Motorri Kerkimit

Bileta Trageti Online

Bileta per Evenimente Sportive dhe Kulturore

Makina me Qera 25%

Newsletter
Për më shumë informacione rreth sistemit të njoftimeve, klikoni këtu.
eTour ne Facebook

eTour ne Twitter
Krishtlindje ne Avala Resort & Villas Mëngjes dhe Darkë

Kodi Ofertës: O-ETR-429 Hoteli Ofertës: Avala Resort & Villas
Kategoria Ofertës: Krishtlindje ne Avala Resort & Villas 4* - 76€ 3 Dite Vendi: Budva, Mali Zi
Udhëtimi Radhës: 23/12/2019 - 25/12/2019 || 2 Net dhe 3 Ditë
Transporti: Individual
Nga 76 Euro/Personi
Lini një koment Komente
Nisja Kthimi Qendrimi Cmimi Femijet Koncepti
23/12/2019 25/12/2019 3 Dite / 2 Net 76 € 0€ Mëngjes dhe Darkë
24/12/2019 26/12/2019 3 Dite / 2 Net 76 € 0€ Mëngjes dhe Darkë
Krishtlindje  ne Hotel Avala Resort & Villas 4* ne Budva

Super Oferte 152€ CIFTI / 2 Nete
  • 2 Nete dhe 3 Dite qendrimi ne hotel
  • Mengjesi dhe darka gjate gjithe diteve te qendrimit
  • Pije mireseardhjeje
  • Perdorimi falas i pishines se brendshme, saunas dhe fitness, turkish bath dhe jacuzzi
  • Parking i siguruar
  • 20% ulje ne restorantin A la Carte Menu  dhe Bruno Lounge bar & restorant
  • Check-out i vone nga hoteli deri ne 16:00 ne varesi te vlefshmerise se dhomave
Shenim: Taksa e turistit 1.5Eur/person/dita extra pagese.

Paketa eshte e vlefshme nga data 20Dhjetor -27 Dhjetor 2019
Detajet e Kontaktit
Agjensia Turistike
eTour.al
Telefon :
+355 67 20 300 10
E-mail :
info@etour.al
    
Orari Punës :
Hënë - Premte :
08:00 - 18:00
Të Shtunë
09:00 - 17:00
Të Djelë :
10:00 - 16:00
Informacion Përmbledhës
Emri Ofertës :
Krishtlindje ne Avala Resort & Villas
Kodi Ofertës :
O-ETR-429
Tipi Ofertës :
Mëngjes dhe Darkë
Kategoria Ofertës :
Krishtlindje ne Avala Resort & Villas 4* - 76€ 3 Dite
Kohëzgjatja :
2 Net dhe 3 Ditë
Nisja e Radhës :
23/12/2019 - 25/12/2019
Transporti :
Individual
Shteti, Qyteti/Zona :
Mali Zi
Cmimi Ofertës :
Nga 76 Euro/Personi
Lini një koment për këtë ofertë
eTour.al 2011 - 2019© Te gjitha te drejtat e rezervuara! Fotografite jane ilustrative dhe jane e drejte e subjekteve ne fjale. Te drejtat e rezervuara per fotografite me logon e eTour.al dhe per te gjitha tekstet ne kete faqe. Perpara se te perdorni keto tekste apo fotografi, duhet te merrni aprovimin tone.
Kontrata për paketat turistike | Mbrojtja e të dhënave | Të Drejtat dhe Detyrimet |
Developed and Designed by Albmania