Motorri Kerkimit

Bileta Trageti Online

Bileta per Evenimente Sportive dhe Kulturore

Newsletter
Për më shumë informacione rreth sistemit të njoftimeve, klikoni këtu.
eTour ne Facebook

eTour ne Twitter
Firenze Mëngjes

Kodi Ofertës: O-ETR-710 Hoteli Ofertës: Hotel Astor
Kategoria Ofertës: Paketa Individuale Vendi: Firenze, Itali
Udhëtimi Radhës: Data të Papërcaktuara || Qëndrimi Papërcaktuar
Transporti: Avion
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment Komente
Për momentin nuk ka asnjë datë të paracaktuar për këtë udhëtim. Nëse jeni të interesuar për këtë paketë turistike, ju lutemi të na kontaktoni për detaje të mëtejshme! Klikoni këtu për të na kontaktuar.
 FUNDJAVE NE FIRENZE

Data e nisjes : 24-27 Maj /4dite -215€ /Personi
-----------------------------------------
Ne cmim perfshihet:
1.Fluturimi vajtje ardhje
2.Bagazh dore 10kg
3.Akomodimi ne hotel 3 yje per 3nete ne qender
4.Mengjeset gjate diteve te qendrimit


Shenim : 📌Oferta eshte momentale. Per te perfituar nga kjo oferte duhet te rezervoni te pakten 1muaj perpara nisjes pasi oferta varet nga disponibiliteti i vendeve ne avion apo te dhomave ne hotel. Ne disa raste edhe nese rezervoni disa jave me perpara mund te mos te gjejme te njejten oferte, por konsulentet tane te udhetimit do tju asistojne per te gjetur oferten me te mire per ju. 

Per data dhe hotele te tjere kontaktoni me konsulentet tane per te marre oferten tuaj te personalizuar.
----------------------------------------------------------------
● Pagesa: Cash ose nga cdo qytet ne deget e Raiffaisen / Union Bank
● Ne cdo dege te WesternUnion / MoneyGram

Kontakt eTour :)
☎+355 67 2030010 ☎+355 69 5622178
●Viber/Whats app +355672030010
●Instagram: etour.al 
●Twitter: etoural
●Mail: info@etour.al
●Web:www.etour.al
#AroundtheworldwithEtour ✈ ...We L❤VE traveling
Detajet e Kontaktit
Agjensia Turistike
eTour.al
Telefon :
+355 67 20 300 10
E-mail :
info@etour.al
    
Orari Punës :
Hënë - Premte :
08:00 - 18:00
Të Shtunë
09:00 - 17:00
Të Djelë :
10:00 - 16:00
Informacion Përmbledhës
Emri Ofertës :
Firenze
Kodi Ofertës :
O-ETR-710
Tipi Ofertës :
Mëngjes
Kategoria Ofertës :
Paketa Individuale
Kohëzgjatja :
Qëndrimi Papërcaktuar
Nisja e Radhës :
Data të Papërcaktuara
Transporti :
Avion
Shteti, Qyteti/Zona :
Itali
Cmimi Ofertës :
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment për këtë ofertë
eTour.al 2011 - 2019© Te gjitha te drejtat e rezervuara! Fotografite jane ilustrative dhe jane e drejte e subjekteve ne fjale. Te drejtat e rezervuara per fotografite me logon e eTour.al dhe per te gjitha tekstet ne kete faqe. Perpara se te perdorni keto tekste apo fotografi, duhet te merrni aprovimin tone.
Kontrata për paketat turistike | Mbrojtja e të dhënave | Të Drejtat dhe Detyrimet |
Developed and Designed by Albmania