Motorri Kerkimit

Bileta Trageti Online

Bileta per Evenimente Sportive dhe Kulturore

Newsletter
Për më shumë informacione rreth sistemit të njoftimeve, klikoni këtu.
eTour ne Facebook

eTour ne Twitter
Club Asteria Hotel Ultra All Inclusive

Kodi Ofertës: O-ETR-159 Hoteli Ofertës: Club Asteria
Kategoria Ofertës: Plazh ne Antalya Vendi: Belek, Turqi
Udhëtimi Radhës: Data të Papërcaktuara || Qëndrimi Papërcaktuar
Transporti: Charter
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment Komente
Për momentin nuk ka asnjë datë të paracaktuar për këtë udhëtim. Nëse jeni të interesuar për këtë paketë turistike, ju lutemi të na kontaktoni për detaje të mëtejshme! Klikoni këtu për të na kontaktuar.
Inaguruar - 2007 - Sipërfaqja m2-300.000 hotel+700.000 hapsirë golfi - Vendodhja-Belek - Distanca-35km Antalya Aeroport,5 km larg qytetit Plazhi-privat, ranor, distanca 0km, shtrirje 270m.


Shërbimi UAI: 24hr Ultra All Inclusive

Mëngjesi - Isot restoranti qëndror 07:00-10:00

Mëngjesi i vonë -Isot restoranti qëndror 10:00-11:00

Dreka -Isot restoranti qëndror 12:30-14:30

Snack - Sherbet Bar 12:30-16:30

Koha për Caj -Sherbet Bar 16:30-17:30

Darka-Isot restoranti qëndror19:00-21:30

Darka e vonë-Isot restoranti qëndror23:00-00:00

A-La Carte Restorant-19:00-21:30

Kuzhinë:Italiane,Turke,Aziatike,MesdhetareAkullore ,Lëng i freskët frutash në mëngjes

Shërbim special për ditëlindje & muaj mjalti

Menu speciale për fëmijë

Të gjitha pijet jo alkolike 24hr

Të gjitha pijet alkolike deri në 24:00

Disa pije importi. Mini bar - rimbushje çdo ditë

Casablanca Lobi-Bar 24hpijet lokale, të importura dhe selektive (me pagesë mbas 00:00)

Sherbet Bar10:00-24:00pijet lokale, të importura dhe selektive.

Lotus disco bar 23:00-02:00pijet lokale, të importura dhe selektive.

Caramel bar10:00- 18:00pijet lokale, të importura dhe selektive.

Pishti - Game center bar 12:00-24:00 pijet lokale, të importura dhe selektive

Interneti Wi-Fi ne dhome & lobi , çadra, shezhllongje dhe peshqirët në plazh & pishinë.

Struktura:

Godinë qëndrore , anex dhe vilat në total 546dhoma,25 vila,415 dhoma standarte me pamje nga deti ose parku ,106 dhoma speciale familjare dhe suita.

Dhomat Standarte:

Akomodim 2+1, 336m2,1 dhomë fjetje,me ballkon, telefon, internet, tv , banjo , dush me vaskë,ballkon,minibar, shapka,tharëse flokësh, dyshemeja me parket.

Dhoma Familjare:

Akomodim 4, 72m2, 1dhoma fjetje,2 banjo, telefon, internet, tv, dush dhe vaskë, ballkon, minibar,shapka, tharëse flokësh, dyshemeja me parket.

Aktivitetet & Sporte:

Qëndër fitness, sauna, banjo turke,pishina Brenda hotelit dhe jashtë, ping pong,basketboll, shah, 2 pishina 1 brenda hotelit dhe 1 jashtë tij, disko, kinema, animacion, aquapark,club zhytjeje, aerobi.

Me Pagesë:

Disa pije importi, A’la Carte ,shërbimi në dhomë  24hr, masazh, bilardo, boling, karroca dhe  kujdesi për bebet, bilardo,boling, sporte ujore me motorr, qëndër estetike, golf.

   
Detajet e Kontaktit
Agjensia Turistike
eTour.al
Telefon :
+355 67 20 300 10
E-mail :
info@etour.al
    
Orari Punës :
Hënë - Premte :
08:00 - 18:00
Të Shtunë
09:00 - 17:00
Të Djelë :
10:00 - 16:00
Informacion Përmbledhës
Emri Ofertës :
Club Asteria Hotel
Kodi Ofertës :
O-ETR-159
Tipi Ofertës :
Ultra All Inclusive
Kategoria Ofertës :
Plazh ne Antalya
Kohëzgjatja :
Qëndrimi Papërcaktuar
Nisja e Radhës :
Data të Papërcaktuara
Transporti :
Charter
Shteti, Qyteti/Zona :
Turqi
Cmimi Ofertës :
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment për këtë ofertë
eTour.al 2011 - 2019© Te gjitha te drejtat e rezervuara! Fotografite jane ilustrative dhe jane e drejte e subjekteve ne fjale. Te drejtat e rezervuara per fotografite me logon e eTour.al dhe per te gjitha tekstet ne kete faqe. Perpara se te perdorni keto tekste apo fotografi, duhet te merrni aprovimin tone.
Kontrata për paketat turistike | Mbrojtja e të dhënave | Të Drejtat dhe Detyrimet |
Developed and Designed by Albmania