Motorri Kerkimit

Bileta Trageti Online

Bileta per Evenimente Sportive dhe Kulturore

Newsletter
Për më shumë informacione rreth sistemit të njoftimeve, klikoni këtu.
eTour ne Facebook

eTour ne Twitter
Limak Lara Deluxe Hotel Ultra All Inclusive

Kodi Ofertës: O-ETR-242 Hoteli Ofertës: Limak Lara Deluxe Hotel
Kategoria Ofertës: Plazh ne Antalya Vendi: Lara, Turqi
Udhëtimi Radhës: Data të Papërcaktuara || Qëndrimi Papërcaktuar
Transporti: Avion
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment Komente
Për momentin nuk ka asnjë datë të paracaktuar për këtë udhëtim. Nëse jeni të interesuar për këtë paketë turistike, ju lutemi të na kontaktoni për detaje të mëtejshme! Klikoni këtu për të na kontaktuar.
Hoteli ndodhet ne zonen lara te qytetit te Antalyas.

Rreth hotelit : gjithsej jane 440 dhoma dhe 940 krevate, katergoria e dhomave eshte : dhoma standarte, dhoma te bashkangjitura,dhome per invalidet.

Dhomat : te gjitha jane te pajisuara me karrige, ballkon, Tv, kanale satelitore, tapet, tharese flokesh, mini bar, telefon (ne dhome dhe tualet), kanal informues mbi hotelin, tualet, dush, ajer i kondicionuar, kasaforte dhe lidhje me internet.

Aktivitetet : pishine e madhe e jashte, pishine e madhe per femje, pishine per bebe, pishine e brendhsme, fitnes, sauna, banjo turke, jakuzzi, aktivitete argetuese ditore, muzike live, disko, lojra ne uje, miniclub, ping pong, basketboll, fushe tenisi dhe internet.

Facilitete per femije : argetime te ndryshme gjate gjithe dites nga grupi animator i hotelit.

Restorante dhe bare : restoranti qendror, a’la carte guzhine me ushqim internacional, italian, a’la carte me ushqim mesdhetar,turk,tai dhe sushi, guzhine e lindjes se larget, indiane, ushqim peshku, harmonia pasticeri, disko bar, lobby bar, pool bar, plazh bar etj.

Sherbimi dhe aktivitete me pagese : pastrim kimik, lavanteri, telefon, fax, internet, Tv me pages, bowling, shampanje importi si dhe pijet e forta, lojrat sportive ne uje, qender estetike, qender zhytje, lojra uji me motor, mesim tenisi doktor.

  

Detajet e Kontaktit
Agjensia Turistike
eTour.al
Telefon :
+355 67 20 300 10
E-mail :
info@etour.al
    
Orari Punës :
Hënë - Premte :
08:00 - 18:00
Të Shtunë
09:00 - 17:00
Të Djelë :
10:00 - 16:00
Informacion Përmbledhës
Emri Ofertës :
Limak Lara Deluxe Hotel
Kodi Ofertës :
O-ETR-242
Tipi Ofertës :
Ultra All Inclusive
Kategoria Ofertës :
Plazh ne Antalya
Kohëzgjatja :
Qëndrimi Papërcaktuar
Nisja e Radhës :
Data të Papërcaktuara
Transporti :
Avion
Shteti, Qyteti/Zona :
Turqi
Cmimi Ofertës :
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment për këtë ofertë
eTour.al 2011 - 2019© Te gjitha te drejtat e rezervuara! Fotografite jane ilustrative dhe jane e drejte e subjekteve ne fjale. Te drejtat e rezervuara per fotografite me logon e eTour.al dhe per te gjitha tekstet ne kete faqe. Perpara se te perdorni keto tekste apo fotografi, duhet te merrni aprovimin tone.
Kontrata për paketat turistike | Mbrojtja e të dhënave | Të Drejtat dhe Detyrimet |
Developed and Designed by Albmania