Motorri Kerkimit

Bileta Trageti Online

Bileta per Evenimente Sportive dhe Kulturore

Newsletter
Për më shumë informacione rreth sistemit të njoftimeve, klikoni këtu.
eTour ne Facebook

eTour ne Twitter
Limak Arcadia Golf Resort Ultra All Inclusive

Kodi Ofertës: O-ETR-177 Hoteli Ofertës: Limak Arcadia Golf Resort
Kategoria Ofertës: Plazh ne Antalya Vendi: Belek, Turqi
Udhëtimi Radhës: Data të Papërcaktuara || Qëndrimi Papërcaktuar
Transporti: Charter
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment Komente
Për momentin nuk ka asnjë datë të paracaktuar për këtë udhëtim. Nëse jeni të interesuar për këtë paketë turistike, ju lutemi të na kontaktoni për detaje të mëtejshme! Klikoni këtu për të na kontaktuar.
Hoteli shtrihet 40km nga qendra e antayas, 35 km nga aeroporti dhe vetem 700m nga qendra e belekut. Ka dalje direkte ne det.

Rreth hotelit : gjithsej jane 444 dhoma nga te cilat, 204 dhoma jane ne godinen qendrore, 117 dhoma jane ne vila, 12 dhoma familjare ne godinen qndrore dhe 107 dhoma familjare ne vila, 4 sita te medha ne godinen qendrore (me jakuzzi).

Dhomat : te gjitha dhomat standarte jane te pajisura me karrige, ballkan, tv, tapet tharese flokesh. Mini baar, telefon ne dhome dhe ne banjo, kanal informues rreth hotelit, ajer i kondicionuar.

Aktivitetet : pishine e jashtme, oishine semi-olimpic, pishine e brendshme, pishine per femijet, voleiboll ne plazh, minigolf, futboll,basketboll,domino, shah, gjimnastike, aerobi, 2 rreshqitese, surf, qender fitnesi.

Lehtesirat per femijet : mini club per femijet (4-12vjec). Per femijet me te rritur ka aktivitete te tjera si sport, zbavitje, kercim, futboll, tenis, kurs per mesimin e notit. Kujdestarja per femijet mund te kerkohet. Programi i perditshem do te jete nga ora 10.00-18.00. 3 programe te ndryshme te ndara sipas grup moshave 04-06vjec mini club, mosha 07-09vjec junior club, mosha 10-14 klubi i te rinjeve.

Restorante dhe bare : restorant pinea, mc arcadia, lykia snack, lykia bar, restorant la cucina, sailor bar, bar ne plazh, bar ne holl

Sherbime dhe aktivitete me pagese : te gjitha vererat lokale dhe pijet e jashtme, doktori, telefoni, fusha e tenisit, raketat, ping pongu, lengu i fresket i frtuave, parukeria, lavanteria, sportet ujore.

 

Detajet e Kontaktit
Agjensia Turistike
eTour.al
Telefon :
+355 67 20 300 10
E-mail :
info@etour.al
    
Orari Punës :
Hënë - Premte :
08:00 - 18:00
Të Shtunë
09:00 - 17:00
Të Djelë :
10:00 - 16:00
Informacion Përmbledhës
Emri Ofertës :
Limak Arcadia Golf Resort
Kodi Ofertës :
O-ETR-177
Tipi Ofertës :
Ultra All Inclusive
Kategoria Ofertës :
Plazh ne Antalya
Kohëzgjatja :
Qëndrimi Papërcaktuar
Nisja e Radhës :
Data të Papërcaktuara
Transporti :
Charter
Shteti, Qyteti/Zona :
Turqi
Cmimi Ofertës :
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment për këtë ofertë
eTour.al 2011 - 2019© Te gjitha te drejtat e rezervuara! Fotografite jane ilustrative dhe jane e drejte e subjekteve ne fjale. Te drejtat e rezervuara per fotografite me logon e eTour.al dhe per te gjitha tekstet ne kete faqe. Perpara se te perdorni keto tekste apo fotografi, duhet te merrni aprovimin tone.
Kontrata për paketat turistike | Mbrojtja e të dhënave | Të Drejtat dhe Detyrimet |
Developed and Designed by Albmania