Motorri Kerkimit

Bileta Trageti Online

Bileta per Evenimente Sportive dhe Kulturore

Makina me Qera 25%

Newsletter
Për më shumë informacione rreth sistemit të njoftimeve, klikoni këtu.
eTour ne Facebook

eTour ne Twitter
Hong Kong - Macau Tour Mëngjes

Kodi Ofertës: O-ETR-779 Hoteli Ofertës: Standart hotel
Kategoria Ofertës: Hong Kong - Macau,25 Nentor, 8Dite 1299€ Vendi: Hong Kong, Kina
Udhëtimi Radhës: 25/11/2019 - 02/12/2019 || 7 Net dhe 8 Ditë
Transporti: Avion
Nga 1299 Euro/Personi
Lini një koment Komente
Nisja Kthimi Qendrimi Cmimi Femijet Koncepti
25/11/2019 02/12/2019 8 Dite / 7 Net 1299 € 0€ Mëngjes
Kinë ( Hong Kong - Macau )

Dita e Parë, 25 Nëntor 2019: Udhëtimi me avion për në Hong Kong. Fluturimi Tiranë - Frankfurt. Nisja nga Tirana më 13.50. Mbrritja në Frankfurt më 16.10. Fluturimi Frakfurt - Hong Kong. Nisja nga Frankfurti më 22.15.

Dita e Dytë, 26 Nëntor 2019: Mbrritja në Hong Kong më 16.20. Pritja në Aeroportin e Hong Kongut. Transferimi me autobus komod për në hotel. Sistemimi në Hotel. Në mbrëmje shëtitje e lirë në qytet. Fjetje në Hotel.

Dita e Tretë, 27 Nëntor 2019: Mëngjesi ne hotel. Vizitë panoramike e Hong Kongut. Vizitohen: Pika më e lartë Victoria, Fshati Aberdeen, Plazhi i Gjirit Repulse, Banka e Kinës, tempulli Man Mo etj. Fjetje në Hotel.

Dita e Katërt, 28 Nëntor 2019: Mëngjesi ne Hotel. Gjithë ditën vizitë në Parkun Oqeanik, ku ndodhet një nga akuariumet më të mëdha në botë, me shumë lloje të ndryshme peshqish, panda gjigande, shfaqje delfinësh, lodra të ndryshme, etj. Fjetje në Hotel.

Dita e Pestë, 29 Nëntor 2019: Mëngjesi ne Hotel. Paradite të lirë. Pasdite Nisja me autobus për në Port, lundrimi me traget për në Qytetin e Macau-t, i njohur si destinacioni më i madh në Azi për Lojrat e Fatit. Sistemimi dhe Fjetje në Hotel.

Dita e Gjashtë, 30 Nëntor 2019: Mëngjesi në Hotel. Vizitë panoramike e qytetit të Macau, ku ndërthuren kulturat Kineze dhe Portugeze. Vizitohen Tempulli Na Cha, Muret e Qytetit të vjetër, Kulla etj. Mbyllet vizita në port, vazhdohet lundrimi për në Hong Kong. Transferimi,  sistemimi dhe Fjetje në Hotel.

Dita e Shtatë, 1 Dhjetor 2019: Mëngjesi ne Hotel. Paradite të lirë. në mbrëmje, Nisja me autobus për në aeroport. Fluturimi Hong Kong - Frankfurt. Nisja më 23.45.

Dita e Tetë, 2 Dhjetor 2019: Mbërritja në Frankfurt më 05.15. Fluturimi Frankfurt - Tiranë. Nisja më 11.15. Mbërritja në Tiranë më 13.15.

Në pagesë përfshihen:
1. Udhëtimi vajtje-ardhje me avion,
2. Transfertat dhe shëtitjet me autobus,
3. Akomodim në hotel me 3 - 4 yje,
4. Mëngjeset për të gjitha ditët e udhëtimit,
5. Shoqërues lokal për Vizitat dhe shqiptar gjatë qëndrimit jashtë Shqipërisë.
6. Hyrjet në të gjitha monumentet dhe vendet e përmendura në program.

Në pagesë nuk janë përfshirë:
1. Gjithshka që nuk është përmendur në këtë program.
Detajet e Kontaktit
Agjensia Turistike
eTour.al
Telefon :
+355 67 20 300 10
E-mail :
info@etour.al
    
Orari Punës :
Hënë - Premte :
08:00 - 18:00
Të Shtunë
09:00 - 17:00
Të Djelë :
10:00 - 16:00
Informacion Përmbledhës
Emri Ofertës :
Hong Kong - Macau Tour
Kodi Ofertës :
O-ETR-779
Tipi Ofertës :
Mëngjes
Kategoria Ofertës :
Hong Kong - Macau,25 Nentor, 8Dite 1299€
Kohëzgjatja :
7 Net dhe 8 Ditë
Nisja e Radhës :
25/11/2019 - 02/12/2019
Transporti :
Avion
Shteti, Qyteti/Zona :
Kina
Cmimi Ofertës :
Nga 1299 Euro/Personi
Lini një koment për këtë ofertë
eTour.al 2011 - 2019© Te gjitha te drejtat e rezervuara! Fotografite jane ilustrative dhe jane e drejte e subjekteve ne fjale. Te drejtat e rezervuara per fotografite me logon e eTour.al dhe per te gjitha tekstet ne kete faqe. Perpara se te perdorni keto tekste apo fotografi, duhet te merrni aprovimin tone.
Kontrata për paketat turistike | Mbrojtja e të dhënave | Të Drejtat dhe Detyrimet |
Developed and Designed by Albmania