Motorri Kerkimit

Bileta Trageti Online

Bileta per Evenimente Sportive dhe Kulturore

Newsletter
Për më shumë informacione rreth sistemit të njoftimeve, klikoni këtu.
eTour ne Facebook

eTour ne Twitter
Diamond Elite Hotel & Spa All Inclusive

Kodi Ofertës: O-ETR-560 Hoteli Ofertës: Diamond Elite Hotel & Spa
Kategoria Ofertës: Plazh ne Antalya Vendi: Side, Turqi
Udhëtimi Radhës: Data të Papërcaktuara || Qëndrimi Papërcaktuar
Transporti: Charter
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment Komente
Për momentin nuk ka asnjë datë të paracaktuar për këtë udhëtim. Nëse jeni të interesuar për këtë paketë turistike, ju lutemi të na kontaktoni për detaje të mëtejshme! Klikoni këtu për të na kontaktuar.
DIAMOND ELITA HOTEL & SPA*****
Adult only
 
Vendndodhja:
Hoteli eshte i lokalizuar ne qytetin Side rreth 55 km nga aeroporti ne Antalya dhe rreth 500m nga plazhi.
Informacion per dhomat: 
Hoteli disponon 177 dhoma te kategorive standarte, familjare apo suitave. Dhomat jane te pajisura me shtrat me pupla, karrige dhe paisje zbukurimi, parket original, tavoline, TV dhe DVD, produkte per kujdes personal nga market prestigjoze: Davines, Le Labo dhe Mario Badescu.
Bare & Restorante: 
Restoranti I hotelit eshte I dekoruar me mjaft shije dhe ofron ushqime te ndryshme tradicionale dhe boterore. Nderkohe klientet mund te shijojne nje filxhan caji duke soditur nga mali apo nga pishina.
Facilitete:
Sauna, qender fitness, qender SPA, masazh, bilardo, ping pong, loje me shigjeta, biciklete me qera, hamam, plazh privat, pishine e brendshme, klub nate, water park, lavanderi, sherbim hekurosje, sherbim pastrimi cdo dite. 
SHERBIMET E HOTELIT
Sherbimet e perfshira
·  Jacuzzi
·  Snack Bar
·  Massage Center
·  Internet
·  Mini Bar
·  Sauna
·  SPA
·  Fitness Center
·  Billiard
·  Telephone
·  Private Beach
·  Hair dryer
·  Air Condition
·  Restaurant
·  Tennis Court
·  Bar
·  Outdoor Pool
Sherbimet me extra pagese
·  Room Service
·  Rent a Bicycle
·  Face Treatment
·  Laundry Service
·  Body Treatment
Detajet e Kontaktit
Agjensia Turistike
eTour.al
Telefon :
+355 67 20 300 10
E-mail :
info@etour.al
    
Orari Punës :
Hënë - Premte :
08:00 - 18:00
Të Shtunë
09:00 - 17:00
Të Djelë :
10:00 - 16:00
Informacion Përmbledhës
Emri Ofertës :
Diamond Elite Hotel & Spa
Kodi Ofertës :
O-ETR-560
Tipi Ofertës :
All Inclusive
Kategoria Ofertës :
Plazh ne Antalya
Kohëzgjatja :
Qëndrimi Papërcaktuar
Nisja e Radhës :
Data të Papërcaktuara
Transporti :
Charter
Shteti, Qyteti/Zona :
Turqi
Cmimi Ofertës :
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment për këtë ofertë
eTour.al 2011 - 2019© Te gjitha te drejtat e rezervuara! Fotografite jane ilustrative dhe jane e drejte e subjekteve ne fjale. Te drejtat e rezervuara per fotografite me logon e eTour.al dhe per te gjitha tekstet ne kete faqe. Perpara se te perdorni keto tekste apo fotografi, duhet te merrni aprovimin tone.
Kontrata për paketat turistike | Mbrojtja e të dhënave | Të Drejtat dhe Detyrimet |
Developed and Designed by Albmania