtlindje ne Bianca Resort & Spa Mëngjes dhe Darkë

Kodi Ofertës: O-ETR-332 Hoteli Ofertës: Bianca Resort & Spa
Kategoria Ofertës: Bianca Resort 5*, 24-26 Dhjetor , 3Dite,186€, 23-27 Dhjetor , 4Dite,234€, Vendi: Kolashin, Mali Zi
Udhëtimi Radhës: 23/12/2019 - 27/12/2019 || 3 Net dhe 4 Ditë
Transporti: Individual
Nga 186 Euro/Personi
Lini një koment Komente
Nisja Kthimi Qendrimi Cmimi Femijet Koncepti
23/12/2019 27/12/2019 4 Dite / 3 Net 234 € 42€ Mëngjes dhe Darkë
24/12/2019 26/12/2019 3 Dite / 2 Net 186 € 32€ Mëngjes dhe Darkë
KRISHTLINDJET NE BIANCA RESORT 5*

Per qendrim 24-26 Dhjetor  ( Minimumi i qendrimit 2 nete)

Dhoma teke - 336€ 
Dhoma dyshe - 186€ /Person 
Junior Suite - 273€ / Person 

Paketa perfshin:
·
  2 nete ne dhome standarte ose superiore
·  Mengjes dhe darke
·  Darke festive dhe muzike live ne date 24 dhe 25 dhjetor
·  Nje shishe vere lokale 
·  Perdorimi falas i  pishines, hamamit, palestres dhe saunes
·  Parking falas
·  Internet WiFi falas
Shenim:

·  Femijet nga 0-2.99 vjec falas
·  Femijet  nga 3-11.99 vjec 32 € per femije qe ndajne krevatin me prinderit
·  Femijet  nga 3-11.99 vjec 42 € per femije me krevat ekstra

·Paketat nuk perfshijne taksen dhe siguracionin e detyrueshem 1.30 € per person ne dite

Per qendrim 23-27 Dhjetor ( Minimumi i qendrimit 3Nete) dhe 4 dite

Dhoma teke - 420€ 
Dhoma dyshe - 234€ /Person
Junior Suite - 378€ / Person 

Paketa perfshin:
·  3 nete ne dhome standarte ose superiore
·  Mengjes dhe darke
·  Darke festive dhe muzike live ne date 24 dhe 25 dhjetor
·  Nje shishe vere lokale ne datat 24 dhe 25 dhjetor
·  Perdorimi falas i  pishines, hamamit, palestres dhe saunes
·  Parking falas
·  Internet WiFi falas

Shenim:
·  Femijet nga 0-2.99 vjec falas
·
  Femijet nga 3-11.99 vjec 42€ per femije  qe ndajne krevatin me prinderit
·  Femijet  nga 3-11.99 vjec 60 € per femije me krevat ekstra

·  Paketat nuk perfshijne taksen dhe siguracionin e detyrueshem 1.30 € per person  ne dite

Detajet e Kontaktit
Agjensia Turistike
eTour.al
Telefon :
+355 67 20 300 10
E-mail :
info@etour.al
    
Orari Punës :
Hënë - Premte :
08:00 - 18:00
Të Shtunë
09:00 - 17:00
Të Djelë :
10:00 - 16:00
Informacion Përmbledhës
Emri Ofertës :
Krishtlindje ne Bianca Resort & Spa
Kodi Ofertës :
O-ETR-332
Tipi Ofertës :
Mëngjes dhe Darkë
Kategoria Ofertës :
Bianca Resort 5*, 24-26 Dhjetor , 3Dite,186€, 23-27 Dhjetor , 4Dite,234€,
Kohëzgjatja :
3 Net dhe 4 Ditë
Nisja e Radhës :
23/12/2019 - 27/12/2019
Transporti :
Individual
Shteti, Qyteti/Zona :
Mali Zi
Cmimi Ofertës :
Nga 186 Euro/Personi
Lini një koment për këtë ofertë
eTour.al 2011 - 2019© Te gjitha te drejtat e rezervuara! Fotografite jane ilustrative dhe jane e drejte e subjekteve ne fjale. Te drejtat e rezervuara per fotografite me logon e eTour.al dhe per te gjitha tekstet ne kete faqe. Perpara se te perdorni keto tekste apo fotografi, duhet te merrni aprovimin tone.
Kontrata për paketat turistike | Mbrojtja e të dhënave | Të Drejtat dhe Detyrimet |
Developed and Designed by Albmania