Motorri Kerkimit

Bileta Trageti Online

Bileta per Evenimente Sportive dhe Kulturore

Newsletter
Për më shumë informacione rreth sistemit të njoftimeve, klikoni këtu.
eTour ne Facebook

eTour ne Twitter
Delphin Botanik Hotel All Inclusive

Kodi Ofertës: O-ETR-259 Hoteli Ofertës: Delphin Botanik Hotel
Kategoria Ofertës: Plazh ne Antalya Vendi: Alania, Turqi
Udhëtimi Radhës: Data të Papërcaktuara || Qëndrimi Papërcaktuar
Transporti: Avion
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment Komente
Për momentin nuk ka asnjë datë të paracaktuar për këtë udhëtim. Nëse jeni të interesuar për këtë paketë turistike, ju lutemi të na kontaktoni për detaje të mëtejshme! Klikoni këtu për të na kontaktuar.
Hoteli ndodhet 90 km larg nga aeroporti i Antalyas, dhe ndodhet ne vije te pare me detin, ka plazhin e tij privat.

Rreth hotelit : ka gjithsej 630 dhoma.

Dhomat : te gjitha dhomat jane te pajisura me Tv, minibar, muzik, telefon, kasaforte, tualet, tharese flokesh, ajer te kondicionuar.

Restorante dhe bare : 4 restorante, salle per ngrenien e mengjesit, 2 salla mbledhjesh, snack bar, internet, sherbime per personat invalid, kasaforte, doctor, karrige per femijet, market, parking, lavanteri, gjenerator.

Sherbime te tjera: fitness, berber, kopesht, kend lojrash per fmeije, dhome TV, klub nate, disko, kinema, 2 fusha tenisi, ping pong, bilardo.

 
Detajet e Kontaktit
Agjensia Turistike
eTour.al
Telefon :
+355 67 20 300 10
E-mail :
info@etour.al
    
Orari Punës :
Hënë - Premte :
08:00 - 18:00
Të Shtunë
09:00 - 17:00
Të Djelë :
10:00 - 16:00
Informacion Përmbledhës
Emri Ofertës :
Delphin Botanik Hotel
Kodi Ofertës :
O-ETR-259
Tipi Ofertës :
All Inclusive
Kategoria Ofertës :
Plazh ne Antalya
Kohëzgjatja :
Qëndrimi Papërcaktuar
Nisja e Radhës :
Data të Papërcaktuara
Transporti :
Avion
Shteti, Qyteti/Zona :
Turqi
Cmimi Ofertës :
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment për këtë ofertë
eTour.al 2011 - 2019© Te gjitha te drejtat e rezervuara! Fotografite jane ilustrative dhe jane e drejte e subjekteve ne fjale. Te drejtat e rezervuara per fotografite me logon e eTour.al dhe per te gjitha tekstet ne kete faqe. Perpara se te perdorni keto tekste apo fotografi, duhet te merrni aprovimin tone.
Kontrata për paketat turistike | Mbrojtja e të dhënave | Të Drejtat dhe Detyrimet |
Developed and Designed by Albmania