Motorri Kerkimit

Bileta Trageti Online

Bileta per Evenimente Sportive dhe Kulturore

Newsletter
Për më shumë informacione rreth sistemit të njoftimeve, klikoni këtu.
eTour ne Facebook

eTour ne Twitter
Diamond of Bodrum Hotel All Inclusive

Kodi Ofertës: O-ETR-754 Hoteli Ofertës: Diamond of Bodrum Hotel
Kategoria Ofertës: Plazh ne Bodrum Vendi: Bodrum, Turqi
Udhëtimi Radhës: 10/07/2019 - 17/07/2019 || 7 Net dhe 8 Ditë
Transporti: Avion
Nga 699 Euro/Personi
Lini një koment Komente
Nisja Kthimi Qendrimi Cmimi Femijet Koncepti
10/07/2019 17/07/2019 8 Dite / 7 Net 699 € 0€ All Inclusive

Diamond of Bodrum Hotel 5* ne Bodrum 

Detajet e Kontaktit
Agjensia Turistike
eTour.al
Telefon :
+355 67 20 300 10
E-mail :
info@etour.al
    
Orari Punës :
Hënë - Premte :
08:00 - 18:00
Të Shtunë
09:00 - 17:00
Të Djelë :
10:00 - 16:00
Informacion Përmbledhës
Emri Ofertës :
Diamond of Bodrum Hotel
Kodi Ofertës :
O-ETR-754
Tipi Ofertës :
All Inclusive
Kategoria Ofertës :
Plazh ne Bodrum
Kohëzgjatja :
7 Net dhe 8 Ditë
Nisja e Radhës :
10/07/2019 - 17/07/2019
Transporti :
Avion
Shteti, Qyteti/Zona :
Turqi
Cmimi Ofertës :
Nga 699 Euro/Personi
Lini një koment për këtë ofertë
eTour.al 2011 - 2019© Te gjitha te drejtat e rezervuara! Fotografite jane ilustrative dhe jane e drejte e subjekteve ne fjale. Te drejtat e rezervuara per fotografite me logon e eTour.al dhe per te gjitha tekstet ne kete faqe. Perpara se te perdorni keto tekste apo fotografi, duhet te merrni aprovimin tone.
Kontrata për paketat turistike | Mbrojtja e të dhënave | Të Drejtat dhe Detyrimet |
Developed and Designed by Albmania