Motorri Kerkimit

Bileta Trageti Online

Bileta per Evenimente Sportive dhe Kulturore

Newsletter
Për më shumë informacione rreth sistemit të njoftimeve, klikoni këtu.
eTour ne Facebook

eTour ne Twitter
Delphin Deluxe Resort Ultra All Inclusive

Kodi Ofertës: O-ETR-260 Hoteli Ofertës: Delphin Deluxe Resort
Kategoria Ofertës: Plazh ne Antalya Vendi: Alania, Turqi
Udhëtimi Radhës: Data të Papërcaktuara || Qëndrimi Papërcaktuar
Transporti: Charter
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment Komente
Për momentin nuk ka asnjë datë të paracaktuar për këtë udhëtim. Nëse jeni të interesuar për këtë paketë turistike, ju lutemi të na kontaktoni për detaje të mëtejshme! Klikoni këtu për të na kontaktuar.
Hoteli ndodhet 100km nga qendra e qytetit te Antalyas, 90 km nga aeroporti i saj dhe vetem 32 km nga Alanya . ka plazhin e tij privat dhe ne vije te pare me detin.

Rreth hotelit : 416 dhoma me nje pozicion stategjik lidhes.

Dhomat : te gjitha dhomat standarte jane te pajisura me ajer te kondicionuar, TV, mini bar, tharese flokesh, telefon, kasaforte, ballkon, dhe banjo luksoze.

Aktivitetet : 4 rreshqitese ne uje, 2 pishina gjigande ne ambjentet jane godines, pishine e brendshme, fusha tenisi, banjo turke, banjo me avull, fitnes, jakuzzi, ping pong, volejboll ne plazh, serf, aerobi, zbavitje gjate dites, shfaqe ne mbremje me muzike, disko, mini klub, sherbim dhome, gjimnastike ne uje, lojra ne uje, doktor, floktore.

Lehtesira per femijet : luna park, mini klub per moshat 04-12vjec, kend lojrash, 3 pishina te vogla, argetim per adoleshente, kinema e vogel, disko e vogel, karrige per femijet.

Restorante dhe bare : restoranti qendror delphin, 5 restorante te ndryshme a’la carte : gatim tradicional turk (Ottoman), Italian (Dolce Vita), prodhime deti , per specialitete lindore (china house), Hirosushi bar (Japonez), ne restorantin e plazhin sherbehet peshk dhe mish ne zgare (gjate drekes), bar ne pishine, Piano bar, Delphin bar, iskele bar, harem bar, vitamin bar, snack bar, beck’s bar, atlantis klub nate.

Sherbim dhe aktivitete me pagese : telefonat, fax, interneti, lojra ne uje, tennis, masazh, trajtime lekure, floktore, lavanteri, qender tregtare, mesim per zhtyje, lojra ne kompjuter, doktor, jakuzzi, karrige per femije.

 
Detajet e Kontaktit
Agjensia Turistike
eTour.al
Telefon :
+355 67 20 300 10
E-mail :
info@etour.al
    
Orari Punës :
Hënë - Premte :
08:00 - 18:00
Të Shtunë
09:00 - 17:00
Të Djelë :
10:00 - 16:00
Informacion Përmbledhës
Emri Ofertës :
Delphin Deluxe Resort
Kodi Ofertës :
O-ETR-260
Tipi Ofertës :
Ultra All Inclusive
Kategoria Ofertës :
Plazh ne Antalya
Kohëzgjatja :
Qëndrimi Papërcaktuar
Nisja e Radhës :
Data të Papërcaktuara
Transporti :
Charter
Shteti, Qyteti/Zona :
Turqi
Cmimi Ofertës :
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment për këtë ofertë
eTour.al 2011 - 2019© Te gjitha te drejtat e rezervuara! Fotografite jane ilustrative dhe jane e drejte e subjekteve ne fjale. Te drejtat e rezervuara per fotografite me logon e eTour.al dhe per te gjitha tekstet ne kete faqe. Perpara se te perdorni keto tekste apo fotografi, duhet te merrni aprovimin tone.
Kontrata për paketat turistike | Mbrojtja e të dhënave | Të Drejtat dhe Detyrimet |
Developed and Designed by Albmania