Motorri Kerkimit

Bileta Trageti Online

Bileta per Evenimente Sportive dhe Kulturore

Newsletter
Për më shumë informacione rreth sistemit të njoftimeve, klikoni këtu.
eTour ne Facebook

eTour ne Twitter
MC Arancia Resort ne Alania, Antalia Ultra All Inclusive

Kodi Ofertës: O-ETR-149 Hoteli Ofertës: MC Arancia Resort Hotel
Kategoria Ofertës: Plazh ne Antalya Vendi: Alania, Turqi
Udhëtimi Radhës: Data të Papërcaktuara || Qëndrimi Papërcaktuar
Transporti: Charter
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment Komente
Për momentin nuk ka asnjë datë të paracaktuar për këtë udhëtim. Nëse jeni të interesuar për këtë paketë turistike, ju lutemi të na kontaktoni për detaje të mëtejshme! Klikoni këtu për të na kontaktuar.
Inauguruar - 2006
Rikonstruktuar
Sipërfaqja m2 - 66,000
Vendndodhja - Konakli
Distanca - 110 km Antalya Aeroport, 1km qyteti me i afërt Konakli
Plazhi - privat, ranor, distanca 0km, shtrirje 200m

Shërbimi AI: Ultra All Inclusive
Mëngjesi -Restoranti qendror 07:00-10:00
Mëngjesi i vonë - Restoranti qendror 10:00-11:00
Dreka - Restoranti qendror 12:30-14:30
Snack service-Snack Bar 12:00-15:00
Koha per Caj-Restoranti qendror 16:30-17:30
Darka -Restoranti qendror 19:30-21:30
Darka mesnate - Restoranti qendror 23:00-00:00
A-La Carte Restorant - 20:00-22:00, Kuzhinë italiane dhe peshk.
Shërbim në dhomë - 24hr. Akullore, lëng i freskët portokalli me pagesë.
Shërbim special për ditëlindje & muaj mjalti
Disa pije importi. Mini bar - rimbushje çdo ditë.
Atrium 10:00-20:00, pijet lokale alkoolike & jo-alkoolike
Atrio 16:00-00:00, pijet lokale alkoolike & jo-alkoolike
Bari në plazh 10:00-18:00, pijet lokale alkoolike& jo-alkoolike
Bari tek pishinat 10:00-00:00, pijet lokale alkoolike & jo-alkoolike
Snack Bar 10:00-18:00, pijet lokale alkoolike & jo-alkoolike.
Menu speciale për fëmijë. Shërbim special për ditëlindje & muaj mjalti.
Interneti Wi-Fi, çadra,shezlongje dhe peshqirët në plazh & pishinë.

Struktura:
Godine qendrore katër katëshe me 485 dhoma në total. 25 dhoma familjare me pamje nga deti 470 dhoma standarde me pamje nga pishina dhe deti.

Dhomat Standarde në hotel: akomodim 1+1
26m2, 1 dhomë fjetje, 1sallon, me ballkon, telefon, tv, banjë, dush me vaskë, ballkon, minibar,robdishan peshqiri, shapka, tharëse flokësh,dysheme me tapet.

Dhomat familjare në hotel 2+1
48m2, 2 dhomë fjetje, 1sallon, ballkon, telefon,tv, banjë, dush me vaskë, ballkon, minibar,robdishan peshqiri, shapka, tharëse flokësh.

Aktivitetet & Sporte:
Qendër fitnes, sauna, banjë turke, qendër estetike, jakuzi, 2 pishina 1 brenda hotelit dhe
1 jashtë, ping-pong, basketboll, aerobi, bilardo,shah, 1 aquapark i madh për fëmijë dhe të rritur,sporte ujore, kanoe, surf etj. argëtim dhe shfaqje në mbrëmje, mini club, disko.

Me Pagesë:
Disa pije importi, A’la Carte, shërbimi në dhomë, sallon bukurie, internet kafe, shërbimi
në dhomë, fusha e tenisit, bilardo, sporte ujore me motor, masazhet, hidromasazh, kanoe, sportet ujore me parashutë, disko, buling, klubi i zhytjeve.

 

Detajet e Kontaktit
Agjensia Turistike
eTour.al
Telefon :
+355 67 20 300 10
E-mail :
info@etour.al
    
Orari Punës :
Hënë - Premte :
08:00 - 18:00
Të Shtunë
09:00 - 17:00
Të Djelë :
10:00 - 16:00
Informacion Përmbledhës
Emri Ofertës :
MC Arancia Resort ne Alania, Antalia
Kodi Ofertës :
O-ETR-149
Tipi Ofertës :
Ultra All Inclusive
Kategoria Ofertës :
Plazh ne Antalya
Kohëzgjatja :
Qëndrimi Papërcaktuar
Nisja e Radhës :
Data të Papërcaktuara
Transporti :
Charter
Shteti, Qyteti/Zona :
Turqi
Cmimi Ofertës :
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment për këtë ofertë
eTour.al 2011 - 2019© Te gjitha te drejtat e rezervuara! Fotografite jane ilustrative dhe jane e drejte e subjekteve ne fjale. Te drejtat e rezervuara per fotografite me logon e eTour.al dhe per te gjitha tekstet ne kete faqe. Perpara se te perdorni keto tekste apo fotografi, duhet te merrni aprovimin tone.
Kontrata për paketat turistike | Mbrojtja e të dhënave | Të Drejtat dhe Detyrimet |
Developed and Designed by Albmania