Motorri Kerkimit

Bileta Trageti Online

Bileta per Evenimente Sportive dhe Kulturore

Newsletter
Për më shumë informacione rreth sistemit të njoftimeve, klikoni këtu.
eTour ne Facebook

eTour ne Twitter
Limak Atlantis Hotel & Resort ne Belek, Antalia All Inclusive

Kodi Ofertës: O-ETR-178 Hoteli Ofertës: Limak Atlantis Hotel & Resort
Kategoria Ofertës: Plazh ne Antalya Vendi: Belek, Turqi
Udhëtimi Radhës: Data të Papërcaktuara || Qëndrimi Papërcaktuar
Transporti: Charter
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment Komente
Për momentin nuk ka asnjë datë të paracaktuar për këtë udhëtim. Nëse jeni të interesuar për këtë paketë turistike, ju lutemi të na kontaktoni për detaje të mëtejshme! Klikoni këtu për të na kontaktuar.
Hoteli ndodhet ne zonen e Belekut me nje arkitekture fantastike. Ndodhet 35km nga qendra e Antalyas dhe shte hapur ne maj te vitit 2002. Hoteli eshte i ndare ne dy pjese : dhomat e godines qendrore dhe dhomat e resortit.

Rreth hotelit : gjithsej jane 238 dhoma ne godinen qendrore dhe 228 dhoma ne resort. Ne kombinim me te dy tipet e dhomave jane 39 dhoma familjare dhe 20 junior suites.

Dhomat : jane te pajisura me karrige dhe tavolina, ballkon, tv me 24 kanale, kanale muzikore, tapet ne dysheme, tharese flokesh, kasaforte, mini bar, telefon ne dhome dhe ne tualet, kanal informues rreth hotelit, dush, ajer i kondicionuar.

Restorante dhe bare : 2 restorane dhe restorant a’la carte, 5 bare, lokale vere, lokale birre etj.

Lehtesirat : internet, salle konferencash, disko, parking, lojra ne uje, zbavitje gjate dites dhe mbremjes, qender tregtare, 3 pishina ne ambjentet jashte godines se hotelit dhe 1 ne ambjentet e brendshme, plazh privat, mini klub, bilardo, amfiteater, qender fitnesi, sauna, banjo me avull, banjo turke, masazh, permament.

 
Detajet e Kontaktit
Agjensia Turistike
eTour.al
Telefon :
+355 67 20 300 10
E-mail :
info@etour.al
    
Orari Punës :
Hënë - Premte :
08:00 - 18:00
Të Shtunë
09:00 - 17:00
Të Djelë :
10:00 - 16:00
Informacion Përmbledhës
Emri Ofertës :
Limak Atlantis Hotel & Resort ne Belek, Antalia
Kodi Ofertës :
O-ETR-178
Tipi Ofertës :
All Inclusive
Kategoria Ofertës :
Plazh ne Antalya
Kohëzgjatja :
Qëndrimi Papërcaktuar
Nisja e Radhës :
Data të Papërcaktuara
Transporti :
Charter
Shteti, Qyteti/Zona :
Turqi
Cmimi Ofertës :
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment për këtë ofertë
eTour.al 2011 - 2019© Te gjitha te drejtat e rezervuara! Fotografite jane ilustrative dhe jane e drejte e subjekteve ne fjale. Te drejtat e rezervuara per fotografite me logon e eTour.al dhe per te gjitha tekstet ne kete faqe. Perpara se te perdorni keto tekste apo fotografi, duhet te merrni aprovimin tone.
Kontrata për paketat turistike | Mbrojtja e të dhënave | Të Drejtat dhe Detyrimet |
Developed and Designed by Albmania