Motorri Kerkimit

Bileta Trageti Online

Bileta per Evenimente Sportive dhe Kulturore

Newsletter
Për më shumë informacione rreth sistemit të njoftimeve, klikoni këtu.
eTour ne Facebook

eTour ne Twitter
Cesars Temple Hotel ne Belek, Antalia Ultra All Inclusive

Kodi Ofertës: O-ETR-158 Hoteli Ofertës: Cesars Temple Hotel
Kategoria Ofertës: Plazh ne Antalya Vendi: Belek, Turqi
Udhëtimi Radhës: Data të Papërcaktuara || Qëndrimi Papërcaktuar
Transporti: Charter
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment Komente
Për momentin nuk ka asnjë datë të paracaktuar për këtë udhëtim. Nëse jeni të interesuar për këtë paketë turistike, ju lutemi të na kontaktoni për detaje të mëtejshme! Klikoni këtu për të na kontaktuar.
Inaguruar- 1995 - Rikonstruktuar 2010 - Sipërfaqja m2-200.000 - Vendodhja-Bogazkent - Distanca-30km Antalya Aeroport,5km larg Belek - Plazhi-privat, ranor ,distanca 0km, shtrirje 400m

Shërbimi UAI: Ultra All Inclusive

Mëngjesi -Restoranti qëndror07:00-10:00

Mëngjesi i vonë -Restoranti qëndror10:00-11:00

Dreka -Restoranti qëndror12:30-14:30

Snack service -Snack 12:00-16:00

Koha për Caj- Bari në pishina16:30-17:30

Darka -Restoranti qëndror19:00-21:00

Darka mesnatë -Restoranti qëndror23:00-02:00

A-La Carte Restorant-19:00-21:00

Guzhinë:Ala Kebab,Kineze,Italiane,Peshk

Shërbim në dhomë - 24hr

Akullore,Lëng i freskët frutash

Shërbim special për ditëlindje&muaj mjalti

Të gjitha pijet alkolike dhe jo alkolike 24hr,Disa pije importi

Mini bar - rimbushje çdo ditë

Bari qëndror 24h pijet lokale, të importura dhe selektive

Gazebo bar 10:00-00:00 pijet lokale alkolike & joalkolike

Bari në pishina 10:00-22:00pijet lokale alkolike & jo-alkolike

Snack bar10:00-18:00pijet lokale alkolike & joalkolike

Aqua bar10:00-18:00pijet pije të lehta

Disko bar pijet të lehta

Menu speciale për fëmijë, Shërbim special për ditëlindje & muaj mjalti

Interneti Wi-Fi, çadra, shezhllongje dhe peshqirët në plazh & pishinë.

Struktura:

Godinë qëndrore me 764 dhoma në total 360 dhoma standarte me pamje nga deti

404 dhoma speciale familjare me shumë komoditet.

Dhomat Standarte:

Akomodim 1+1,25m2 , 1 dhomë fjetje,me ballkon, telefon, internet, tv , banjo , dush me vaskë, ballkon,minibar, rrobdishan peshqiri, shapka,tharëse flokësh, dyshemeja me laminat.

Dhoma Speciale Familjare dhe suita:

Akomodim 2+1,35-98m2 , 2 dhoma fjetje,1 sallon, telefon, internet, tv , 2 banjo , dush dhe vaskë,ballkon,minibar,rrobdishan peshqiri, shapka, tharëse flokësh, dyshemeja me laminat.

Aktivitetet & Sporte:

Qëndër fitness, sauna, banjo turke,solar,jakuzi,aquapark të madh për fëmijë dhe të rritur, ping-pong, basketboll, volejboll, minifutboll, aerobi, shah, 2 pishina 1 brenda hotelit dhe 1 jashtë tij, disko.

Me Pagesë:

Disa pije importi, A’la Carte ,shërbimi në dhomë,internet kafe,karroca dhe kujdesi për bebet, sporte ujore me motorr, bilardo, masazhet, solar, surf.

Detajet e Kontaktit
Agjensia Turistike
eTour.al
Telefon :
+355 67 20 300 10
E-mail :
info@etour.al
    
Orari Punës :
Hënë - Premte :
08:00 - 18:00
Të Shtunë
09:00 - 17:00
Të Djelë :
10:00 - 16:00
Informacion Përmbledhës
Emri Ofertës :
Cesars Temple Hotel ne Belek, Antalia
Kodi Ofertës :
O-ETR-158
Tipi Ofertës :
Ultra All Inclusive
Kategoria Ofertës :
Plazh ne Antalya
Kohëzgjatja :
Qëndrimi Papërcaktuar
Nisja e Radhës :
Data të Papërcaktuara
Transporti :
Charter
Shteti, Qyteti/Zona :
Turqi
Cmimi Ofertës :
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment për këtë ofertë
eTour.al 2011 - 2019© Te gjitha te drejtat e rezervuara! Fotografite jane ilustrative dhe jane e drejte e subjekteve ne fjale. Te drejtat e rezervuara per fotografite me logon e eTour.al dhe per te gjitha tekstet ne kete faqe. Perpara se te perdorni keto tekste apo fotografi, duhet te merrni aprovimin tone.
Kontrata për paketat turistike | Mbrojtja e të dhënave | Të Drejtat dhe Detyrimet |
Developed and Designed by Albmania