Motorri Kerkimit

Bileta Trageti Online

Bileta per Evenimente Sportive dhe Kulturore

Newsletter
Për më shumë informacione rreth sistemit të njoftimeve, klikoni këtu.
eTour ne Facebook

eTour ne Twitter
Letoonia Golf Resort All Inclusive

Kodi Ofertës: O-ETR-176 Hoteli Ofertës: Letoonia Golf Resort
Kategoria Ofertës: Plazh ne Antalya Vendi: Belek, Turqi
Udhëtimi Radhës: Data të Papërcaktuara || Qëndrimi Papërcaktuar
Transporti: Charter
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment Komente
Për momentin nuk ka asnjë datë të paracaktuar për këtë udhëtim. Nëse jeni të interesuar për këtë paketë turistike, ju lutemi të na kontaktoni për detaje të mëtejshme! Klikoni këtu për të na kontaktuar.
Ofron shumë vend për pushime pa brenga :Oferta super e gjerë All Inclusive, por edhe mundësitë e shumta për larje dhe argëtim do t’ju bëjnë të ndiheni të kënaqur të gjithë- si të vegjlit ashtu edhe të rriturit.

POZITA:Kompleks hotelier mjaft i bukur i cili shtrihetpërreth plazhit, 3 km nga Beleku dhe rreth 45km nga Antalia. Lidhje të rregullta me mini-bus. Koha e transferit:45 minuta.

AKOMODIMI:Kompleks i përbërë nga godina kryesore dhedisa bungalo dy-tri katëshe, me gjithsej 494dhoma, 3 restorante me zona të veçanta përjoduhanxhinjtë, 3 restorante A-la carte, baretë ndryshëm, salla konferencash, shitore,floktar dhe amfiteatër. Në oborrin e hotelitgjenden pishina të mëdha me rrëshqitëse uji,pishina gjysmëolimpike me tarracë për rrez-itje dhe dy pishina tjera më të qeta afër bun-galove. Mjeku (me orar të caktuar) dhe shër-bimi Rent a car.

PLAZHI:Plazh i gjerë me rënie të pjerrët në det, merërë dhe guralecë. Në mes hotelit dheplazhit shtrihet një lum i vogël i cili kalohetpërmes një ure. Ombrellat, shtretërit, mbu-lesat dhe peshqirët pranë pishinave dhe nëplazh, pa pagesë.

DHOMAT:Dhomat në ndërtesën kryesore posedojnëbanjë/WC, tharëse flokësh, TV/Sat mekanal muzikor, telefon direkt, minibar, kasa-fortë, klimatizim, dysheme me tepih, ballkon(jo të gjitha me pamje nga deti), shërbim nëdhomë. Dhomat në bungalo kanë të njëjtatorendi sikur  dhomat në ndërtesën kryesore,por janë më të vogla dhe janë të shtruara mepllaka qeramike.

SPORTI DHE KOHA E LIRË:Pa pagesë: 4 fusha tenisi (2 të forta dhe 2me bar artificial), reketa tenisi, kurse tenisi(në grup), futboll tavoline, basketboll, vole-jboll plazhi, pingpong, kurse golfi (me rez-ervim), fitnes, aerobik, saunë, banjë turke,xhakuzi dhe disa sporte të ujit. Me pagesë:ndriçimi për fushat e tenisit, topat e tenisit,masazhi dhe disa aktivitete sportive ujore,që ofrohen nga shitësit në plazh.

FËMIJËT:Pishina për fëmijë, minidisko, miniklubi (4-12vjeç), juniorklubi (12-16 vjeç), animacion përfëmijë. Dado (sipas kërkesës dhe me pagesë).

 
Detajet e Kontaktit
Agjensia Turistike
eTour.al
Telefon :
+355 67 20 300 10
E-mail :
info@etour.al
    
Orari Punës :
Hënë - Premte :
08:00 - 18:00
Të Shtunë
09:00 - 17:00
Të Djelë :
10:00 - 16:00
Informacion Përmbledhës
Emri Ofertës :
Letoonia Golf Resort
Kodi Ofertës :
O-ETR-176
Tipi Ofertës :
All Inclusive
Kategoria Ofertës :
Plazh ne Antalya
Kohëzgjatja :
Qëndrimi Papërcaktuar
Nisja e Radhës :
Data të Papërcaktuara
Transporti :
Charter
Shteti, Qyteti/Zona :
Turqi
Cmimi Ofertës :
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment për këtë ofertë
eTour.al 2011 - 2019© Te gjitha te drejtat e rezervuara! Fotografite jane ilustrative dhe jane e drejte e subjekteve ne fjale. Te drejtat e rezervuara per fotografite me logon e eTour.al dhe per te gjitha tekstet ne kete faqe. Perpara se te perdorni keto tekste apo fotografi, duhet te merrni aprovimin tone.
Kontrata për paketat turistike | Mbrojtja e të dhënave | Të Drejtat dhe Detyrimet |
Developed and Designed by Albmania