Motorri Kerkimit

Bileta Trageti Online

Bileta per Evenimente Sportive dhe Kulturore

Newsletter
Për më shumë informacione rreth sistemit të njoftimeve, klikoni këtu.
eTour ne Facebook

eTour ne Twitter
Karmir Resort & Spa Ultra All Inclusive

Kodi Ofertës: O-ETR-399 Hoteli Ofertës: Karmir Resort & Spa
Kategoria Ofertës: Plazh ne Antalya Vendi: Kemer, Turqi
Udhëtimi Radhës: Data të Papërcaktuara || Qëndrimi Papërcaktuar
Transporti: Avion
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment Komente
Për momentin nuk ka asnjë datë të paracaktuar për këtë udhëtim. Nëse jeni të interesuar për këtë paketë turistike, ju lutemi të na kontaktoni për detaje të mëtejshme! Klikoni këtu për të na kontaktuar.

Hoteli me i ri me 5 yje në zonën e Goynuk te Kemerit ka një sipërfaqe prej 18 000 m2. Hotel Karmir ndodhet 90 metra larg bregut te Detit dhe 40 km larg aeroportit të Antalyas. Resorti ka një kapacitet prej 299 dhoma ose 790 shtretër, nga të cilat 255 janë dhoma standarte dhe 32 familjare.

Në dhoma do të gjeni:

 • Ajër të kondicionuar
 • Ballkon 
 • Tualet me Dush, Telefon dhe Tharëse Flokësh 
 • Televizor me ekran të sheshtë
 • Minibar pa pagesë 
 • Tavolinë për make up 
 • Wi-Fi 
 • Kasafortë
Brënda kompleksit do të gjeni:
 • Restoranti Kryesor Bufe me kuzhinë Turke dhe të huaj dhe 2 Restorante A La Carte me Kuzhinë Turke dhe Italiane
 • 5 Bar-e dhe një Irish Pub
 • Mini Club dhe Junior Club me animatorë
 • Spa, Masazhe, Banjo Turke, Sauna, Pishinë e brendshme dhe qëndër fitnesi 
 • Fitnes 
 • Yoga
 • Motorra Uji, Kanoe, Fushe Tenisi, Ping Pong, Lavanteri, etj. 
 
Në sherbimin"Ultra All Inclusive" përfshihen:
 • Mengjesi, Mengjesi i vonshëm, Dreka, Dreka e vonshme, Darka tek Restoranti Kryesor Bufe.
 • 1 Herë me rezervim në një nga Restorantet A La Carte të Hotelit. 
 • Kafe, Caji, Ëmbëlsira dhe Akullore. 
 • Shezlongjet dhe Çadrat në Pishinë pa pagesë 
 • Shezlongjet dhe Çadrat në Plazh pa pagesë

 

Detajet e Kontaktit
Agjensia Turistike
eTour.al
Telefon :
+355 67 20 300 10
E-mail :
info@etour.al
    
Orari Punës :
Hënë - Premte :
08:00 - 18:00
Të Shtunë
09:00 - 17:00
Të Djelë :
10:00 - 16:00
Informacion Përmbledhës
Emri Ofertës :
Karmir Resort & Spa
Kodi Ofertës :
O-ETR-399
Tipi Ofertës :
Ultra All Inclusive
Kategoria Ofertës :
Plazh ne Antalya
Kohëzgjatja :
Qëndrimi Papërcaktuar
Nisja e Radhës :
Data të Papërcaktuara
Transporti :
Avion
Shteti, Qyteti/Zona :
Turqi
Cmimi Ofertës :
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment për këtë ofertë
eTour.al 2011 - 2019© Te gjitha te drejtat e rezervuara! Fotografite jane ilustrative dhe jane e drejte e subjekteve ne fjale. Te drejtat e rezervuara per fotografite me logon e eTour.al dhe per te gjitha tekstet ne kete faqe. Perpara se te perdorni keto tekste apo fotografi, duhet te merrni aprovimin tone.
Kontrata për paketat turistike | Mbrojtja e të dhënave | Të Drejtat dhe Detyrimet |
Developed and Designed by Albmania