Motorri Kerkimit

Bileta Trageti Online

Bileta per Evenimente Sportive dhe Kulturore

Newsletter
Për më shumë informacione rreth sistemit të njoftimeve, klikoni këtu.
eTour ne Facebook

eTour ne Twitter
Sueno Golf Hotel ne Belek, Antalia All Inclusive

Kodi Ofertës: O-ETR-189 Hoteli Ofertës: Sueno Golf Hotel
Kategoria Ofertës: Plazh ne Antalya Vendi: Belek, Turqi
Udhëtimi Radhës: Data të Papërcaktuara || Qëndrimi Papërcaktuar
Transporti: Charter
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment Komente
Për momentin nuk ka asnjë datë të paracaktuar për këtë udhëtim. Nëse jeni të interesuar për këtë paketë turistike, ju lutemi të na kontaktoni për detaje të mëtejshme! Klikoni këtu për të na kontaktuar.
Informacion i pergjithshem : Viti i ndertimit 2007, sip.territoriali 1 472 000m2, 40km larg antalias

Dhomat : te gjitha dhoat jane te pajisura me ajer te  kondicionuar, me qilima, sherbime te perditshme te rregullta, hyrja ne dhome me karte elektronike, banjo me vaske, wc, dush, tharese flokesh, shampoo, tv, telefon, dhomat me ballkon ose tarrace.

Aktivitetet : aktivitete dhe shfaqe te pernatshme, animatore, amfiteater,muzike live, nete gala, kbabare, shfaqe ne plazh, klubet e foshnjave 2-3vjec, miniklubet per femijet 4-6vjec, per te rriturit 10-12 vjec, per adoleshentet 13-16vjec, lojra, minidisko, programme ditore, sporte te ndryshme.

Lehtesirat : nje restorant kryesor, tre lloje te nndryshem restorantesh (internacional, kuzhine mediterrane, BBQ), 4 bare, 1 pishine e bendshme , 1 pishine e jashtme, 1 pishine per femijet, banjo turke, sauna, qender fitnesi, disko, kinema.

Sherbime me pagese : sherbimi ne dhome, mesime tenisi, lavanteria, parukeria, mjeku, pastrimi kimik, internet kafe, karroca per foshnjat, pije te importuara, golf, masazhe, marketi, dhomat per konferenca.

 
Detajet e Kontaktit
Agjensia Turistike
eTour.al
Telefon :
+355 67 20 300 10
E-mail :
info@etour.al
    
Orari Punës :
Hënë - Premte :
08:00 - 18:00
Të Shtunë
09:00 - 17:00
Të Djelë :
10:00 - 16:00
Informacion Përmbledhës
Emri Ofertës :
Sueno Golf Hotel ne Belek, Antalia
Kodi Ofertës :
O-ETR-189
Tipi Ofertës :
All Inclusive
Kategoria Ofertës :
Plazh ne Antalya
Kohëzgjatja :
Qëndrimi Papërcaktuar
Nisja e Radhës :
Data të Papërcaktuara
Transporti :
Charter
Shteti, Qyteti/Zona :
Turqi
Cmimi Ofertës :
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment për këtë ofertë
eTour.al 2011 - 2019© Te gjitha te drejtat e rezervuara! Fotografite jane ilustrative dhe jane e drejte e subjekteve ne fjale. Te drejtat e rezervuara per fotografite me logon e eTour.al dhe per te gjitha tekstet ne kete faqe. Perpara se te perdorni keto tekste apo fotografi, duhet te merrni aprovimin tone.
Kontrata për paketat turistike | Mbrojtja e të dhënave | Të Drejtat dhe Detyrimet |
Developed and Designed by Albmania