Motorri Kerkimit

Bileta Trageti Online

Bileta per Evenimente Sportive dhe Kulturore

Newsletter
Për më shumë informacione rreth sistemit të njoftimeve, klikoni këtu.
eTour ne Facebook

eTour ne Twitter
Royal Taj Mahal Ultra All Inclusive

Kodi Ofertës: O-ETR-730 Hoteli Ofertës: Royal Taj Mahal
Kategoria Ofertës: Plazh ne Antalya Vendi: Side, Turqi
Udhëtimi Radhës: Data të Papërcaktuara || Qëndrimi Papërcaktuar
Transporti: Charter
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment Komente
Për momentin nuk ka asnjë datë të paracaktuar për këtë udhëtim. Nëse jeni të interesuar për këtë paketë turistike, ju lutemi të na kontaktoni për detaje të mëtejshme! Klikoni këtu për të na kontaktuar.
ROYAL TAJ MAHAL*****

Vendndodhja:
Me nje arkitekture mbreselenese, Royal Taj Mahal Hotel ndodhet ne vije te pare me detin ne zonen e Sides ne Antalya. Hoteli ka plazh privat me rere, Qendra e qytetit te Sides ndodhet vetem 7.5 km larg, ndersa aeroporti i Antalias eshte ne nje distance prej 60 km nga hoteli.

Akomodimi:

Dhomat jane te mobiluara me orendi moderne dhe jane te pajisura me TV me ekran te sheshte, radio, divan, karrike, ajer te kondicionuar, kasaforte, minibar, telefon direkt, tharese. Te gjitha dhomat kane ballkon dhe disa prej tyre ofrojne pamje nga deti dhe jane te pajisura me vaske.
Hoteli ka 450 dhoma.

Bare dhe restorante:

Ne restorantin kryesor sherbehen ne stilin bufe mengjesi, dreka dhe darka me gatime nderkombetare dhe vendase. Ne baret e hotelit mund te shijoni pije freskuese. 
Ne hotel ka restorante a la carte qe sherbejne kuzhine italiane, indiane, te Lindjes se Larget dhe kuzhine Mesdhetare. Ne hotel dhe ne ambjentet perreth tij ka 9 bare qe sherbejne pije vendase dhe nderkombetare gjate gjithe dites. Ne keto ambjente luhet edhe muzike live. 

Sherbime dhe facilitete:
Facilitete: Pishine e hapur dhe e mbyllur, fushe tenisi, ping pong, loje me shigjeta, facilitet per sporte uji, water park, sauna, qender fitnesi, spa, masazhe, banjo turke dhe me avull, zone private plazhi, shesh lojrash, staf argetues, klub per femije, argetime gjate mbremjes. Interneti eshte falas ne zonat publike te hotelit. 
Sherbime: Makina me qera, front desk 24 ore, mbajtje valixhesh, babysitting, lavanderi, pastrim kimik, sherbim hekurosjeje, pastrim ditor, facilitete takimesh dhe banketesh, sallon bukurie, dyqan suveniresh, kasaforte.
Detajet e Kontaktit
Agjensia Turistike
eTour.al
Telefon :
+355 67 20 300 10
E-mail :
info@etour.al
    
Orari Punës :
Hënë - Premte :
08:00 - 18:00
Të Shtunë
09:00 - 17:00
Të Djelë :
10:00 - 16:00
Informacion Përmbledhës
Emri Ofertës :
Royal Taj Mahal
Kodi Ofertës :
O-ETR-730
Tipi Ofertës :
Ultra All Inclusive
Kategoria Ofertës :
Plazh ne Antalya
Kohëzgjatja :
Qëndrimi Papërcaktuar
Nisja e Radhës :
Data të Papërcaktuara
Transporti :
Charter
Shteti, Qyteti/Zona :
Turqi
Cmimi Ofertës :
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment për këtë ofertë
eTour.al 2011 - 2019© Te gjitha te drejtat e rezervuara! Fotografite jane ilustrative dhe jane e drejte e subjekteve ne fjale. Te drejtat e rezervuara per fotografite me logon e eTour.al dhe per te gjitha tekstet ne kete faqe. Perpara se te perdorni keto tekste apo fotografi, duhet te merrni aprovimin tone.
Kontrata për paketat turistike | Mbrojtja e të dhënave | Të Drejtat dhe Detyrimet |
Developed and Designed by Albmania