Motorri Kerkimit

Bileta Trageti Online

Bileta per Evenimente Sportive dhe Kulturore

Newsletter
Për më shumë informacione rreth sistemit të njoftimeve, klikoni këtu.
eTour ne Facebook

eTour ne Twitter
Gloria Serenity Resort Ultra All Inclusive

Kodi Ofertës: O-ETR-173 Hoteli Ofertës: Gloria Serenity Resort
Kategoria Ofertës: Plazh ne Antalya Vendi: Belek, Turqi
Udhëtimi Radhës: Data të Papërcaktuara || Qëndrimi Papërcaktuar
Transporti: Charter
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment Komente
Për momentin nuk ka asnjë datë të paracaktuar për këtë udhëtim. Nëse jeni të interesuar për këtë paketë turistike, ju lutemi të na kontaktoni për detaje të mëtejshme! Klikoni këtu për të na kontaktuar.

GLORIA SERENITY*****

Vendndodhja:

Ky hotel ndodhet ne zonen e Belekut ne nje distance prej 40 km nga Aeroportit te Antalya-s, 50 km nga qyteti i Antalya-s dhe 7 km nga qyteti i Belekut. 

Rreth hotelit: 
Hoteli ka 369 dhoma nga te cilat: 202 dhoma standarte, 14 suita me nga 65m2, 10 Serenty Vila, 1 Spa Villa 140m2, 1 Vip Villa, 86 suita me 86m2, 2 king suit 117 m2, 1president villa, 52 superior lagun villa 39m2. 

Informacion per dhomat:
Te gjitha dhomat jane te pajisura me celsa elekrtonik, tharese flokesh, linje direkte telefonike, TV satelitor, LCD TV me ekran te shesht, sistem qendror ajri te kondicionuar, sherbim ne dhome, mini bar, kasaforte, kabine dushi, internet wireless, tarace ose ballkon. 
Aktivitete:
Golf, SPA, masazh, hidroterapi, sallon bukurie, jakuzi, banjo turke, palester tekno-kinetike, pishine e jashtme me uje te fresket per femije e te rritur, pishine e jashtme me uje deti, pishine e brendeshme per te rritur e femije, kinema, salle lojrash, akuapark, pishine per femije, gjimnastike, bouling, mini basketboll, futboll, shigjeta. 
Ushqimi dhe pijet:
Restoranti qendror dhe 5 resorante A la carte (Komnenos, Sha, La trattoria Romana, Tetrasomia, Route 66) si dhe 7 bare (Wall Street Bar, Dock’s Bar, Vitamin Bar, Ella Fitzgerald Bar, Bubbles Beach Club, Traces Beach Bar, Green Back’s Coffee Shop) 
Sherbime dhe aktivitete me pagese:
Sherbimi ne dhome, qender sanitare, dhome lojrash, lavanteri, pastrim kimik, internet , karrige per femije, bowling, telefone/fax, masazh, qendra e bukurise, te gjitha sportet ujore, akulloret ne bar, lengje frutash te fresketa. 

Detajet e Kontaktit
Agjensia Turistike
eTour.al
Telefon :
+355 67 20 300 10
E-mail :
info@etour.al
    
Orari Punës :
Hënë - Premte :
08:00 - 18:00
Të Shtunë
09:00 - 17:00
Të Djelë :
10:00 - 16:00
Informacion Përmbledhës
Emri Ofertës :
Gloria Serenity Resort
Kodi Ofertës :
O-ETR-173
Tipi Ofertës :
Ultra All Inclusive
Kategoria Ofertës :
Plazh ne Antalya
Kohëzgjatja :
Qëndrimi Papërcaktuar
Nisja e Radhës :
Data të Papërcaktuara
Transporti :
Charter
Shteti, Qyteti/Zona :
Turqi
Cmimi Ofertës :
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment për këtë ofertë
eTour.al 2011 - 2019© Te gjitha te drejtat e rezervuara! Fotografite jane ilustrative dhe jane e drejte e subjekteve ne fjale. Te drejtat e rezervuara per fotografite me logon e eTour.al dhe per te gjitha tekstet ne kete faqe. Perpara se te perdorni keto tekste apo fotografi, duhet te merrni aprovimin tone.
Kontrata për paketat turistike | Mbrojtja e të dhënave | Të Drejtat dhe Detyrimet |
Developed and Designed by Albmania