Motorri Kerkimit

Bileta Trageti Online

Bileta per Evenimente Sportive dhe Kulturore

Newsletter
Për më shumë informacione rreth sistemit të njoftimeve, klikoni këtu.
eTour ne Facebook

eTour ne Twitter
Papillon Zeugma Hotel All Inclusive

Kodi Ofertës: O-ETR-185 Hoteli Ofertës: Papillon Zeugma Hotel
Kategoria Ofertës: Plazh ne Antalya Vendi: Belek, Turqi
Udhëtimi Radhës: Data të Papërcaktuara || Qëndrimi Papërcaktuar
Transporti: Avion
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment Komente
Për momentin nuk ka asnjë datë të paracaktuar për këtë udhëtim. Nëse jeni të interesuar për këtë paketë turistike, ju lutemi të na kontaktoni për detaje të mëtejshme! Klikoni këtu për të na kontaktuar.
Një ndjenjë luksoze për atmosferë të mirë pushimi :Ky objekt luksoz gjendet afër një plazhi të mrekullueshëm që nuk i ofron vetëm familjeve një pushim të ëndërrave. Të rriturit dhe fëmijët do të kenë kënaqësinë ti shijojnë dy pishinat moderne që i posedon ky hotel.

POZITA :Drejtpërdrejt i shtrirë në plazh, 35 km ngaAeroporti dhe 45 km nga Antalia. Koha etransferit: 40 minuta.

AKOMODIMI :Ky objekt komfor posedon me tepër se 338dhoma, shtëpi kryesore me lobi dhe bar, 4ashensore, restorant me klimatizim, restorantA-la carte“, kafiteri dhe shumë bare tëtjera. Në objektin e jashtëm gjenden 2 pishinamahnitëse, të ndara edhe për fëmijë.Kompleksi mahnitës përmban diskotekë,floktare dhe dyqane të ndryshme, pastrimkimik, mjek (me pagesë) etj.

PLAZHI :Plazhi me rërë të imët. Shtretërit, mbulesat,ombrellat e diellit dhe peshqirët, pa pagesë.

DHOMAT ;Dhomat janë të pajisura me banjo/WC,tharëse flokësh, klimatizim, telefon direkt,Sat-TV, minibar, sef (pa pagesë), dysheme metepih dhe ballkon. Dhomat familjare:Dhomat në apartamantet 2 katëshe për familjetme fëmijë ofrojnë një komoditet shumëmë të madh se ai në dhomat standarde.

SPORTI DHE KOHA E LIRË : Pa pagesë: 2 fusha tenisi, bilardo, banjo turke,sauna, xhakuzi, qendra për fitnes, pingpong,fushë basketbolli, squash, kanu, surfing. Mepagesë: Sportet e ujit, loja me birila, masazhi,interneti dhe lojërat kompjuterike.

ARGËTIMI :Programe animuese dhe muzikë live (në ditëte caktuara)

FËMIJËT :Në miniklub fëmijët prej 4-12 vjeç mund tëgjejnë oferta të ndryshme të argëtimit. Gjatëmuajit korrik dhe gusht është i hapur Juniorklubi,që gjithashtu ju ofron fëmijëve shumëmundësi për t’u kënaqur dhe për të vepruar.

AQUAPARKU :Ofron pishinë madhështore, të ndarë përfëmijë, si dhe rrëshqitëse uji që ju ofronfëmijëve shumë kënaqësi.

 
Detajet e Kontaktit
Agjensia Turistike
eTour.al
Telefon :
+355 67 20 300 10
E-mail :
info@etour.al
    
Orari Punës :
Hënë - Premte :
08:00 - 18:00
Të Shtunë
09:00 - 17:00
Të Djelë :
10:00 - 16:00
Informacion Përmbledhës
Emri Ofertës :
Papillon Zeugma Hotel
Kodi Ofertës :
O-ETR-185
Tipi Ofertës :
All Inclusive
Kategoria Ofertës :
Plazh ne Antalya
Kohëzgjatja :
Qëndrimi Papërcaktuar
Nisja e Radhës :
Data të Papërcaktuara
Transporti :
Avion
Shteti, Qyteti/Zona :
Turqi
Cmimi Ofertës :
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment për këtë ofertë
eTour.al 2011 - 2019© Te gjitha te drejtat e rezervuara! Fotografite jane ilustrative dhe jane e drejte e subjekteve ne fjale. Te drejtat e rezervuara per fotografite me logon e eTour.al dhe per te gjitha tekstet ne kete faqe. Perpara se te perdorni keto tekste apo fotografi, duhet te merrni aprovimin tone.
Kontrata për paketat turistike | Mbrojtja e të dhënave | Të Drejtat dhe Detyrimet |
Developed and Designed by Albmania