Motorri Kerkimit

Bileta Trageti Online

Bileta per Evenimente Sportive dhe Kulturore

Makina me Qera 25%

Newsletter
Për më shumë informacione rreth sistemit të njoftimeve, klikoni këtu.
eTour ne Facebook

eTour ne Twitter
Ski ne Four Points by Sheraton Mëngjes

Kodi Ofertës: O-ETR-521 Hoteli Ofertës: Four Points by Sheraton
Kategoria Ofertës: PAKETA DIMERORE Vendi: Kolashin, Mali Zi
Udhëtimi Radhës: Data të Papërcaktuara || Qëndrimi Papërcaktuar
Transporti: Individual
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment Komente
Për momentin nuk ka asnjë datë të paracaktuar për këtë udhëtim. Nëse jeni të interesuar për këtë paketë turistike, ju lutemi të na kontaktoni për detaje të mëtejshme! Klikoni këtu për të na kontaktuar.
Oferte Speciale Ski ne Hotel Four Points by Sheraton ne Kolashin

Cmimet per periudhen 2- 7 Janar 2020
Akomodim ne dhome standarte twin – 74€/person/nata
Akomodimi ne dhome premium double – 74€/person/nata
Akomodimi ne junior suite – 180€/dhome/nata (Ne junior suite akomodohen 2 persona)
Akomodimi ne junior suite classic – 200€/dhome/nata  (Ne junior suite classic  akomodohen 3 persona)

Cmimet per periudhen 8 Janar – 15 Mars 2020 (E diele deri  ne te enjte)
Akomodim ne dhome standarte twin – 49€/person/nata
Akomodimi ne dhome premium double – 49€/person/nata
Akomodimi ne junior suite – 150€/dhome/nata  (Ne junior suite akomodohen 2 persona)
Akomodimi ne junior suite classic – 180€/dhome/nata (Ne junior suite classic  akomodohen 3 persona)

Cmimet per periudhen 8 Janar – 15 Mars 2020 (E shtune dhe e diell)Akomodim ne dhome standarte twin – 64€/person/nata
Akomodimi ne dhome premium double – 64€/person/nata
Akomodimi ne junior suite – 170€/dhome/nata (Ne junior suite akomodohen 2 persona)
Akomodimi ne junior suite classic – 190€/dhome/nata  (Ne junior suite classic  akomodohen 3 persona)

Femijet nga 0-2.99 vjec falas duke fjetur ne nje krevat me prinderit (e pa perfshire vetem taksa e turistit 0.5euro dita)
Femijet nga 3-11.99 vjec - 30eur p/femije/nata  ne krevat ekstra 

Ne cmim perfshihet :
-Akomodimi ne hotel minimum qendrimi 2 nete
-Mengjesi dhe darka 
-Perdorim i faciliteteve te hotelit,Sauna, Jaccuzi, Hamam dhe Palester

Ose mund te perfitoni nga Paketa si me poshte : 

PAKETA DIMERORE : 3Nete/4Dite
299Eur /CIFTI ( 150Eur p/person) ne dhome dyshe / 3 Nete dhe 4Dite 
Femijet nga 0-4.99 vjec falas duke fjetur ne nje krevat me prinderit (e pa perfshire vetem taksa e turistit 0.5euro dita)
Femijet nga 5-11.99 vjec - 45eur ne krevat ekstra
Dhoma teke: 225eur per 3Nete 

Ne cmim perfshihet :
-Akomodimi ne hotel per 3 nete per 2 persona
-Mengjesi dhe darka  per 2 persona
-Transferta nga hoteli te qendra e skive vajtje ardhje 
-20% zbritje ne sherbimet Spa
-Perdorim i faciliteteve te hotelit,Sauna, Jaccuzi, Hamam dhe Palester

Ne cmim nuk eshte e perfshire :
Taksa e turistit prej 1.3Eur/dita/person te rritur
Taksa e turistit prej 0.5Eur/dita/femije
Shenim : Udhetimi eshte individual. Kjo pakete eshte e vlefshme nga data 8Janar deri ne 15Mars 2020
Detajet e Kontaktit
Agjensia Turistike
eTour.al
Telefon :
+355 67 20 300 10
E-mail :
info@etour.al
    
Orari Punës :
Hënë - Premte :
08:00 - 18:00
Të Shtunë
09:00 - 17:00
Të Djelë :
10:00 - 16:00
Informacion Përmbledhës
Emri Ofertës :
Ski ne Four Points by Sheraton
Kodi Ofertës :
O-ETR-521
Tipi Ofertës :
Mëngjes
Kategoria Ofertës :
PAKETA DIMERORE
Kohëzgjatja :
Qëndrimi Papërcaktuar
Nisja e Radhës :
Data të Papërcaktuara
Transporti :
Individual
Shteti, Qyteti/Zona :
Mali Zi
Cmimi Ofertës :
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment për këtë ofertë
eTour.al 2011 - 2020© Te gjitha te drejtat e rezervuara! Fotografite jane ilustrative dhe jane e drejte e subjekteve ne fjale. Te drejtat e rezervuara per fotografite me logon e eTour.al dhe per te gjitha tekstet ne kete faqe. Perpara se te perdorni keto tekste apo fotografi, duhet te merrni aprovimin tone.
Kontrata për paketat turistike | Mbrojtja e të dhënave | Të Drejtat dhe Detyrimet |
Developed and Designed by Albmania