Motorri Kerkimit

Bileta Trageti Online

Bileta per Evenimente Sportive dhe Kulturore

Newsletter
Për më shumë informacione rreth sistemit të njoftimeve, klikoni këtu.
eTour ne Facebook

eTour ne Twitter
Royal Holiday Palace Ultra All Inclusive

Kodi Ofertës: O-ETR-136 Hoteli Ofertës: Royal Holiday Palace
Kategoria Ofertës: Plazh ne Antalya Vendi: Lara, Turqi
Udhëtimi Radhës: Data të Papërcaktuara || Qëndrimi Papërcaktuar
Transporti: Charter
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment Komente
Për momentin nuk ka asnjë datë të paracaktuar për këtë udhëtim. Nëse jeni të interesuar për këtë paketë turistike, ju lutemi të na kontaktoni për detaje të mëtejshme! Klikoni këtu për të na kontaktuar.
Hoteli - 5 yje është inaguruar në vitin 2011, shtrihet në një Sipërfaqe prej 53,000m2, ndodhet në Bregdet, 15 km larg nga Aeroporti i Antalyas dhe vetëm 17 km larg nga qëndra e Qytetit të Antalyas. Hoteli përbëhet nga një ndërtesë 10-katëshe dhe disponon 161 Dhoma Superiore, 24 Suita Deluxe, 47 Dhoma Familjare Dublex, 8 Suita Junior, 56 Dhoma Familjare dhe 1 Suitë Mbretërore.
Dhomat janë të pajisura me:
- Ajër i Kondicionuar
- Kasafortë
- TV
- Telefon
- Internet
- Minibar (Pije të lehta dhe Birrë)
- Dush dhe Tharëse Flokësh
- Shërbim Dhome në 24 orë
- Ballkon
Brenda Kompleksit të Hotelit:
- Restorant kryesor dhe Restorante a' la carte (Italian, Meksikan, Peshku, Gatime të Zgarës dhe Lindja e Largët)
- 10 Bar-e
- Disko
- Pishinë e hapur dhe e mbyllur, 5 Rrëshkitëse, Pishinë për Fëmijë me 3 Rrëshkitëse për Fëmijë
- Kënd Lojërash
- Miniclub
- Sallë Banketi
- Sallë Koferencash
- Dyqane të ndryshme
- Internet Kafe
- Shërbim lavanderie
- Berber.
Aktivitete të tjera si: Animacion, Musik live, Gjimnastikë, Aerobi, Ping Pong, Basketboll, Vollejboll, Tenis, Bowling, Darts, Banjo turke, Sauna, Masazhe, Sporte të ndryshme ujore, etj.

 

Detajet e Kontaktit
Agjensia Turistike
eTour.al
Telefon :
+355 67 20 300 10
E-mail :
info@etour.al
    
Orari Punës :
Hënë - Premte :
08:00 - 18:00
Të Shtunë
09:00 - 17:00
Të Djelë :
10:00 - 16:00
Informacion Përmbledhës
Emri Ofertës :
Royal Holiday Palace
Kodi Ofertës :
O-ETR-136
Tipi Ofertës :
Ultra All Inclusive
Kategoria Ofertës :
Plazh ne Antalya
Kohëzgjatja :
Qëndrimi Papërcaktuar
Nisja e Radhës :
Data të Papërcaktuara
Transporti :
Charter
Shteti, Qyteti/Zona :
Turqi
Cmimi Ofertës :
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment për këtë ofertë
eTour.al 2011 - 2019© Te gjitha te drejtat e rezervuara! Fotografite jane ilustrative dhe jane e drejte e subjekteve ne fjale. Te drejtat e rezervuara per fotografite me logon e eTour.al dhe per te gjitha tekstet ne kete faqe. Perpara se te perdorni keto tekste apo fotografi, duhet te merrni aprovimin tone.
Kontrata për paketat turistike | Mbrojtja e të dhënave | Të Drejtat dhe Detyrimet |
Developed and Designed by Albmania