Motorri Kerkimit

Bileta Trageti Online

Bileta per Evenimente Sportive dhe Kulturore

Newsletter
Për më shumë informacione rreth sistemit të njoftimeve, klikoni këtu.
eTour ne Facebook

eTour ne Twitter
Enrique Iglesias Koncert Mëngjes

Kodi Ofertës: O-ETR-763 Hoteli Ofertës: Cristallo
Kategoria Ofertës: Enrique Iglesias Koncert, 1Nentor, 3Dite 339€ Vendi: Milano, Itali
Udhëtimi Radhës: 01/11/2019 - 03/11/2019 || 2 Net dhe 3 Ditë
Transporti: Avion
Nga 339 Euro/Personi
Lini një koment Komente
Nisja Kthimi Qendrimi Cmimi Femijet Koncepti
01/11/2019 03/11/2019 3 Dite / 2 Net 339 € 0€ Mëngjes
🎤🎶 #ENRIQUE_IGLESIAS Koncert LIVE 2 Nentor, Milano
•Cmimi 339€ - ne hotel 3* / 3 Dite
•Cmimi 359€ - ne hotel 4* / 3 Dite
Te perfshira :
✅ Fluturimi vajtje ardhje
✅ Bagazh dore 8kg
✅ Bileta e koncertit
✅ Akomodim 2nete 3dite
✅ Ushqimi : Mengjesi
🧚‍♀️ Oferte Momentale !
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
📌Per paketa sipas buxhetit tuaj kontakto " 𝓔𝓽𝓸𝓾𝓻 "
💎Kontakt:
☎+355 67 2030010 ☎+355 69 5622178
●Viber/Whats app +355672030010 ●Instagram: etour.al ●Twitter: etoural ●Mail: info@etour.al; ●Web:www.etour.al
#AroundtheworldwithEtour ✈ ..𝓦𝓮 𝓛𝓸𝓿𝓮 𝓣𝓻𝓪𝓿𝓮𝓵𝓵𝓲𝓷𝓰❤
Detajet e Kontaktit
Agjensia Turistike
eTour.al
Telefon :
+355 67 20 300 10
E-mail :
info@etour.al
    
Orari Punës :
Hënë - Premte :
08:00 - 18:00
Të Shtunë
09:00 - 17:00
Të Djelë :
10:00 - 16:00
Informacion Përmbledhës
Emri Ofertës :
Enrique Iglesias Koncert
Kodi Ofertës :
O-ETR-763
Tipi Ofertës :
Mëngjes
Kategoria Ofertës :
Enrique Iglesias Koncert, 1Nentor, 3Dite 339€
Kohëzgjatja :
2 Net dhe 3 Ditë
Nisja e Radhës :
01/11/2019 - 03/11/2019
Transporti :
Avion
Shteti, Qyteti/Zona :
Itali
Cmimi Ofertës :
Nga 339 Euro/Personi
Lini një koment për këtë ofertë
eTour.al 2011 - 2019© Te gjitha te drejtat e rezervuara! Fotografite jane ilustrative dhe jane e drejte e subjekteve ne fjale. Te drejtat e rezervuara per fotografite me logon e eTour.al dhe per te gjitha tekstet ne kete faqe. Perpara se te perdorni keto tekste apo fotografi, duhet te merrni aprovimin tone.
Kontrata për paketat turistike | Mbrojtja e të dhënave | Të Drejtat dhe Detyrimet |
Developed and Designed by Albmania