Motorri Kerkimit

Bileta Trageti Online

Bileta per Evenimente Sportive dhe Kulturore

Newsletter
Për më shumë informacione rreth sistemit të njoftimeve, klikoni këtu.
eTour ne Facebook

eTour ne Twitter
Calista Luxury Resort Hotel & SPA All Inclusive

Kodi Ofertës: O-ETR-157 Hoteli Ofertës: Calista Luxury Resort Hotel & SPA
Kategoria Ofertës: Plazh ne Antalya Vendi: Belek, Turqi
Udhëtimi Radhës: Data të Papërcaktuara || Qëndrimi Papërcaktuar
Transporti: Charter
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment Komente
Për momentin nuk ka asnjë datë të paracaktuar për këtë udhëtim. Nëse jeni të interesuar për këtë paketë turistike, ju lutemi të na kontaktoni për detaje të mëtejshme! Klikoni këtu për të na kontaktuar.
POZITA:

Hoteli shtrihet direkt në plazh, 4 km nga Beleku.

AKOMODIMI:

Kompleks i ri hotelier dhe tepër luksoz. Ivendosur në një strukturë interesante ndër-timi e cila pasqyron pafundësinë e nivelit tëcilësisë dhe të shërbimit. I ndërtuar në njëpyll pishash prej 100.000 m2, hoteli disponondisa njësi katërkatëshe banimi me gjithsej 591dhoma dhe 14 vila. Në dispozicion janërecepcioni me lobi dhe 2 lobi-bare, ashen-sorë panoramikë, me restorantin madhështorkryesor që ka edhe zonën për joduhanxhi-njtë, me 6 restorante A-la carte, disa bare,Café Wien, salla konferencash, dyqane, flok-tar, pishinë të mbuluar me pjesën e veçuarpër fëmijë, xhakuzi dhe amfiteatër. Në oborrpishina e madhe (3.500 m2), pishina gjysmë-olimpike, Jacuzzi, një pishinë tjetër me rrësh-qitëse uji, tarraca për rrezitje dhe një ishull ivogël me një pool-Snackbar. 

PLAZHI:

Plazh i gjerë dhe i pjerrët me rërë. Çadrat ediellit, shtretërit, mbulesat dhe peshqirët papagesë, në plazh dhe në pishinë.

DHOMAT:

Të pajisura me banjë dhe dush/WC, tharëseflokësh, pasqyrë kozmetike, mantel dhepantofla banje, kanape,  telefon me lidhje tëdirekte, TV/Sat me kanale muzikore, internet,minibar, kasafortë, dysheme të shtruar metepih, rregullator klime (qendrore) dhe ball-kon. Pamja nga deti sipas çmimit të paguar. 

SPORTI DHE KOHA E LIRË:

Pa pagesë: 7 fusha tenisi (me dysheme hiri),reketë dhe topa tenisi, futboll të vogël, bas-ketboll, volejboll plazhi, pingpong, surfim,katamaran (të dyja me licencë), kanu, anijeme pedale, qendër fitnesi, aerobik, saunë,banjë turke, banjë avulli dhe xhakuzi. Mepagesë: dritat për fushën e tenisit, kurstenisi, loja me birila, huazim biçikletash dhemasazhi. Disa sporte të ujit dhe shkolla përzhytje që ofrohen nga shitësit e ndryshëmnë plazh (varësisht nga moti).

ARGËTIMI:

Pa pagesë: pikado, bilardo, qasje në inter-net, diskotekë, kthina për TV satelitor, kine-ma, animacion gjatë tërë ditës me programetë mbrëmjes dhe muzikë Live.
Me pagesë: PlayStation, internetcafe.WELLNESWellness & Beauty Center me një hapësirëprej 3.500 m2ofron shërbime të shumta sibanjë me ujë shkumëzues, terapi aromatike,terapi uji, kthina e borës, shiatsu dhemasazhe të ndryshme.

FËMIJËT:

Pishinë e vogël fëmijësh me një rrëshqitëseuji. Miniklub (për fëmijët 4 -14 vjeç), bufeja efëmijëve, animacion për fëmijë, dhomëlojërash, sheshi i lojës, minidisko. Këndi përfoshnje, babyphon (pa pagesë). Dado (sipaskërkesës dhe me pagesë).
Detajet e Kontaktit
Agjensia Turistike
eTour.al
Telefon :
+355 67 20 300 10
E-mail :
info@etour.al
    
Orari Punës :
Hënë - Premte :
08:00 - 18:00
Të Shtunë
09:00 - 17:00
Të Djelë :
10:00 - 16:00
Informacion Përmbledhës
Emri Ofertës :
Calista Luxury Resort Hotel & SPA
Kodi Ofertës :
O-ETR-157
Tipi Ofertës :
All Inclusive
Kategoria Ofertës :
Plazh ne Antalya
Kohëzgjatja :
Qëndrimi Papërcaktuar
Nisja e Radhës :
Data të Papërcaktuara
Transporti :
Charter
Shteti, Qyteti/Zona :
Turqi
Cmimi Ofertës :
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment për këtë ofertë
eTour.al 2011 - 2019© Te gjitha te drejtat e rezervuara! Fotografite jane ilustrative dhe jane e drejte e subjekteve ne fjale. Te drejtat e rezervuara per fotografite me logon e eTour.al dhe per te gjitha tekstet ne kete faqe. Perpara se te perdorni keto tekste apo fotografi, duhet te merrni aprovimin tone.
Kontrata për paketat turistike | Mbrojtja e të dhënave | Të Drejtat dhe Detyrimet |
Developed and Designed by Albmania