Motorri Kerkimit

Bileta Trageti Online

Bileta per Evenimente Sportive dhe Kulturore

Newsletter
Për më shumë informacione rreth sistemit të njoftimeve, klikoni këtu.
eTour ne Facebook

eTour ne Twitter
Justiniano Club Park Conti All Inclusive

Kodi Ofertës: O-ETR-262 Hoteli Ofertës: Justiniano Club Park Conti
Kategoria Ofertës: Plazh ne Antalya Vendi: Alania, Turqi
Udhëtimi Radhës: Data të Papërcaktuara || Qëndrimi Papërcaktuar
Transporti: Charter
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment Komente
Për momentin nuk ka asnjë datë të paracaktuar për këtë udhëtim. Nëse jeni të interesuar për këtë paketë turistike, ju lutemi të na kontaktoni për detaje të mëtejshme! Klikoni këtu për të na kontaktuar.
Vendndodhja : hoteli ndodhet 90 km larg aeroportit te Antalias, 32 km nga alanya, dhe eshte ne vije te pare me detin.

Rreth hotelit: gjithsej jane 328 dhoma : 269 dhoma standarte, 59 dhoma familjare.

Dhomat : te gjitha standarte kane : kondicioner, tv, telefon, minibar, tharese flokesh, kasaforte, ballkon.

Aktivitete : pishine e jashtme, pishine per femijet, 2 rreshqitese ne pishine, pishine e brendshme, fusha tenisi, mini futboll, volejboll ne plazh, aerobi, gjimnastike ne uje, yoga, fushe futbolli, ping pong, fitnes, mesim zhtyje, surf, lojra ne uje, bilardo, parashute, internet, salle konferencash, animin si diten dhe naten, party ne plazh, banjo turke, sauna, masazh, lavanteri, butik, floktore, doktor.

Lehtesira per femijet : mini club per femije 4-12 vjec, dhome me tv per femijet, kend lojrash, dhome lojrash, tren per femijet.

Restorante dhe bare : restoranti qendror me kondicioner, restorant yakamoz (specialitet peshku) a’la carte, restorant Ottoman gourmet (guzhine turke) a’la carte,3 bare , disko (pije te embla, pije lokale alkolike) vere.


Detajet e Kontaktit
Agjensia Turistike
eTour.al
Telefon :
+355 67 20 300 10
E-mail :
info@etour.al
    
Orari Punës :
Hënë - Premte :
08:00 - 18:00
Të Shtunë
09:00 - 17:00
Të Djelë :
10:00 - 16:00
Informacion Përmbledhës
Emri Ofertës :
Justiniano Club Park Conti
Kodi Ofertës :
O-ETR-262
Tipi Ofertës :
All Inclusive
Kategoria Ofertës :
Plazh ne Antalya
Kohëzgjatja :
Qëndrimi Papërcaktuar
Nisja e Radhës :
Data të Papërcaktuara
Transporti :
Charter
Shteti, Qyteti/Zona :
Turqi
Cmimi Ofertës :
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment për këtë ofertë
eTour.al 2011 - 2019© Te gjitha te drejtat e rezervuara! Fotografite jane ilustrative dhe jane e drejte e subjekteve ne fjale. Te drejtat e rezervuara per fotografite me logon e eTour.al dhe per te gjitha tekstet ne kete faqe. Perpara se te perdorni keto tekste apo fotografi, duhet te merrni aprovimin tone.
Kontrata për paketat turistike | Mbrojtja e të dhënave | Të Drejtat dhe Detyrimet |
Developed and Designed by Albmania