Motorri Kerkimit

Bileta Trageti Online

Bileta per Evenimente Sportive dhe Kulturore

Newsletter
Për më shumë informacione rreth sistemit të njoftimeve, klikoni këtu.
eTour ne Facebook

eTour ne Twitter
Alan Xafira Deluxe Hotel Ultra All Inclusive

Kodi Ofertës: O-ETR-564 Hoteli Ofertës: Alan Xafira Deluxe
Kategoria Ofertës: Plazh ne Antalya Vendi: Alania, Turqi
Udhëtimi Radhës: Data të Papërcaktuara || Qëndrimi Papërcaktuar
Transporti: Charter
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment Komente
Për momentin nuk ka asnjë datë të paracaktuar për këtë udhëtim. Nëse jeni të interesuar për këtë paketë turistike, ju lutemi të na kontaktoni për detaje të mëtejshme! Klikoni këtu për të na kontaktuar.
Hoteli - 5 yje ndodhet në zonën e Turkler, 10 km larg Qytetit të Alanias dhe 100 km larg aeroportit të Antalias, 650 metra larg plazhit. Totali i dhomave është 813, ndër të cilat 573 dhoma standarte (37 m2), 192 dhoma familjare (50 m2), etj.
Në të gjitha dhomat do të gjeni: 
- Ajër të kondicionuar qëndror
- Ballkon 
- WiFi 
- Minibar (ujë rifurnizim ditor)
- TV satelitor
Në brendesi të kompleksit do të gjeni: 
- Restorant Kryesor Bufe dhe 3 Restorante A La Carte (Italian, Turk dhe Lindje e Largët)
- Bar-e në ambjente të ndryshme 
- Pishinë e jashtme dhe e brendshme për të rritur dhe fëmijë 
- Plazh privat me guralecë dhe rërë. Shuttle nga hoteli cdo 15 min 
- WiFi pa pagesë në lobi 
- SPA, qendër shëndeti, masazh, banjo turke dhe sauna 
- Miniclub për fëmijët 04-12 vjeç
- Ping Pong, Volejboll në plazh, biliardo, doktor, bebisiter, lavanteri, fax, floktore, etj. 
Në paketën "Ultra All Inclusive" përfshin:
- Mëngjes, Mëngjes i vonë, Drekë, Mbasdite, Darkë, Darkë e vonë në bufenë e restorantit kryesor
- Pijet alkolike dhe jooalkolike vendase dhe ato të importit standarte 
- 1 herë për një jave qëndrim me rezervim tek Restorantet A La Carte 
- Ushqim dhe pijet në plazh deri në 18.00 
- Shezlongje, Cadër, Peshqire në plazh dhe pishinë
Detajet e Kontaktit
Agjensia Turistike
eTour.al
Telefon :
+355 67 20 300 10
E-mail :
info@etour.al
    
Orari Punës :
Hënë - Premte :
08:00 - 18:00
Të Shtunë
09:00 - 17:00
Të Djelë :
10:00 - 16:00
Informacion Përmbledhës
Emri Ofertës :
Alan Xafira Deluxe Hotel
Kodi Ofertës :
O-ETR-564
Tipi Ofertës :
Ultra All Inclusive
Kategoria Ofertës :
Plazh ne Antalya
Kohëzgjatja :
Qëndrimi Papërcaktuar
Nisja e Radhës :
Data të Papërcaktuara
Transporti :
Charter
Shteti, Qyteti/Zona :
Turqi
Cmimi Ofertës :
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment për këtë ofertë
eTour.al 2011 - 2019© Te gjitha te drejtat e rezervuara! Fotografite jane ilustrative dhe jane e drejte e subjekteve ne fjale. Te drejtat e rezervuara per fotografite me logon e eTour.al dhe per te gjitha tekstet ne kete faqe. Perpara se te perdorni keto tekste apo fotografi, duhet te merrni aprovimin tone.
Kontrata për paketat turistike | Mbrojtja e të dhënave | Të Drejtat dhe Detyrimet |
Developed and Designed by Albmania