Motorri Kerkimit

Bileta Trageti Online

Bileta per Evenimente Sportive dhe Kulturore

Newsletter
Për më shumë informacione rreth sistemit të njoftimeve, klikoni këtu.
eTour ne Facebook

eTour ne Twitter
Club Nena Holiday Village All Inclusive

Kodi Ofertës: O-ETR-193 Hoteli Ofertës: Club Nena Holiday Village
Kategoria Ofertës: Plazh ne Antalya Vendi: Side, Turqi
Udhëtimi Radhës: Data të Papërcaktuara || Qëndrimi Papërcaktuar
Transporti: Charter
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment Komente
Për momentin nuk ka asnjë datë të paracaktuar për këtë udhëtim. Nëse jeni të interesuar për këtë paketë turistike, ju lutemi të na kontaktoni për detaje të mëtejshme! Klikoni këtu për të na kontaktuar.
Inaguruar-1997 - Rikonstruktuar-2009-2010 - Sipërfaqja m2-100.000 - Vendodhja-Kazilagac-Manavgat -Distanca-80km Antalya - Aeroport, 1km larg qytetit Kizilagac - Plazhi-privat, ranor ,distanca 0km, shtrirje 178m

 

Shërbimi AI : 24hr All Inclusive

Mëngjesi-Restoranti qëndror07:00-10:00

Mëngjesi i vonë-estoranti qëndror10:00-11:00

Dreka -Restoranti qëndror12:30-14:00

Snack -Pizzeria në plazh 12:00-16:00

Koha për Caj -Ambientin pranë pishinës 17:00-18:00

Darka- Restoranti qëndror19:00-21:00

Darka mesnatë -Restoranti qëndror23:00-07:00

A-La Carte Restorant-19:30-21:00 Guzhinë:Italiane,Turke, Fruta deti

Shërbim në dhomë - 24hr

Akullore,Lëng i freskët frutash

Shërbim special për ditëlindje&muaj mjalti

Të gjitha pijet alkolike dhe jo alkolike 24hr

Disa pije importi

Mini bar - rimbushje çdo ditë

Të gjithë baret24hpijet lokale, të importura dhe selektive

Bari qëndror10:00-00:00pijet lokale, të importura dhe selektive.

Menu speciale për fëmijë

Shërbim special për ditëlindje & muaj mjalti

Interneti Wi-Fi, çadra, shezhllongje dhe peshqirët ne plazh & pishinë.

Struktura:

Godinë qëndrore me 590 dhoma në total.562 dhoma standarte me pamje nga deti.

Dhomat Standarte:

Akomodim 1+1,28-32m2 ,1 dhomë fjetje,me ballkon,telefon, internet, tv , banjo , dush me vaskë,ballkon,minibar,rrobdishan peshqiri, shapka,tharëse flokësh,dyshemeja me pllaka.

Aktivitetet & Sporte:

Qëndër fitness, sauna, banjo turke,2 pishina 1 brenda hotelit dhe 1 jashtë , ping-pong, voleyboll,mini-futboll , shah, 2 pishina 1 brenda hotelit dhe 1 jashtë tij,kinema, disko, aerobi.

Me Pagesë:

Disa pije importi, A’la Carte ,shërbimi në dhomë,masazh, buling, qëndrat e bisnesit, internet kafe,karroca dhe kujdes për bebet, bilardo, sporte ujore me motorr, sallon bukurie, hidromasazhe, sauna, solar.

 

Detajet e Kontaktit
Agjensia Turistike
eTour.al
Telefon :
+355 67 20 300 10
E-mail :
info@etour.al
    
Orari Punës :
Hënë - Premte :
08:00 - 18:00
Të Shtunë
09:00 - 17:00
Të Djelë :
10:00 - 16:00
Informacion Përmbledhës
Emri Ofertës :
Club Nena Holiday Village
Kodi Ofertës :
O-ETR-193
Tipi Ofertës :
All Inclusive
Kategoria Ofertës :
Plazh ne Antalya
Kohëzgjatja :
Qëndrimi Papërcaktuar
Nisja e Radhës :
Data të Papërcaktuara
Transporti :
Charter
Shteti, Qyteti/Zona :
Turqi
Cmimi Ofertës :
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment për këtë ofertë
eTour.al 2011 - 2019© Te gjitha te drejtat e rezervuara! Fotografite jane ilustrative dhe jane e drejte e subjekteve ne fjale. Te drejtat e rezervuara per fotografite me logon e eTour.al dhe per te gjitha tekstet ne kete faqe. Perpara se te perdorni keto tekste apo fotografi, duhet te merrni aprovimin tone.
Kontrata për paketat turistike | Mbrojtja e të dhënave | Të Drejtat dhe Detyrimet |
Developed and Designed by Albmania