Motorri Kerkimit

Bileta Trageti Online

Bileta per Evenimente Sportive dhe Kulturore

Newsletter
Për më shumë informacione rreth sistemit të njoftimeve, klikoni këtu.
eTour ne Facebook

eTour ne Twitter
Susesi Deluxe Resort ne Belek, Antalia Ultra All Inclusive

Kodi Ofertës: O-ETR-190 Hoteli Ofertës: Susesi Deluxe Resort
Kategoria Ofertës: Plazh ne Antalya Vendi: Belek, Turqi
Udhëtimi Radhës: Data të Papërcaktuara || Qëndrimi Papërcaktuar
Transporti: Charter
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment Komente
Për momentin nuk ka asnjë datë të paracaktuar për këtë udhëtim. Nëse jeni të interesuar për këtë paketë turistike, ju lutemi të na kontaktoni për detaje të mëtejshme! Klikoni këtu për të na kontaktuar.
Inaguruar- 2007 - Sipërfaqja m2-90.000 - Vendodhja-Belek - Distanca - 35km Antalya Aeroport, 1km larg Belek - Plazhi-privat, ranor ,distanca 0km, shtrirje 300m

Shërbimi UAI: 24hr Ultra All Inclusive

Mëngjesi -Restotanti qëndror 07:00-10:00

Mëngjesi i vonë -Aqua bistro10:00-11:00

Dreka -Restotanti qëndror 13:00-14:30

Snack -Takatuka & Ada Snack12:00-16:00

Koha për Caj -Pastiçeri aziatike16:00-00:00

Darka -Restotanti qëndror 19:00-21:30

Darka mesnatë -Aqua bistro 23:00-06:00

A-La Carte Restorant-19:00-23:00

Guzhinë:Meksikane,Italiane,Peshk,Aziatike,Argjentinase,Turke.

Shërbim në dhomë - 24hr.

Akullore,Lëng i freskët frutash.

Shërbim special për ditëlindje&muaj mjalti.

Të gjitha pijet alkolike dhe jo alkolike 24hr.Disa pije importi.

Mini bar - rimbushje çdo ditë.

Hayal bari qëndror 24h pijet lokale, të importura dhe selektive.

Takatuka bari në pishina10:00-00:00pijet lokale alkolike & jo-alkolike.

Sandal bari në pishina10:00-00:00pijet lokale alkolike & jo-alkolike.

Alesta bari në plazh10:00-18:00pijet kokteil locale & importi.

 Club Mor bar20:00:00:00pijet lokale, të importura dhe selektive.

Menu speciale për fëmijë

Shërbim special për ditëlindje & muaj mjalti

Interneti Wi-Fi, çadra, shezhllongje dhe peshqirët në plazh & pishinë.

Struktura:

Godinë qëndrore me 565 dhoma në total  356 dhoma standarte familjare me pamje nga deti 33 dhoma të cilat janë:suita,villa dhe rezidenca familjare.

Dhomat Standarte:

Akomodim 1+1,40-50m2 ,1 dhomë fjetje,me ballkon, telefon, internet, tv , banjo , dush me vaskë,ballkon,minibar, rrobdishan peshqiri, shapka,tharëse flokësh, dyshemeja me tapet.

Dhoma Speciale Familjare dhe suita të ndryshme:

Akomodim 2+1,3+1,4+182-750m2 , 2 dhoma  fjetje,1 sallon, telefon, internet, tv , 2 banjo , dush dhe vaskë,ballkon,minibar, rrobdishan peshqiri, shapka,tharëse flokësh, dyshemeja me tapet.

Aktivitetet & Sporte:

Qëndër fitness, sauna, banjo turke,aquapark të madh për fëmijë dhe të rritur,2 pishina 1 brenda hotelit dhe 1 jashtë , ping-pong,basketboll,volejboll, mini-futboll, aerobi, shah,2 pishina 1 brenda hotelit dhe 1 jashtë tij, basketboll,disko,kinema,beach-voley.

Me Pagesë:

Disa pije importi, A’la Carte , shërbimi në dhomë, masazh, solar, bouling, guzhine aziatike dhe peshk, karroca dhe kujdesi për bebet, sporte ujore me Motorr, Masazhet, bilardo, golf, sallon bukurie, qënder biznesi.

 
Detajet e Kontaktit
Agjensia Turistike
eTour.al
Telefon :
+355 67 20 300 10
E-mail :
info@etour.al
    
Orari Punës :
Hënë - Premte :
08:00 - 18:00
Të Shtunë
09:00 - 17:00
Të Djelë :
10:00 - 16:00
Informacion Përmbledhës
Emri Ofertës :
Susesi Deluxe Resort ne Belek, Antalia
Kodi Ofertës :
O-ETR-190
Tipi Ofertës :
Ultra All Inclusive
Kategoria Ofertës :
Plazh ne Antalya
Kohëzgjatja :
Qëndrimi Papërcaktuar
Nisja e Radhës :
Data të Papërcaktuara
Transporti :
Charter
Shteti, Qyteti/Zona :
Turqi
Cmimi Ofertës :
Na Kontaktoni për Cmimin
Lini një koment për këtë ofertë
eTour.al 2011 - 2019© Te gjitha te drejtat e rezervuara! Fotografite jane ilustrative dhe jane e drejte e subjekteve ne fjale. Te drejtat e rezervuara per fotografite me logon e eTour.al dhe per te gjitha tekstet ne kete faqe. Perpara se te perdorni keto tekste apo fotografi, duhet te merrni aprovimin tone.
Kontrata për paketat turistike | Mbrojtja e të dhënave | Të Drejtat dhe Detyrimet |
Developed and Designed by Albmania