Motorri Kerkimit

Bileta Trageti Online

Bileta per Evenimente Sportive dhe Kulturore

Makina me Qera 25%

Newsletter
Për më shumë informacione rreth sistemit të njoftimeve, klikoni këtu.
eTour ne Facebook

eTour ne Twitter
Ski ne Bianca Resort ne Kolashin Mëngjes dhe Darkë

Kodi Ofertës: O-ETR-334 Hoteli Ofertës: Bianca Resort & Spa
Kategoria Ofertës: PAKETA DIMERORE Vendi: Kolashin, Mali Zi
Udhëtimi Radhës: Data të Papërcaktuara || Qëndrimi Papërcaktuar
Transporti: Individual
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment Komente
Për momentin nuk ka asnjë datë të paracaktuar për këtë udhëtim. Nëse jeni të interesuar për këtë paketë turistike, ju lutemi të na kontaktoni për detaje të mëtejshme! Klikoni këtu për të na kontaktuar.
PAKETA 2NETE /3 DITE , e vlefshme nga data 23-28 Shkurt  2020

*Dhoma dyshe - mengjes dhe darke 208Eur /CIFTI (104Eur/person)
*Femijet 0-2.99 vjec falas (paguajne vetem taksen e turistit)
*Femijet 3-11.99vjec 38€/per femije per 2 nete ne krevat shtese

Ne cmim perfshihet :
 • Akomodimi ne hotel ne dhome standarte ose superiorte per 2nete
 • Mengjesi dhe darka ne Chives restorant
 • Perdorimi i faciliteteve te hotelit
 • Check -in i hershem dhe check out i vone ne varesi te vlefshmerise se dhomave ne hotel 
 • Parking
  Shenim: Udhetimi eshte individual . Taksa e turistit ekstra pagese 1.3Eur/dita/personCmimet per periudhen 3-12 Janar 2020

Akomodim ne dhome standarte dyshe- 89€/personi/nata
Akomodimi ne dhome superiore dyshe- 99€/personi/nata
Akomodimi ne dhome ekzekutive dyshe- 109€/personi/nata

Cmimet per periudhen 13 Janar-12 Mars (Nga e diela deri ne te enjte)
Akomodim ne dhome standarte dyshe- 63€/personi/nata
Akomodimi ne dhome superiore dyshe- 73€/personi/nata
Akomodimi ne dhome ekzekutive dyshe- 84€/personi/nata

Cmimet per periudhen 13 Janar-12 Mars (Nga e premte deri te djele)
Akomodim ne dhome standarte dyshe- 79€/personi/nata
Akomodimi ne dhome superiore dyshe- 92€/personi/nata
Akomodimi ne dhome ekzekutive dyshe- 102€/personi/nata

  Femijet 0-2.99 vjec – falas
  Femijet 3-11.99 vjec paguajne 15€ femija/nata dhe mund te akomodohen vetem ne dhomat superiore/ekzekutive ose suitat junior/ekzekutive.
Ne cmim perfshihet :
 • Akomodimi ne hotel minimumi 2nete
 • Mengjesi dhe darka ne restorantin e hotelit 
 • Perdorimi i faciliteteve te hotelit
 • Check -in i hershem dhe check out i vone ne varesi te vlefshmerise se dhomave ne hotel 
 • Parking
  Shenim: Udhetimi eshte individual . Taksa e turistit ekstra pagese 1.3Eur/dita/personPAKETA 3NETE dhe 4DITE , E VLEFSHME NGA DATA 5 JANAR DERI NE 10MARS 2020
Dhoma dyshe - mengjes dhe darke 399Eur /CIFTI (200Eur/person)
Femijet 0-6.99 vjec falas
Femijet 7-11.99vjec -42€/per femije 

Ne cmim perfshihet :
 • Akomodimi ne hotel per 3 nete ne dhome standarte ose superiore
 • Mengjesi dhe darka ne restorantin e hotelit Chives 
 • Perdorimi i faciliteteve te hotelit
 • Check -in i hershem dhe check out i vone ne varesi te vlefshmerise se dhomave ne hotel 
 • Parking
  Shenim: Udhetimi eshte individual . Taksa e turistit ekstra pagese 1.3Eur/dita/person
Detajet e Kontaktit
Agjensia Turistike
eTour.al
Telefon :
+355 67 20 300 10
E-mail :
info@etour.al
    
Orari Punës :
Hënë - Premte :
08:00 - 18:00
Të Shtunë
09:00 - 17:00
Të Djelë :
10:00 - 16:00
Informacion Përmbledhës
Emri Ofertës :
Ski ne Bianca Resort ne Kolashin
Kodi Ofertës :
O-ETR-334
Tipi Ofertës :
Mëngjes dhe Darkë
Kategoria Ofertës :
PAKETA DIMERORE
Kohëzgjatja :
Qëndrimi Papërcaktuar
Nisja e Radhës :
Data të Papërcaktuara
Transporti :
Individual
Shteti, Qyteti/Zona :
Mali Zi
Cmimi Ofertës :
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment për këtë ofertë
eTour.al 2011 - 2020© Te gjitha te drejtat e rezervuara! Fotografite jane ilustrative dhe jane e drejte e subjekteve ne fjale. Te drejtat e rezervuara per fotografite me logon e eTour.al dhe per te gjitha tekstet ne kete faqe. Perpara se te perdorni keto tekste apo fotografi, duhet te merrni aprovimin tone.
Kontrata për paketat turistike | Mbrojtja e të dhënave | Të Drejtat dhe Detyrimet |
Developed and Designed by Albmania