Motorri Kerkimit

Bileta Trageti Online

Bileta per Evenimente Sportive dhe Kulturore

Newsletter
Për më shumë informacione rreth sistemit të njoftimeve, klikoni këtu.
eTour ne Facebook

eTour ne Twitter
Rome Mëngjes

Kodi Ofertës: O-ETR-621 Hoteli Ofertës: Hotel 3 stelle
Kategoria Ofertës: Paketa Individuale Vendi: Rome, Itali
Udhëtimi Radhës: 24/05/2019 - 26/05/2019 || 2 Net dhe 3 Ditë
Transporti: Avion
Nga 185 Euro/Personi
Lini një koment Komente
Nisja Kthimi Qendrimi Cmimi Femijet Koncepti
24/05/2019 26/05/2019 3 Dite / 2 Net 215 € 0€ Mëngjes
14/06/2019 16/06/2019 3 Dite / 2 Net 185 € 0€ Mëngjes
 FUNDJAVE NE ROME 

Data e nisjes : 24-26 Maj /3dite -215€ /Personi
                       1416 Qershor/3dite -185€ /Personi
-----------------------------------------
Ne cmim perfshihet:
1.Fluturimi vajtje ardhje
2.Bagazh dore 10kg
3.Akomodimi ne hotel 3 yje per 2nete ne qender
4.Mengjeset gjate diteve te qendrimit


Shenim : 📌Oferta eshte momentale. Per te perfituar nga kjo oferte duhet te rezervoni te pakten 1muaj perpara nisjes pasi oferta varet nga disponibiliteti i vendeve ne avion apo te dhomave ne hotel. Ne disa raste edhe nese rezervoni disa jave me perpara mund te mos te gjejme te njejten oferte, por konsulentet tane te udhetimit do tju asistojne per te gjetur oferten me te mire per ju. 

Per data dhe hotele te tjere kontaktoni me konsulentet tane per te marre oferten tuaj te personalizuar.
----------------------------------------------------------------
● Pagesa: Cash ose nga cdo qytet ne deget e Raiffaisen / Union Bank
● Ne cdo dege te WesternUnion / MoneyGram

Kontakt eTour :)
☎+355 67 2030010 ☎+355 69 5622178
●Viber/Whats app +355672030010
●Instagram: etour.al 
●Twitter: etoural
●Mail: info@etour.al
●Web:www.etour.al
#AroundtheworldwithEtour ✈ ...We L❤VE traveling
Detajet e Kontaktit
Agjensia Turistike
eTour.al
Telefon :
+355 67 20 300 10
E-mail :
info@etour.al
    
Orari Punës :
Hënë - Premte :
08:00 - 18:00
Të Shtunë
09:00 - 17:00
Të Djelë :
10:00 - 16:00
Informacion Përmbledhës
Emri Ofertës :
Rome
Kodi Ofertës :
O-ETR-621
Tipi Ofertës :
Mëngjes
Kategoria Ofertës :
Paketa Individuale
Kohëzgjatja :
2 Net dhe 3 Ditë
Nisja e Radhës :
24/05/2019 - 26/05/2019
Transporti :
Avion
Shteti, Qyteti/Zona :
Itali
Cmimi Ofertës :
Nga 185 Euro/Personi
Lini një koment për këtë ofertë
eTour.al 2011 - 2019© Te gjitha te drejtat e rezervuara! Fotografite jane ilustrative dhe jane e drejte e subjekteve ne fjale. Te drejtat e rezervuara per fotografite me logon e eTour.al dhe per te gjitha tekstet ne kete faqe. Perpara se te perdorni keto tekste apo fotografi, duhet te merrni aprovimin tone.
Kontrata për paketat turistike | Mbrojtja e të dhënave | Të Drejtat dhe Detyrimet |
Developed and Designed by Albmania