Motorri Kerkimit

Bileta Trageti Online

Bileta per Evenimente Sportive dhe Kulturore

Newsletter
Për më shumë informacione rreth sistemit të njoftimeve, klikoni këtu.
eTour ne Facebook

eTour ne Twitter
Paloma Grida Village & SPA Ultra All Inclusive

Kodi Ofertës: O-ETR-182 Hoteli Ofertës: Paloma Grida Village & SPA
Kategoria Ofertës: Plazh ne Antalya Vendi: Belek, Turqi
Udhëtimi Radhës: Data të Papërcaktuara || Qëndrimi Papërcaktuar
Transporti: Avion
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment Komente
Për momentin nuk ka asnjë datë të paracaktuar për këtë udhëtim. Nëse jeni të interesuar për këtë paketë turistike, ju lutemi të na kontaktoni për detaje të mëtejshme! Klikoni këtu për të na kontaktuar.
Inauguruar - 1996

Rikonstruktuar - 2008

Sipërfaqja m2 - 102,000

Vendndodhja - Belek

Distanca - 35km Antalya Aeroport, 700m larg qytetit Belek

Plazhi - privat, ranor, distanca 0km, shtrirje 250m

Shërbimi UAI: 24hr Ultra All Inclusive

Mëngjesi – Paloma 07:00-10:00

Mëngjesi i vonë – Paloma 10:00-11:00

Dreka – Paloma 13:00-15:00

Snack - Snack hell I pjekur/mangall 12:30-17:00

Koha për Çaj - Zoom bar 10:00-18:00

Darka – Paloma 19:00-21:30

Darka mesnate – Paloma 23:00-00:00

A-La Carte Restorant - 19:00-21:00. Kuzhinë turke, Peshk, Italiane, Kineze, meksikan, Greke, Franceze.

Shërbim në dhomë - 24hr. Akullore, lëng i freskët frutash. Shërbim special për ditëlindje & muaj mjalti.

 Të gjitha pijet alkoolike dhe jo alkoolike 24hr. Disa pije importi.

Minibar - rimbushje çdo ditë.

Zoom bar 08:00-13:00, pijet lokale, të importuara dhe selektive

Bari në pishina 10:00-18:00, pijet lokale alkoolike & jo-alkoolike

Bari në plazh 10:00-18:00, pijet jo-alkoolike

Bianco bar 10:00-00:00, pijet kokteil lokale & importi

Kafe Turke 10:00-00:00

Disko në plazh 23:00-02:00, pijet lokale, të importuara dhe selektive

Menu speciale për fëmijë. Shërbim special për ditëlindje & muaj mjalti. Interneti Wi-Fi, çadra, shezlongje dhe peshqirët në plazh & pishinë.

Struktura:

Godinë qendrore me 459 dhoma në total. 286 dhoma standarde në hotel me pamje nga deti.173 dhoma speciale familjare në hotel me shumë komoditet dhe vila familjare.

Dhomat Standarde: akomodim 1+1

21-27m2, 1 dhomë fjetje, me ballkon, telefon,internet, tv, banjë, dush me vaskë, ballkon, minibar,robdishan peshqiri, shapka, tharëse flokësh, dyshemeja me pllaka.

Dhoma Speciale Familjare & vila:

akomodim 2+1

40-50m2 , 2 dhoma fjetje,1 sallon, telefon, internet,tv, 2 banja, dush dhe vaskë, ballkon, minibar,robdishan peshqiri, shapka, tharëse flokësh,dyshemeja me pllaka.

Aktivitetet & Sporte:

Qendër fitnesi, sauna, banjë turke, aquapark të madh për fëmijë dhe të rritur, ping-pong, basketboll, mini-futboll, aerobi, shah, 2 pishina -1 brenda hotelit dhe 1 jashtë tij, disko, mini-golf,disko.

Me Pagesë:

Disa pije importi, A’la Carte, shërbimi në dhomë,hipizëm, internet kafe, kuzhina italiane karroca dhe kujdes për bebet, bilardo, sporte ujore me motor, masazhet, bilardo, club zhytjeje.

 
Detajet e Kontaktit
Agjensia Turistike
eTour.al
Telefon :
+355 67 20 300 10
E-mail :
info@etour.al
    
Orari Punës :
Hënë - Premte :
08:00 - 18:00
Të Shtunë
09:00 - 17:00
Të Djelë :
10:00 - 16:00
Informacion Përmbledhës
Emri Ofertës :
Paloma Grida Village & SPA
Kodi Ofertës :
O-ETR-182
Tipi Ofertës :
Ultra All Inclusive
Kategoria Ofertës :
Plazh ne Antalya
Kohëzgjatja :
Qëndrimi Papërcaktuar
Nisja e Radhës :
Data të Papërcaktuara
Transporti :
Avion
Shteti, Qyteti/Zona :
Turqi
Cmimi Ofertës :
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment për këtë ofertë
eTour.al 2011 - 2019© Te gjitha te drejtat e rezervuara! Fotografite jane ilustrative dhe jane e drejte e subjekteve ne fjale. Te drejtat e rezervuara per fotografite me logon e eTour.al dhe per te gjitha tekstet ne kete faqe. Perpara se te perdorni keto tekste apo fotografi, duhet te merrni aprovimin tone.
Kontrata për paketat turistike | Mbrojtja e të dhënave | Të Drejtat dhe Detyrimet |
Developed and Designed by Albmania