Motorri Kerkimit

Bileta Trageti Online

Bileta per Evenimente Sportive dhe Kulturore

Newsletter
Për më shumë informacione rreth sistemit të njoftimeve, klikoni këtu.
eTour ne Facebook

eTour ne Twitter
Adam & Eve Hotel Ultra All Inclusive

Kodi Ofertës: O-ETR-141 Hoteli Ofertës: Adam & Eve Hotel
Kategoria Ofertës: Plazh ne Antalya Vendi: Belek, Turqi
Udhëtimi Radhës: Data të Papërcaktuara || Qëndrimi Papërcaktuar
Transporti: Charter
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment Komente
Për momentin nuk ka asnjë datë të paracaktuar për këtë udhëtim. Nëse jeni të interesuar për këtë paketë turistike, ju lutemi të na kontaktoni për detaje të mëtejshme! Klikoni këtu për të na kontaktuar.

Inaguruar- 2006 - Sipërfaqja m2-100.000 - Vendodhja-Belek-Antalya - Distanca-35km Antalya Aeroport, 45km larg Antalya -

Plazhi- privat, ranor ,distanca 0km, shtrirje 300m

 

Shërbimi UAI : 24hr Ultra All Inclusive

Mëngjesi -Restotanti qëndror 07:00-10:00

Mëngjesi i vonë -Restotanti qëndror 10:00-11:00

Dreka -Restotanti qëndror 12:30-14:30

Snack -Snack Bar12:30-16:00

Koha për Caj -Në pastiçeri10:00-19:00

Darka -Restotanti qëndror 19:00-22:00

Darka mesnatë -Restotanti qëndror 00:30-02:00

A-La Carte Restorant-19:00-23:00

Guzhinë:Italiane,Meksikane,Internocionale,Barbeque Turke,Sushi,

Shërbim në dhomë - 24hr

Akullore,Lëng i freskët frutash

Shërbim special për ditëlindje&muaj mjalti

Të gjitha pijet alkolike dhe jo alkolike 24hr, Disa pije importi

Mini bar - rimbushje çdo ditë.

Bluetooth Bar,24h,pijet lokale, të importura dhe selektive.

 Cheer Bar 09:00-20:00pijet lokale alkolike & jo-alkolike.

Goal bar10:00-01:00pijet lokale alkolike & jo-alkolike.

 Dock bar09:30-18:00pijet kokteil lokale & importi.

Regular beach bar09:00:01:00pijet lokale, të importura dhe selektive.

 Tender 09:00-20:00pijet lokale, të importura dhe selektive.

 Disko lab23:00-03:00pijet lokale, të importura dhe selektive.

Sunset bar 09:00-20:00pijet lokale, të importura dhe selektive.

 Menu speciale për fëmijë

Shërbim special për ditëlindje & muaj mjalti

Interneti Wi-Fi, çadra, shezhllongje dhe peshqiret në plazh & pishinë.

Struktura:

Godinë qëndrore me 464 dhoma në total 431 dhoma standarte familjare me pamje nga deti 33 dhoma të cilat janë:suita,villa dhe rezidenca familjare.

Dhomat Standarte familjare,suita dhe vila:

Akomodim 1+1,64-128m2 ,1 dhomë fjetje,me ballkon, telefon, internet, tv , banjo , dush me vaskë,ballkon,minibar, rrobdishan peshqiri, shapka,tharëse flokësh, dyshemeja me tapet.

Dhoma Speciale Familjare,suita dhe rezidenca:

Akomodim 2+1,3+1,4+1,5+1,800-1200m2 , 2 dhoma fjetje,1 sallon, telefon, internet, tv , 2 banjo , dush dhe vaskë,ballkon,minibar, rrobdishan peshqiri, shapka,tharëse flokësh, dyshemeja me tapet.

Aktivitetet & Sporte:

Qënder fitness, sauna, banjo turke,aquapark të madh për fëmijë dhe të rritur,2 pishina

1 brenda hotelit dhe 1 jashtë , pingpong, basketboll,volejboll, mini-futboll, aerobi,shah,2 pishina 1 brenda hotelit dhe 1 jashtë tij.

Me Pagesë:

Disa pije importi, A’la Carte ,shërbimi në dhomë,masazh,solar,sushi,guzhinë internacionale, karroca dhe kujdesi për bebet, bilardo, sporte ujore me motorr, masazhet,disko.

Detajet e Kontaktit
Agjensia Turistike
eTour.al
Telefon :
+355 67 20 300 10
E-mail :
info@etour.al
    
Orari Punës :
Hënë - Premte :
08:00 - 18:00
Të Shtunë
09:00 - 17:00
Të Djelë :
10:00 - 16:00
Informacion Përmbledhës
Emri Ofertës :
Adam & Eve Hotel
Kodi Ofertës :
O-ETR-141
Tipi Ofertës :
Ultra All Inclusive
Kategoria Ofertës :
Plazh ne Antalya
Kohëzgjatja :
Qëndrimi Papërcaktuar
Nisja e Radhës :
Data të Papërcaktuara
Transporti :
Charter
Shteti, Qyteti/Zona :
Turqi
Cmimi Ofertës :
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment për këtë ofertë
eTour.al 2011 - 2019© Te gjitha te drejtat e rezervuara! Fotografite jane ilustrative dhe jane e drejte e subjekteve ne fjale. Te drejtat e rezervuara per fotografite me logon e eTour.al dhe per te gjitha tekstet ne kete faqe. Perpara se te perdorni keto tekste apo fotografi, duhet te merrni aprovimin tone.
Kontrata për paketat turistike | Mbrojtja e të dhënave | Të Drejtat dhe Detyrimet |
Developed and Designed by Albmania