Motorri Kerkimit

Bileta Trageti Online

Bileta per Evenimente Sportive dhe Kulturore

Newsletter
Për më shumë informacione rreth sistemit të njoftimeve, klikoni këtu.
eTour ne Facebook

eTour ne Twitter
ROYAL ALHAMBRA PALACE Ultra All Inclusive

Kodi Ofertës: O-ETR-618 Hoteli Ofertës: ROYAL ALHAMBRA PALACE
Kategoria Ofertës: Plazh ne Antalya Vendi: Side, Turqi
Udhëtimi Radhës: Data të Papërcaktuara || Qëndrimi Papërcaktuar
Transporti: Charter
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment Komente
Për momentin nuk ka asnjë datë të paracaktuar për këtë udhëtim. Nëse jeni të interesuar për këtë paketë turistike, ju lutemi të na kontaktoni për detaje të mëtejshme! Klikoni këtu për të na kontaktuar.
ROYAL ALHAMBRA PALACE *****

Vendndodhja:

Hoteli ndodhet ne zonen turistike te Sides, eshte 45 km larg aeroportit, dhe 10 km larg qendres se qytetit.

Akomodimi:

Hoteli ka ne total 579 dhoma, prej te cilave 414 dhoma superiore, 48 dhoma dublex, 35 dhoma familjare, 60 suita familjare ( eshte nje dhome e madhe me nje kend ndenje, nuk kane ndarje), 20 junior suite dhe 2 king suite. Te gjitha dhomat jane te kompletuara me ajer te kondicionuar, kasaforte, telefon, televizor, minibar, tharese flokesh, tualet me dush dhe aksesoret e nevojshem, ballkon.

Bare dhe restorante:
Main Restaruant - restoranti kryesor ne te cilin serviret buffe mengjesi, dreka dhe darka
Turkish restorant - restorant A la Carte me gatime tradicionale Turke
Far East restorant - ofrohen ushqime dhe specialitete te Lindjes se Larget
Italian restorant - serviren gatime tipike Italiane
Mexican restorant - restorant me gatime Meksikane
Bare: lobby bar, beach bar, pool bar, disko me muzike te perzgjedhur dhe Dj rezident

Facilitete:
Salle Konference, Spa & Wellness, sallon bukurie, banjo turke, sauna, dhome me avull, jacuzzi, masazhe, pishine te jashtme per te rritur dhe femije, ping-pong, dart, volleyball, basketboll, qender fitness, fushe tenisi, animacione, miniclub, show dhe spektakel ne mbremje, water slide ( 5 per te rritur dhe 3 per femije)
Aktivitete me pagese:
Salla e Koferencave, Salla e lojrave, Fax, Telefon, Fotokopje, sherbimi i Lavenderise, Masazhi, sherbimi ne dhome.
Detajet e Kontaktit
Agjensia Turistike
eTour.al
Telefon :
+355 67 20 300 10
E-mail :
info@etour.al
    
Orari Punës :
Hënë - Premte :
08:00 - 18:00
Të Shtunë
09:00 - 17:00
Të Djelë :
10:00 - 16:00
Informacion Përmbledhës
Emri Ofertës :
ROYAL ALHAMBRA PALACE
Kodi Ofertës :
O-ETR-618
Tipi Ofertës :
Ultra All Inclusive
Kategoria Ofertës :
Plazh ne Antalya
Kohëzgjatja :
Qëndrimi Papërcaktuar
Nisja e Radhës :
Data të Papërcaktuara
Transporti :
Charter
Shteti, Qyteti/Zona :
Turqi
Cmimi Ofertës :
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment për këtë ofertë
eTour.al 2011 - 2019© Te gjitha te drejtat e rezervuara! Fotografite jane ilustrative dhe jane e drejte e subjekteve ne fjale. Te drejtat e rezervuara per fotografite me logon e eTour.al dhe per te gjitha tekstet ne kete faqe. Perpara se te perdorni keto tekste apo fotografi, duhet te merrni aprovimin tone.
Kontrata për paketat turistike | Mbrojtja e të dhënave | Të Drejtat dhe Detyrimet |
Developed and Designed by Albmania