Motorri Kerkimit

Bileta Trageti Online

Bileta per Evenimente Sportive dhe Kulturore

Makina me Qera 25%

Newsletter
Për më shumë informacione rreth sistemit të njoftimeve, klikoni këtu.
eTour ne Facebook

eTour ne Twitter
Relaks ne Avala Resort Mëngjes dhe Darkë

Kodi Ofertës: O-ETR-439 Hoteli Ofertës: Avala Resort
Kategoria Ofertës: PAKETA DIMERORE Vendi: Budva, Mali Zi
Udhëtimi Radhës: 26/02/2020 - 28/02/2020 || 2 Net dhe 3 Ditë
Transporti: Individual
Nga 85 Euro/Personi
Lini një koment Komente
Nisja Kthimi Qendrimi Cmimi Femijet Koncepti
26/02/2020 28/02/2020 3 Dite / 2 Net 85 € 0€ Mëngjes dhe Darkë
27/02/2020 29/02/2020 3 Dite / 2 Net 85 € 0€ Mëngjes dhe Darkë
Paketa RELAX 1  ne Avala Resort & Villas 4*
85€ /Person ne dhome dyshe / 2 nete dhe 3 dite 
Ne cmim perfshihet:

 • ✔Akomodim 2nete ne hotel, me pamje nga deti ne varesi te disponibilitetit
  ✔-Mëngjesi & Darka
  ✔-20% zbritje ne Avala Restaurant A'la Carte
  ✔-Përdorimi I parkimit ,Sauna,Pishina e brendshme, Fitnes ,Xhakuzi & Banjo Turke
  ✔-Falas Wi-Fi ne gjithë hapësirën e hotelit.
  ✔-Mundësia për Check in me herët sesa normalja qe ofron hoteli /si dhe Check out vone (deri me 18:00) ne baze disponibiliteti ne hotel.

  Femijet 0-6.99 Vjec jane falas 
  Femijet 7-11.99 Vjec paguajne 40€ per 2 nete

  Shenim-Nuk është e përfshire taksa turistike 1.50 € për/person/te rritur /ne dite . Shenim: Kjo pakete eshte e vlefshme nga data 2 deri ne date 29.12.2019 (duke perjashtuar festat) 

Paketa RELAX  2 
85€ /Person ne dhome dyshe / 2 nete dhe 3 dite 
Ne cmim perfshihet:

 • ✔Akomodim 2nete ne hotel, me pamje nga deti ne varesi te disponibilitetit
  ✔-Mëngjesi & Darka
  ✔-20% zbritje ne Avala Restaurant A'la Carte
  ✔-Përdorimi I parkimit ,Sauna,Pishina e brendshme, Fitnes ,Xhakuzi & Banjo Turke
  ✔-Falas Wi-Fi ne gjithë hapësirën e hotelit.
  ✔-Mundësia për Check in me herët sesa normalja qe ofron hoteli /si dhe Check out vone (deri me 18:00) ne baze disponibiliteti ne hotel.

  Femijet 0-6.99 Vjec jane falas 
  Femijet 7-11.99 Vjec paguajne 40€ per 2 nete

  Shenim-Nuk është e përfshire taksa turistike 1.50 € për/person/te rritur /ne dite
Shenim: Kjo pakete eshte e vlefshme nga data 3Janar 2020 deri ne 29Shkurt 2020

Detajet e Kontaktit
Agjensia Turistike
eTour.al
Telefon :
+355 67 20 300 10
E-mail :
info@etour.al
    
Orari Punës :
Hënë - Premte :
08:00 - 18:00
Të Shtunë
09:00 - 17:00
Të Djelë :
10:00 - 16:00
Informacion Përmbledhës
Emri Ofertës :
Relaks ne Avala Resort
Kodi Ofertës :
O-ETR-439
Tipi Ofertës :
Mëngjes dhe Darkë
Kategoria Ofertës :
PAKETA DIMERORE
Kohëzgjatja :
2 Net dhe 3 Ditë
Nisja e Radhës :
26/02/2020 - 28/02/2020
Transporti :
Individual
Shteti, Qyteti/Zona :
Mali Zi
Cmimi Ofertës :
Nga 85 Euro/Personi
Lini një koment për këtë ofertë
eTour.al 2011 - 2020© Te gjitha te drejtat e rezervuara! Fotografite jane ilustrative dhe jane e drejte e subjekteve ne fjale. Te drejtat e rezervuara per fotografite me logon e eTour.al dhe per te gjitha tekstet ne kete faqe. Perpara se te perdorni keto tekste apo fotografi, duhet te merrni aprovimin tone.
Kontrata për paketat turistike | Mbrojtja e të dhënave | Të Drejtat dhe Detyrimet |
Developed and Designed by Albmania