Motorri Kerkimit

Bileta Trageti Online

Bileta per Evenimente Sportive dhe Kulturore

Newsletter
Për më shumë informacione rreth sistemit të njoftimeve, klikoni këtu.
eTour ne Facebook

eTour ne Twitter
Rixos Premium Hotel ne Belek, Antalia All Inclusive

Kodi Ofertës: O-ETR-186 Hoteli Ofertës: Rixos Premium Hotel
Kategoria Ofertës: Plazh ne Antalya Vendi: Belek, Turqi
Udhëtimi Radhës: Data të Papërcaktuara || Qëndrimi Papërcaktuar
Transporti: Charter
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment Komente
Për momentin nuk ka asnjë datë të paracaktuar për këtë udhëtim. Nëse jeni të interesuar për këtë paketë turistike, ju lutemi të na kontaktoni për detaje të mëtejshme! Klikoni këtu për të na kontaktuar.
Inaguruar- 2005 - Rikonstruktuar 2009 - Sipërfaqja m2-405.000 - Vendodhja-Belek-Antalya Distanca-35km Antalya Aeroport, 5km larg qytetit Belek - Plazhi-privat, ranor ,distanca 0km, shtrirje 1000m

Shërbimi AI: All Inclusive
Mëngjesi -Mosaic 07:00-10:00
Mëngjesi i vonë -Mosaic 10:00-11:00
Dreka -Mosaic 12:30-14:30
Snack service -Big snack 12:00-16:00
Koha për Caj-Kafe WIEN 15:30-16:30
Darka -Mosaic 19:00-21:30
Darka mesnatë -Mosaic 00:00-02:00
A-La Carte Restorant - 19:00-21:30
Guzhinë: Franceze, Italiane, Turke, Vegjetariane, Grill, peshk, Aziatike.

Shërbim në dhomë - 24hr
Të gjitha pijet alkolike dhe jo alkolike 24hr.Disa pije importi. Mini bar - rimbushje çdo ditë
Rixos lounge24hpijet lokale, të importura dhe selektive.
 Bari qëndror09:00-00:00pijet lokale, të importura dhe selektive.
 Irish pub17:00-00:00pijet lokale, të importura dhe selective
Disko bar 23:00-03:00pijet lokale, të importura dhe selective.
 Vitamin bar09:00-20:00pijet lokale, të importura dhe selektive.
Kafe WIEN11:00-23:00pijetlokale, të importura dhe selective.
 Bari në pishina 09:00-00:00pijet lokale, të importura dhe selektive
Highlight09:00-20:00pijet lokale, të importura dhe selective.
 Haman bar10:30-20:00pijet lokale, të importura dhe selective.
 X-Press 12:00-00:00pijet lokale, të importura dhe selektive.
 Beach10:00- 18:00pijet lokale, të importura dhe selective.
Menu speciale për fëmijë. Interneti Wi-Fi, çadra, shezhllongje dhe peshqirët në plazh & pishinë.

Struktura:
Godinë qëndrore me 769 dhoma në total,557 dhoma standarte me pamje nga deti,67 dhoma të kategorive të ndryshme ,74 dhoma speciale familjare,suita dhe vila.

Dhomat Standarte:
Akomodim 1+1,37m2,1 dhomë fjetje,me ballkon, telefon, internet, tv , banjo , dush me
vaskë,ballkon,minibar, rrobdishan peshqiri, shapka,tharëse flokësh, dyshemeja me tapet.
Dhoma Speciale Familjare,suita dhe vila:
Akomodim 2+1,40-2000m,2 dhoma fjetje,1 sallon, telefon, internet, tv , 2 banjo , dush dhe vaskë,ballkon,minibar, rrobdishan peshqiri, shapka,tharëse flokësh, dyshemeja me tapet.

Aktivitetet & Sporte:
Qëndër fitness, sauna, banjo turke,solar, jakuzi,aquapark të madh për fëmijë dhe të rritur, ping-pong,basketboll,volejboll, mini-futboll,aerobi, shah, 2 pishina 1 brenda hotelit dhe 1 jashtë tij, disko, kinema.

Me Pagesë:
Disa pije importi, A’la Carte , shërbimi në dhomë, sallon bukurie, hipizem , karroca dhe kujdesi për bebet, sporte ujore me motorr, bilardo, masazhet, solar, hidromasazh, surf.
Detajet e Kontaktit
Agjensia Turistike
eTour.al
Telefon :
+355 67 20 300 10
E-mail :
info@etour.al
    
Orari Punës :
Hënë - Premte :
08:00 - 18:00
Të Shtunë
09:00 - 17:00
Të Djelë :
10:00 - 16:00
Informacion Përmbledhës
Emri Ofertës :
Rixos Premium Hotel ne Belek, Antalia
Kodi Ofertës :
O-ETR-186
Tipi Ofertës :
All Inclusive
Kategoria Ofertës :
Plazh ne Antalya
Kohëzgjatja :
Qëndrimi Papërcaktuar
Nisja e Radhës :
Data të Papërcaktuara
Transporti :
Charter
Shteti, Qyteti/Zona :
Turqi
Cmimi Ofertës :
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment për këtë ofertë
eTour.al 2011 - 2019© Te gjitha te drejtat e rezervuara! Fotografite jane ilustrative dhe jane e drejte e subjekteve ne fjale. Te drejtat e rezervuara per fotografite me logon e eTour.al dhe per te gjitha tekstet ne kete faqe. Perpara se te perdorni keto tekste apo fotografi, duhet te merrni aprovimin tone.
Kontrata për paketat turistike | Mbrojtja e të dhënave | Të Drejtat dhe Detyrimet |
Developed and Designed by Albmania