Motorri Kerkimit

Bileta Trageti Online

Bileta per Evenimente Sportive dhe Kulturore

Newsletter
Për më shumë informacione rreth sistemit të njoftimeve, klikoni këtu.
eTour ne Facebook

eTour ne Twitter
Maxx Royal Golf & SPA ne Belek, Antalia Ultra All Inclusive

Kodi Ofertës: O-ETR-181 Hoteli Ofertës: Maxx Royal Golf & SPA
Kategoria Ofertës: Plazh ne Antalya Vendi: Belek, Turqi
Udhëtimi Radhës: Data të Papërcaktuara || Qëndrimi Papërcaktuar
Transporti: Charter
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment Komente
Për momentin nuk ka asnjë datë të paracaktuar për këtë udhëtim. Nëse jeni të interesuar për këtë paketë turistike, ju lutemi të na kontaktoni për detaje të mëtejshme! Klikoni këtu për të na kontaktuar.
Inaguruar- Maj 2011 - Sipërfaqja m2-1.050.000 m² - Vendodhja-Belek - Distanca-35 km Antalya Aeroport, 1 km larg qendrës së qytetit - Plazhi-privat, ranor, distanca 0km, shtrirje 300m

Shërbimi UAI : 24hr Ultra All Inclusive

Mëngjesi - Maxx Restorant ,vetëshërbim07:00-10:00

Mëngjesi vonë -Maxx Restorant ,vetëshërbim10:00-11:30

Dreka -Maxx Restorant,vetëshërbim 12:30-14:30

Snack - Bari në plazh & Akuapark, menu fikse12:30-17:00.

Koha për Caj - Pastiçeri Kafe,menu fikse 10:00-18:00.

Darka-Maxx Restorant, vetëshërbim19:00-21:30

Darka vonë- Bistro, menu fikse 22:00-19:00

A-La Carte Restorant-19:30-22:00 Kuzhinë: Italiane,Francez, Rus, Aziatik, Peshk, Golf Club “Steak House” (me pagesë & rezervim, 15eur )

Akullore,lëng i freskët portokalli (në mëngjes)

Të gjitha pijet alkolike dhe jo alkolike 24hr Disa pije importi.

 Mini bar në dhomë – rimbushje çdo ditë.

Snack bari në pishinë 10:00-24:00pijet lokale, të importura dhe selektive

 bari në plazh 10:00-19:00pijet lokale, të importura dhe selektive.

Adult bar në pishinë 10:00-19:00pijet lokale, të importura dhe selektive.

Shtëpia e çajit 10:00- 19:00disa pijet lokale & të importura.

Golf Klub bar 07:00-00:00 pijet lokale, të importura dhe selektive.

Interneti Wi-Fi ne dhomë & lobi, çadra, shezhllongje dhe peshqirët në plazh & pishinë,karroca për bebet (me depositë) .

Struktura:

1 Godinë qëndrore dhe 31 vila , 445 dhoma në total ,403 dhoma standarte të kategorive të ndryshme : Terrace suite, Golf suite,Suitë me pamje nga deti/golfi, Suitë Golf familjare , Suitë Laguna familjare,Laguna dublex, 42 vila të stileve : Maldive Vila, Max Royal Suite, Albatros Vila,Albatros Delux.

Dhomat Standarte:

Akomodim 3+1bebe,80-100m2 ,1 , 2 ose 3 dhomë fjetje,me ballkon, telefon, internet, tv , 1 -2 banjo , dush me vaskë,jakuzi, ballkon,minibar, rrobdishan

peshqiri, shapka,tharëse flokësh, dyshemeja me parket dhe tapet .

Vila & Suita:

Akomodim 3+1 bebe, 4+, 6+1, 80-350m2, 2 dhoma fjetje,1 sallon, telefon, internet, tv, 2 banjo , dush dhe vaskë,jakuzi, verande, minibar, rrobdishan peshqiri, shapka,tharëse flokësh, dyshemeja me parket dhe  tapet .

Aktivitetet & Sporte:

Aquapark me 11 rreshqitese, 5 pishina të jashtme për të rritur dhe fëmijë, 1 pishinë e  brendshme, mini-klub për fëmijë ( 09:00-23:00), kujdestari për bebe 24hr, qendër fitness,jakuzi, sauna, banjo turke, animacion gjatë gjithë ditës, shfaqje argetuese në mbrëmje,disko,kinema ,club zhytjeje,aerobi, volejboll, fushe  standarte futbolli, basketboll, kanoe,etj.

Me Pagesë:

Disa pije importi, A’la Carte ,shërbimi në dhomë 24hr,masazh,buling, bilardo, sporte ujore me motorr,surf, qendra estetike, golf.


 

 

Detajet e Kontaktit
Agjensia Turistike
eTour.al
Telefon :
+355 67 20 300 10
E-mail :
info@etour.al
    
Orari Punës :
Hënë - Premte :
08:00 - 18:00
Të Shtunë
09:00 - 17:00
Të Djelë :
10:00 - 16:00
Informacion Përmbledhës
Emri Ofertës :
Maxx Royal Golf & SPA ne Belek, Antalia
Kodi Ofertës :
O-ETR-181
Tipi Ofertës :
Ultra All Inclusive
Kategoria Ofertës :
Plazh ne Antalya
Kohëzgjatja :
Qëndrimi Papërcaktuar
Nisja e Radhës :
Data të Papërcaktuara
Transporti :
Charter
Shteti, Qyteti/Zona :
Turqi
Cmimi Ofertës :
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment për këtë ofertë
eTour.al 2011 - 2019© Te gjitha te drejtat e rezervuara! Fotografite jane ilustrative dhe jane e drejte e subjekteve ne fjale. Te drejtat e rezervuara per fotografite me logon e eTour.al dhe per te gjitha tekstet ne kete faqe. Perpara se te perdorni keto tekste apo fotografi, duhet te merrni aprovimin tone.
Kontrata për paketat turistike | Mbrojtja e të dhënave | Të Drejtat dhe Detyrimet |
Developed and Designed by Albmania