Motorri Kerkimit

Bileta Trageti Online

Bileta per Evenimente Sportive dhe Kulturore

Makina me Qera 25%

Newsletter
Për më shumë informacione rreth sistemit të njoftimeve, klikoni këtu.
eTour ne Facebook

eTour ne Twitter
Paris 5 Dite Mëngjes

Kodi Ofertës: O-ETR-775 Hoteli Ofertës: Standart
Kategoria Ofertës: Paris, 24Nentor, 5Dite, 499 €, 28 Nentor, 5Dite, 539 € Vendi: Paris, France
Udhëtimi Radhës: 24/11/2019 - 28/11/2019 || 4 Net dhe 5 Ditë
Transporti: Avion
Nga 499 Euro/Personi
Lini një koment Komente
Nisja Kthimi Qendrimi Cmimi Femijet Koncepti
24/11/2019 28/11/2019 5 Dite / 4 Net 499 € 0€ Mëngjes
28/11/2019 02/12/2019 5 Dite / 4 Net 539 € 0€ Mëngjes
France
Programi për Nisje më 24 Nëntor
Dita e Parë: Udhëtimi me avion direkt Tiranë - Paris. Nisja në orën 19:25. Mbrritja në Paris në 22:05. Transferimi për në Hotel. Sistemimi dhe Fjetje në Hotel.
Dita e Dytë: Mëngjesi në hotel. Vizitë panoramike e Parisit ku do të shikohen:  Sheshi I Katedrales Notre Dame,  Muzeu Luvrit. Kulla Eiffel, Harku i Triumfit, Place du Trocadero, Pallati Invalideve, Varri Napoleonit, Kopshti Tyilerive. Vizitë në Muzeun e Luvrit. Kthimi dhe akomodimi në hotel.
Dita e Tretë: Mëngjesi në Hotel. Paradite, Vizitë në Versajë. Pasdite Vizitë në: Opera Garnier, Place Vendome, Place de La Concorde, Assemblee Nationale, Tuneli nen Pont D’Alma. Shetitje me Anije ne Lumin Seine.  Fjetje ne Hotel.
Dita e Katërt: Mëngjesi në Hotel. Vizitë në Harkun e Triumfit, Shetitje ne Champs Elysees. Te lire ne Galerite Lafayete. Vizite ne La Defense, Te lire ne Qendren Tregtare. Vizite ne Baziliken Sacre Coer dhe Mulin Rouge. Shëtitje e lirë në Kopshtin e Luxemburgut dhe Panteon. Fjetje ne Hotel.
Dita e Pestë: Transferimi për në Aeroportin e Parisit. Fluturimi direkt Paris - Tiranë. Nisja në orën 06:55 Mbrritja në Tiranë në orën 09.30.

Programi për Nisje më 28 Nëntor
Dita e Parë: Udhëtimi me avion direkt Tiranë - Paris. Nisja në orën 10:15. Mbrritja në Paris në 12:55. Pasdite, Shëtitje e lirë në Kopshtin e Luxemburgut dhe Panteon. Transferimi për në Hotel. Sistemimi dhe Fjetje në Hotel.
Dita e Dytë: Mëngjesi në hotel. Vizitë panoramike e Parisit ku do të shikohen:  Sheshi I Katedrales Notre Dame,  Muzeu Luvrit. Kulla Eiffel, Harku i Triumfit, Place du Trocadero, Pallati Invalideve, Varri Napoleonit, Kopshti Tyilerive. Vizitë në Muzeun e Luvrit. Kthimi dhe akomodimi në hotel.
Dita e Tretë: Mëngjesi në Hotel. Paradite, Vizitë në Versajë. Pasdite Vizitë në: Opera Garnier, Place Vendome, Place de La Concorde, Assemblee Nationale, Tuneli nen Pont D’Alma. Shetitje me Anije ne Lumin Seine.  Fjetje ne Hotel.
Dita e Katërt: Mëngjesi në Hotel. Vizite ne La Defense, Te lire ne Qendren Tregtare. Pasdite, Vizite ne Baziliken Sacre Coer dhe Mulin Rouge. Fjetje ne Hotel.
Dita e Pestë: Mënegjesi ne Hotel. Vizitë në Harkun e Triumfit, Shetitje ne Champs Elysees. Te lire ne Galerite Lafayete dhe perfundimi ne Place de l’Opera. Transferimi për në Aeroportin e Parisit. Fluturimi direkt Paris - Shkup. Nisja në orën 21:15 Mbrritja në Shkup në orën 23.55. Kthimi me Autobus nga Shkupi ne Tiranë.

Në pagesë përfshihen:
1. Udhëtimi vajtje-ardhje me avion
2. Transfertat dhe shëtitjet me autobus.
3. Akomodim në hotel 3* për 4 netë qëndrimi.
4. Mëngjeset për të gjitha ditët e udhëtimit.
5. Shoqërues shqiptar gjatë qëndrimit jashtë Shqipërisë.
6. Lejohet të merret me vete në avion vetëm një bagazh me përmasa deri në 40 x 30x 20cm. (Kujdes - Mbi këto përmasa dhe Bagazh për checkin ka shpenzime ekstra).

Në pagesë nuk janë përfshirë:
1. Gjithshka që nuk është përmendur në këtë program.
2. Hyrjet në monumente dhe muzeume.
3. Lundrimi me Anije.
Detajet e Kontaktit
Agjensia Turistike
eTour.al
Telefon :
+355 67 20 300 10
E-mail :
info@etour.al
    
Orari Punës :
Hënë - Premte :
08:00 - 18:00
Të Shtunë
09:00 - 17:00
Të Djelë :
10:00 - 16:00
Informacion Përmbledhës
Emri Ofertës :
Paris 5 Dite
Kodi Ofertës :
O-ETR-775
Tipi Ofertës :
Mëngjes
Kategoria Ofertës :
Paris, 24Nentor, 5Dite, 499 €, 28 Nentor, 5Dite, 539 €
Kohëzgjatja :
4 Net dhe 5 Ditë
Nisja e Radhës :
24/11/2019 - 28/11/2019
Transporti :
Avion
Shteti, Qyteti/Zona :
France
Cmimi Ofertës :
Nga 499 Euro/Personi
Lini një koment për këtë ofertë
eTour.al 2011 - 2019© Te gjitha te drejtat e rezervuara! Fotografite jane ilustrative dhe jane e drejte e subjekteve ne fjale. Te drejtat e rezervuara per fotografite me logon e eTour.al dhe per te gjitha tekstet ne kete faqe. Perpara se te perdorni keto tekste apo fotografi, duhet te merrni aprovimin tone.
Kontrata për paketat turistike | Mbrojtja e të dhënave | Të Drejtat dhe Detyrimet |
Developed and Designed by Albmania