Motorri Kerkimit

Bileta Trageti Online

Bileta per Evenimente Sportive dhe Kulturore

Newsletter
Për më shumë informacione rreth sistemit të njoftimeve, klikoni këtu.
eTour ne Facebook

eTour ne Twitter
Plazh ne Antalya dhe tour ne Cappadocia 7 Ditë All Inclusive

Kodi Ofertës: O-ETR-774 Hoteli Ofertës: Calido Maris
Kategoria Ofertës: Plazh ne Antalya dhe tur ne Cappadocia 20Shtator, 7 Dite, 479 € Vendi: Cappadocia, Turqi
Udhëtimi Radhës: 20/09/2019 - 26/09/2019 || 6 Net dhe 7 Ditë
Transporti: Avion
Nga 479 Euro/Personi
Lini një koment Komente
Nisja Kthimi Qendrimi Cmimi Femijet Koncepti
20/09/2019 26/09/2019 7 Dite / 6 Net 479 € 0€ All Inclusive
Plazh ne Antalya dhe tour ne Cappadocia 7 Ditë

Dita e Parë. Takimi në aeroportin e Rinasit. Fluturimi direkt me charter për në Antalya. Nisja në orën 04.30. Mbrritja në orën 07.00. Transferimi dhe Sistemimi në hotel në zonën e Antalyas. All Inclusive në Hotel.
Dita e Dytë. Vizitë me Shoqërues në qytetin e Antalyas. Mundësi për blerje në dyqanet e qytetit dhe vizitë në Shelale një nga ujvarat e famshme të Turqisë. All Inclusive në Hotel.
Dita e Tretë. Të lirë për Plazh. All Inclusive në Hotel.
Dita e Katërt. Mëngjesi në Hotel. Nisja për në Cappadocia. Gjatë rrugës pushime të shkurtra. Fjetje dhe Darkë në hotel.
Dita e Pestë. Mëngjezi në Hotel. Paradite, nisja për të vizituar Muzeumin e Hapur të Goremes, me 5 Kishat Bizantine. Vazhdon vizita në Shkëmbinjte e Uchisar. Drekë e lirë. Pasdite vizitë në Avanos, qytezë në anë të Lumit të Kuq, më i gjati në Turqi, Passabag, Devrent Deresi dhe Urgup. Fjetje dhe Darkë në hotel.
Dita e Gjashtë: Mëngjesi në Hotel. Paradite, vizitë e Qytetit Nëntokësor të Kaymakli. Pasdite të lirë. Fjetje dhe Darkë në hotel.
Dita e Shtatë: Transfertë me autobus për në Aeroport. Fluturimi për në Tiranë. Nisja nga Kayseri në 05.55. Mbërritja në aeroportin e Rinasit në 15.35.

Hoteli ne Antalja
Calido Maris 5* AI, Side, Antalja.

Çmimi për person të Rritur në Dhomë Dyshe 479 Euro

Në pagesë përfshihen:
1. Fluturimi Tiranë - Antalya dhe Kayseri - Tiranë.
2. Transfertat dhe shëtitjet me autobus.
3. Akomodimi ne Hotel 5* All Inclusive në Antalya, dhe Hotel 5* me Mëngjes dhe Darkë në Cappadocia.
4. Shoqërues shqiptar gjatë qëndrimit jashtë Shqipërisë.

Në pagesë nuk janë përfshirë:
1. Gjithshka që nuk është përmendur në këtë program.
2. Hyrjet në monumente dhe muzeume.
Detajet e Kontaktit
Agjensia Turistike
eTour.al
Telefon :
+355 67 20 300 10
E-mail :
info@etour.al
    
Orari Punës :
Hënë - Premte :
08:00 - 18:00
Të Shtunë
09:00 - 17:00
Të Djelë :
10:00 - 16:00
Informacion Përmbledhës
Emri Ofertës :
Plazh ne Antalya dhe tour ne Cappadocia 7 Ditë
Kodi Ofertës :
O-ETR-774
Tipi Ofertës :
All Inclusive
Kategoria Ofertës :
Plazh ne Antalya dhe tur ne Cappadocia 20Shtator, 7 Dite, 479 €
Kohëzgjatja :
6 Net dhe 7 Ditë
Nisja e Radhës :
20/09/2019 - 26/09/2019
Transporti :
Avion
Shteti, Qyteti/Zona :
Turqi
Cmimi Ofertës :
Nga 479 Euro/Personi
Lini një koment për këtë ofertë
eTour.al 2011 - 2019© Te gjitha te drejtat e rezervuara! Fotografite jane ilustrative dhe jane e drejte e subjekteve ne fjale. Te drejtat e rezervuara per fotografite me logon e eTour.al dhe per te gjitha tekstet ne kete faqe. Perpara se te perdorni keto tekste apo fotografi, duhet te merrni aprovimin tone.
Kontrata për paketat turistike | Mbrojtja e të dhënave | Të Drejtat dhe Detyrimet |
Developed and Designed by Albmania