Motorri Kerkimit

Bileta Trageti Online

Bileta per Evenimente Sportive dhe Kulturore

Newsletter
Për më shumë informacione rreth sistemit të njoftimeve, klikoni këtu.
eTour ne Facebook

eTour ne Twitter
Granada Luxury Resort & SPA Ultra All Inclusive

Kodi Ofertës: O-ETR-154 Hoteli Ofertës: Granada Luxury Resort & SPA
Kategoria Ofertës: Plazh ne Antalya Vendi: Alania, Turqi
Udhëtimi Radhës: Data të Papërcaktuara || Qëndrimi Papërcaktuar
Transporti: Avion
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment Komente
Për momentin nuk ka asnjë datë të paracaktuar për këtë udhëtim. Nëse jeni të interesuar për këtë paketë turistike, ju lutemi të na kontaktoni për detaje të mëtejshme! Klikoni këtu për të na kontaktuar.
Pozita: Hoteli gjendet në regjionin Okurcalar, 30km nga Alanya dhe 95km nga aeroporti i Antalisë.

  Vendosja: Te gjitha dhomat janë në ndërtesën kryesore  me10 kate. dhoma standarde (26-36m², 2+2pax), dhoma lidhëse (63-73m², 4+2pax), Jacuzzi standard dhoma (32m², max2pax), Deluxe Jacuzzi dhoma (70m², 3+1pax), Deluxe suitë (90m², 3+1pax), Corner suitë (72m², 2+1pax), tarrace vila  (65-95m², 2+2pax), Shtëpi Botanike (60-70m², 4+1pax), Lake House (35-65m², 2+1pax). Të gjitha dhomat janë shume moderne të mobiluara, me banjë private me dush/vaske, tharëse flokësh, sistem të klimatizuar të ndarë, telefon direkt, mini bar (rimbushet çdo ditë me pije, ujë dhe birrë), arkë, TV satelitor, dhe kanale muzikore, lidhje interneti, papuçe, dysheme me parket, ballkon apo tarracë.

  Përmbajtja: Restorant kryesor me bufe te hapur, A’la Carte restorante: Turk, Italian, Francez, Lindje e Largët, restorant i peshkut, lobi bar, Irish bar, të cilët janë të hapur 24 orë, bare pranë pishinës, në plazh, Snack bar, Disco bar, vitaminë bar. Mjeku, kujdestari për fëmijë, pastrimi i rrobave dhe pastrimi kimik, telefoni, faksi, interneti, floktari, qendra tregtare, rent a car janë me pagesë shtesë.

  Plazhi: Plazhi i hoteli, shtretërit, ombrellat e diellit, peshqirët janë pa pagesë.

Sporti dhe argëtimi: Pishine e jashtme dhe e brendshme për të rritur dhe fëmijë, aqua park, fitness qendra, Banje Turke, sauna, dhomë me avull, terren për tenis, pingpong. Me pagesë shtesë janë: sportet ujore, SPA& Wellness qendra, birilat, bilardo, ndriçimi për fushë tenisi dhe lojërat kompjuterike.

Programe argëtuese me ekipe profesioniste gjate ditës, në mbrëmje show programe, muzikë e gjallë, kinema. Mini Club për fëmijë me programe speciale, mini Disco dhe gara të ndryshme.

 

Detajet e Kontaktit
Agjensia Turistike
eTour.al
Telefon :
+355 67 20 300 10
E-mail :
info@etour.al
    
Orari Punës :
Hënë - Premte :
08:00 - 18:00
Të Shtunë
09:00 - 17:00
Të Djelë :
10:00 - 16:00
Informacion Përmbledhës
Emri Ofertës :
Granada Luxury Resort & SPA
Kodi Ofertës :
O-ETR-154
Tipi Ofertës :
Ultra All Inclusive
Kategoria Ofertës :
Plazh ne Antalya
Kohëzgjatja :
Qëndrimi Papërcaktuar
Nisja e Radhës :
Data të Papërcaktuara
Transporti :
Avion
Shteti, Qyteti/Zona :
Turqi
Cmimi Ofertës :
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment për këtë ofertë
eTour.al 2011 - 2019© Te gjitha te drejtat e rezervuara! Fotografite jane ilustrative dhe jane e drejte e subjekteve ne fjale. Te drejtat e rezervuara per fotografite me logon e eTour.al dhe per te gjitha tekstet ne kete faqe. Perpara se te perdorni keto tekste apo fotografi, duhet te merrni aprovimin tone.
Kontrata për paketat turistike | Mbrojtja e të dhënave | Të Drejtat dhe Detyrimet |
Developed and Designed by Albmania