Motorri Kerkimit

Bileta Trageti Online

Bileta per Evenimente Sportive dhe Kulturore

Newsletter
Për më shumë informacione rreth sistemit të njoftimeve, klikoni këtu.
eTour ne Facebook

eTour ne Twitter
Crystal Family Resort ne Belek, Antalia Ultra All Inclusive

Kodi Ofertës: O-ETR-171 Hoteli Ofertës: Crystal Family Resort
Kategoria Ofertës: Plazh ne Antalya Vendi: Belek, Turqi
Udhëtimi Radhës: Data të Papërcaktuara || Qëndrimi Papërcaktuar
Transporti: Charter
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment Komente
Për momentin nuk ka asnjë datë të paracaktuar për këtë udhëtim. Nëse jeni të interesuar për këtë paketë turistike, ju lutemi të na kontaktoni për detaje të mëtejshme! Klikoni këtu për të na kontaktuar.
Informacion I pergjithshem : viti I ndertimit 2007, sip.territoriale, 23.000m2, vendndodhja 45km largnga qyteti I antalias dhe 35 km larg nga aeroporti, 5km larg nga qendra e Belekut.

Dhomat : jane te pajisura me ajer te kondicionuar, sistemqendror, me qilima te shrtruar, sherbimi  perditshem ne dhome, hyrja me karte elektronike, banjo e pajisur me vaske, wc, tharese flokesh, tv, lidhje internet, kaseta sigurie, minibar, te gjitha dhomat kane ballkone dhe karrroce per mbajtjen e bebit.

Lehtesirat : 1 restorant qendror, 3 lloje te ndryshme restorantesh (turk, Italian, meksikan), 1 restorante snack, 4 bare, kafe turke, pishne e jashtme qendrore, 2 pishina te jashtme me park ujor, 1 pishine e brendshme per femijet, 2 pishina te jashtme per femijet, banja turke, sauna, jakuzzi, banjo me avull, qender fitnesi.

Aktivitetet : shfaqje animatoresh diten dhe ne mbremje, shfaqet e mbremjeve show, muzike live.

Per femijet :minklube te moshave te ndryshme,te vegejel,te rinj,adoleshente, pishina me park ujor, lojra ne natyre, bannket per femijet, sporte dhe aktivitete te ndryshme.

Sherbime me pagese : sherbimi ne dhome, parukeria, qendra e bukurise dhe estetikes, masazhet, dhomat e lojrave.

 


 

 

Detajet e Kontaktit
Agjensia Turistike
eTour.al
Telefon :
+355 67 20 300 10
E-mail :
info@etour.al
    
Orari Punës :
Hënë - Premte :
08:00 - 18:00
Të Shtunë
09:00 - 17:00
Të Djelë :
10:00 - 16:00
Informacion Përmbledhës
Emri Ofertës :
Crystal Family Resort ne Belek, Antalia
Kodi Ofertës :
O-ETR-171
Tipi Ofertës :
Ultra All Inclusive
Kategoria Ofertës :
Plazh ne Antalya
Kohëzgjatja :
Qëndrimi Papërcaktuar
Nisja e Radhës :
Data të Papërcaktuara
Transporti :
Charter
Shteti, Qyteti/Zona :
Turqi
Cmimi Ofertës :
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment për këtë ofertë
eTour.al 2011 - 2019© Te gjitha te drejtat e rezervuara! Fotografite jane ilustrative dhe jane e drejte e subjekteve ne fjale. Te drejtat e rezervuara per fotografite me logon e eTour.al dhe per te gjitha tekstet ne kete faqe. Perpara se te perdorni keto tekste apo fotografi, duhet te merrni aprovimin tone.
Kontrata për paketat turistike | Mbrojtja e të dhënave | Të Drejtat dhe Detyrimet |
Developed and Designed by Albmania