Motorri Kerkimit

Bileta Trageti Online

Bileta per Evenimente Sportive dhe Kulturore

Newsletter
Për më shumë informacione rreth sistemit të njoftimeve, klikoni këtu.
eTour ne Facebook

eTour ne Twitter
Cornelia Diamond Hotel ne Belek, Antalia Ultra All Inclusive

Kodi Ofertës: O-ETR-170 Hoteli Ofertës: Cornelia Diamond Hotel
Kategoria Ofertës: Plazh ne Antalya Vendi: Belek, Turqi
Udhëtimi Radhës: Data të Papërcaktuara || Qëndrimi Papërcaktuar
Transporti: Avion
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment Komente
Për momentin nuk ka asnjë datë të paracaktuar për këtë udhëtim. Nëse jeni të interesuar për këtë paketë turistike, ju lutemi të na kontaktoni për detaje të mëtejshme! Klikoni këtu për të na kontaktuar.
Inaguruar-2008 - Sipërfaqja m2-200.000 - Vendodhja-Belek - Distanca-35km Antalya Aeroport, 3km larg qytetit Belek - Plazhi-privat, ranor, distanca 0m, shtrirje 250m

 
Shërbimi UAI: 24hr All Inclusive

Mëngjesi-Restoranti qëndror 07:00-10:00

Mëngjesi i vonë-Restoranti qëndror 10:00-11:00

Dreka - Restoranti qëndror 12:30-14:30

Snack - Restorant & bar dome 14:30-16:00

Koha për Caj -Restorant & bar dome 16:30-18:00

Darka-Restoranti qëndror 19:00-21:30.

 Darka mesnatë- Restorant & bar dome 24:00-01:00.

A-La Carte Restorant 19:00-21:00.

Guzhinë: Turke,Mediteriane,Fareast, Latine & north amerika. Prodhime deti, Vip, Kebab selection.

 Shërbim në dhomë - 24Hr. Akullore, Lëng I freskët frutash.

Shërbim special për ditëlindje & muaj mjalti.

Të gjitha pijet alkolike dhe jo alkolike lokale dhe të importuara 24 Hr.

Mini bar - rimbushje çdo ditë.  

The shine 10:00-23:45 Pije lokale & të importuara.

Moulen rose 08:30-23:45. Pije lokale & të importuara, kafe të ndryshme.

La boheme 24Hr Pije lokale & të importuara.

Roll club 16:00-23:45 Pije jo alkolike & birrë. Crassula bar09:00-18:45Pije jo alkolike,lëngje frutash & birrë.

Cue bar 14:00-23:45 Pije jo alkolike & birrë.

Disko bar 23:00-02:00 Pije lokale & të importuara.

Bari në plazh 10:00-18:00 Pije jo alkolike & birrë.

 Sea bird iskele bar 10:00-18:00 Pije jo alkolike & birrë.

 Biscotti kafe 09:00-19:00 Qumësht & ëmbelsira.

The dome bar 24Hr Pije lokale & të importuara, pije të ngrohta & akullore.

Menu speciale për fëmijë. Luna park, akuadrom, pishinë e jashtme & e brendshme. Animacion dhe miniclub. Cadra,shezllonet, peshqirët dhe dysheket në plazh & pishinë.

Struktura:

1 godinë me 8 kate, 27 vila me 2 kate, 571 dhoma në total. Dhomat tandarte:akomodim 1+1, 449 dhoma standarte, (42-50 m2). Kanë 1 dhomë, tv, telefon,dysheme me tapet, internet,kasafortë, minibar, system kondicionimi, banjo me dush & vaskë, rrobdishan peshqiri, tharëse flokësh,ballkon me pamje nga deti ose kopeshti.

Dhomat speciale:

Akomodimi 2 +1, 64 dhoma familjare, (70-80 m2). Kanë 2 dhoma, tv, telefon, dysheme me tapet,kasafortë, minibar, sistem kondicionimi, banjo me vaskë, rrobdishan peshqiri, tharëse flokësh, ballkon me pamje nga pishina ose kopshti. 24 suita (65-80m2). Kanë 1 dhomë ndenjeje & 1ose 2 dhoma gjumi,tv,telefon,internet, dysheme me tapet, kasafortë,sistem kondicionimi, minibar, gazet, lule, fruta, banjo me dush & vaskë,hidromasazh, rrobdishan peshqiri,tharëse flokësh,ballkon ose tarac me pamje nga deti ose kopshti. 6 suita diamond,(310 m2).Kanë 1dhomë ndnjeje + 2 dhoma gjumi, tv, telefon, internet, cd-dvd,gazetë, lule, fruta, kasafortë,minibar,dysheme me parket & tapet,sistem kondicionimi, banjo me dush & vaskë,hidromasazh,rrobdishan peshqiri,tharëse flokësh,ballkon ose taracë me pamje nga deti. 1 suite residenciale,(700 m2).Kanë 1dhomë ndnjeje + 3 dhoma gjumi,1 studio, tv,telefon,internet, cddvd,kasafortë, dysheme me parket & tapet,system kondicionimi, minibar, gazetë, lule, fruta, banjo me dush & vaskë, hidromasazh, rrobdishan peshqiri,tharëse flokësh, ballkon & tarace me pamje nga deti. 17 shtepi pranë liqenit,(100 m2). Kanë 1 dhomë ndenjeje +2 ose 3 dhoma gjumi, ballkon, tv, Telefon,internet,lule,fruta,kasafortë,minibar,dysheme me parket & tapet,sistem kondicionimi,banjo me dush & vaskë,hidromasazh,rrobdishan peshqiri,tharëse flokësh,tarace me pamje nga pishina.

Aktivitete & sporte

Qendër fitness, banjo turke, squash, 7 pishina-1 te brendshme dhe 6 të jashtme , ping-pong, mini-futboll, mini golf, basketboll, volejboll,volejboll në plazh, canoe, shah, disko, aerobi, kinema,animacion, akuapark.

Me Pagesë:

Disa pije importi, disa restorant ala carte, masazh, sportet ujore me motor, serf, hedhje me parashutë,internet kafe, bouling, lavanderi, qender estetike,sallon bukurie, shërbimi në dhomë, qendër biznesi, bebisiter.

 

 


Detajet e Kontaktit
Agjensia Turistike
eTour.al
Telefon :
+355 67 20 300 10
E-mail :
info@etour.al
    
Orari Punës :
Hënë - Premte :
08:00 - 18:00
Të Shtunë
09:00 - 17:00
Të Djelë :
10:00 - 16:00
Informacion Përmbledhës
Emri Ofertës :
Cornelia Diamond Hotel ne Belek, Antalia
Kodi Ofertës :
O-ETR-170
Tipi Ofertës :
Ultra All Inclusive
Kategoria Ofertës :
Plazh ne Antalya
Kohëzgjatja :
Qëndrimi Papërcaktuar
Nisja e Radhës :
Data të Papërcaktuara
Transporti :
Avion
Shteti, Qyteti/Zona :
Turqi
Cmimi Ofertës :
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment për këtë ofertë
eTour.al 2011 - 2019© Te gjitha te drejtat e rezervuara! Fotografite jane ilustrative dhe jane e drejte e subjekteve ne fjale. Te drejtat e rezervuara per fotografite me logon e eTour.al dhe per te gjitha tekstet ne kete faqe. Perpara se te perdorni keto tekste apo fotografi, duhet te merrni aprovimin tone.
Kontrata për paketat turistike | Mbrojtja e të dhënave | Të Drejtat dhe Detyrimet |
Developed and Designed by Albmania