Motorri Kerkimit

Bileta Trageti Online

Bileta per Evenimente Sportive dhe Kulturore

Newsletter
Për më shumë informacione rreth sistemit të njoftimeve, klikoni këtu.
eTour ne Facebook

eTour ne Twitter
Gloria Verde Resort ne Belek, Antalia Ultra All Inclusive

Kodi Ofertës: O-ETR-174 Hoteli Ofertës: Gloria Verde Resort
Kategoria Ofertës: Plazh ne Antalya Vendi: Belek, Turqi
Udhëtimi Radhës: Data të Papërcaktuara || Qëndrimi Papërcaktuar
Transporti: Avion
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment Komente
Për momentin nuk ka asnjë datë të paracaktuar për këtë udhëtim. Nëse jeni të interesuar për këtë paketë turistike, ju lutemi të na kontaktoni për detaje të mëtejshme! Klikoni këtu për të na kontaktuar.
GLORIA VERDE RESORT*****

Vendndodhja:

Hoteli ndodhet 46 km nga qendra e Antalya-s dhe  38 km nga aeroporti i saj. Ndodhet ne vije te pare me detin dhe ka plazh ranor. 
Eshte ndertuar ne vitin 2007 dhe ka nje siperfaqe prej 50.00m2
Informacion per dhomat:
Hoteli ofron akomdim ne 144 dhoma standarte, 22 junior suites, 70 family suites, 8 deluxe suites, 2 king suites, 26 suita, 4 per invalidet, 1 Verde Presidetial Villa. 
Te gjitha dhomat standarte jane te paisura me : tharese flokesh, TV-Radio , telefon me dalje direkte, LCD TV satelitor, tualet, ajer te kondicionuar, mini bar, kasaforte ( pa pagese ), ballkon, terrace, wirless internet 
Restorantet dhe Baret:
Restoranti qendror, A la Carte restorant: bazilika (wine house), A la carte restorant: thymus, central bar / cafe, amfiteater, pishine, snack bar, verde pub, kafe turke, sahmaran, vital bar 

Aktivitete:
85m2 pishine e brendshme (e ngrohte dhe me uje te fresket), 15m2 pishine e brendshme per femije (e ngrohte dhe me uje te paster), 172m2 pishine ne ambjent te hapur (uje te fresket), 55m2 pishine ne ambjentet jashte (me uje te fresket), 73m2 therapy pool ( ujedeti), hamam,sauna, fitnes center, thalasso center, tenis, futboll, programme zbavitese, 
ping pong, volejboll ne plazh, aerobi, gjimnastike ne uje, kurse golfi, salle mbledhjesh. 
Per femijet:
Klubi i femijeve per moshat  (4-12 vjeç) 
Sherbime dhe aktivitete me pagese:
Karrige per femije ne kerkese, lavanderi, pastrim kimik, thalasso center, whirlpool, gloria sport center: toure me biçiklete ose ngjitje ne mal, jogging, kurse golfi . 
Detajet e Kontaktit
Agjensia Turistike
eTour.al
Telefon :
+355 67 20 300 10
E-mail :
info@etour.al
    
Orari Punës :
Hënë - Premte :
08:00 - 18:00
Të Shtunë
09:00 - 17:00
Të Djelë :
10:00 - 16:00
Informacion Përmbledhës
Emri Ofertës :
Gloria Verde Resort ne Belek, Antalia
Kodi Ofertës :
O-ETR-174
Tipi Ofertës :
Ultra All Inclusive
Kategoria Ofertës :
Plazh ne Antalya
Kohëzgjatja :
Qëndrimi Papërcaktuar
Nisja e Radhës :
Data të Papërcaktuara
Transporti :
Avion
Shteti, Qyteti/Zona :
Turqi
Cmimi Ofertës :
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment për këtë ofertë
eTour.al 2011 - 2019© Te gjitha te drejtat e rezervuara! Fotografite jane ilustrative dhe jane e drejte e subjekteve ne fjale. Te drejtat e rezervuara per fotografite me logon e eTour.al dhe per te gjitha tekstet ne kete faqe. Perpara se te perdorni keto tekste apo fotografi, duhet te merrni aprovimin tone.
Kontrata për paketat turistike | Mbrojtja e të dhënave | Të Drejtat dhe Detyrimet |
Developed and Designed by Albmania