Motorri Kerkimit

Bileta Trageti Online

Bileta per Evenimente Sportive dhe Kulturore

Newsletter
Për më shumë informacione rreth sistemit të njoftimeve, klikoni këtu.
eTour ne Facebook

eTour ne Twitter
Haydarpasha Palace hotel Ultra All Inclusive

Kodi Ofertës: O-ETR-611 Hoteli Ofertës: Haydarpasha Palace hotel
Kategoria Ofertës: Plazh ne Antalya Vendi: Alania, Turqi
Udhëtimi Radhës: Data të Papërcaktuara || Qëndrimi Papërcaktuar
Transporti: Charter
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment Komente
Për momentin nuk ka asnjë datë të paracaktuar për këtë udhëtim. Nëse jeni të interesuar për këtë paketë turistike, ju lutemi të na kontaktoni për detaje të mëtejshme! Klikoni këtu për të na kontaktuar.
Haydarpasha Palace hotel 5* 
Alanya
Ky hotel është i vendosur në Konaklı, 13 km nga plazhi Ulas. Haydarpasha Palace ka një restorant, bar dhe WiFi falas në të gjithë pronën. Hoteli ka një pishinë në natyrë sezonale dhe qendër spa. Parkim falas private është në dispozicion per te gjithe klientet.
Dhomat jane te ndara me pamje nga deti , pishina ose mali. Aeroporti më i afërt është Gazipasa Airport, 55 km nga hoteli.
Dhomat janë të pajisura me: 
- TV satelitor
- Minibar
- Ajër i kondicionuar
- Kasafortë
- Tapet
- Ballkon
- Vaskë & dush
- Telefon (me pagesë)
- Tharëse flokësh
- Internet në dhomë (me pagesë)

Brenda kompleksit të Hotelit:
- Restorant i Jashtëm dhe Restorant i Brendshëm
- Bar-e
- Pishinë e Jashtme, Pishinë e Brendshme, , Plazh
- Fitness, Sauna, Mini Futboll dhe Qendër SPA
- Miniclub  
- Volejboll në Plazh
- Muzikë Live
- Dyqane
- Bilardo
- Sallon Bukurie
- Parukeri, Park Lojrash, Ping Pong, Shkëmbim Valute, Internet në Loby, Makina me qera, Shërbim Lavanterie, Shërbim Mjekësor, etj.
Më Shume Detaje: 

Në Paketën Ultra All Inclusive përfshihet:
- Mëngjez, Mengjez i vonë, Drekë, Darkë tek Restoranti Kryesor Bufe 
- A La Carte 1 here për qëndrim javor me rezervim 
- Pijet alkolike dhe jo-alkolike vendesa dhe disa të importit
- Gozleme, Akullore dhe Ëmbëlsira 
- Peshqirë, Shezlongje dhe Cadra Plazhi pa pagesë në plazh dhe pishinë 
- Fitnes, Ping pong, Sauna, Step
Detajet e Kontaktit
Agjensia Turistike
eTour.al
Telefon :
+355 67 20 300 10
E-mail :
info@etour.al
    
Orari Punës :
Hënë - Premte :
08:00 - 18:00
Të Shtunë
09:00 - 17:00
Të Djelë :
10:00 - 16:00
Informacion Përmbledhës
Emri Ofertës :
Haydarpasha Palace hotel
Kodi Ofertës :
O-ETR-611
Tipi Ofertës :
Ultra All Inclusive
Kategoria Ofertës :
Plazh ne Antalya
Kohëzgjatja :
Qëndrimi Papërcaktuar
Nisja e Radhës :
Data të Papërcaktuara
Transporti :
Charter
Shteti, Qyteti/Zona :
Turqi
Cmimi Ofertës :
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment për këtë ofertë
eTour.al 2011 - 2019© Te gjitha te drejtat e rezervuara! Fotografite jane ilustrative dhe jane e drejte e subjekteve ne fjale. Te drejtat e rezervuara per fotografite me logon e eTour.al dhe per te gjitha tekstet ne kete faqe. Perpara se te perdorni keto tekste apo fotografi, duhet te merrni aprovimin tone.
Kontrata për paketat turistike | Mbrojtja e të dhënave | Të Drejtat dhe Detyrimet |
Developed and Designed by Albmania